18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórz Umysł

Boskwiat • 2013-02-28, 00:45
Oczywiście, kiedy gimbom chcieli "zabrać" internet, wyszli na dwór. Jednak dla większości tzw starzejącego się społeczeństwa, wszystko inne niż komuna jest lepsze...



Po tagach nie było.

master2711

2013-02-28, 11:51
Wk***iające to jest to EKG kiedy koleś gada...

soadfan

2013-02-28, 11:58
pie**oli głupoty, widać że sam nie wierzy w to co mówi. Głos słaby i cichy jakby się ch*jem zadławił.

Boskwiat

2013-02-28, 12:06
zły_chemik napisał/a:

A ja tam ch*j, dołączyłem do tej akcji może coś uda się zmienić a jak nie to przynajmniej coś robiłem a nie tylko siedziałem na dupie i tempo się patrzyłem.




I pewnie niedługo odwiedzi mnie seryjny samobójca jak i twórce filmiku...



Popełnią ci samobójstwo ;d

WiktorS napisał/a:

Może ktoś podać link ew nazwę do jego kanału na YT? O ile tak owy ma oczywiście.


Proszę bardzo
/user/akcjaspolecznaOU

speak

2013-02-28, 12:54
Wie ktoś może jak nazywa się muzyka na końcu ?

FidoDido

2013-02-28, 13:12
bigosamigos77 napisał/a:

Wkurzają mnie takie filmiki sepleniących gimbusów rewolucjonistów. Nic nowego mi nie powiedział. Jak mu się nie podoba niech zbierze trochę podobnie myślących osób wyjdzie na ulicę i zaprotestuje...ma do tego prawo tylko co? każdy to ma w dupie tak samo jak filmik na YT :P



ale ty jesteś głupi

Boskwiat

2013-02-28, 13:18
speak napisał/a:

Wie ktoś może jak nazywa się muzyka na końcu ?



Two Steps from Hell - Heart of Courage

l_witek

2013-02-28, 13:30
Tłumaczenie:

Chodzicie ze mną a dam wam Snickersa...
Obalimy stare i zamienimy na nowe takie samo jak stare ale z Nami bo z NAMI będzie lepiej.

A prawda jest taka ze dopóki to wszystko nie jebnie na pół to nic się nie zmieni..

dagins

2013-02-28, 13:33
Mam wrażenie, że jeżeli autor tego filmu w jakiś sposób przejąłby kontrolę nad państwem, to zrobiłby się jeszcze większy burdel, niż jest teraz.

Czytając jego stronę, ta cała rewolucja nie ma żadnych przejrzystych planów na przyszłość (czy jakieś w ogóle ma?), po prostu "wk***ienie się" na rząd. Ten sam socjalizm co teraz, ale w innym papierku.

dandl

2013-02-28, 13:54
Jeśli juz co najmniej połowa Polaków wie co się dzieję w tym kraju to powinniśmy coś z tym zrobić, bo samym pie**oleniem niewiele zdziałamy.

Trzeba wyjść na ulice i zrobić totalny rozpie**ol tak jak to robią w innych krajach, gdzie jeśli chodzi o warunki życia jest o wiele lepiej. Wnoszę z prośbą do ludzi ,którzy mają jakąś siłe przebicia i zorganizowanie protestu przeciwko j***nemu rządowi! My nie damy rady? My?

necrosodomizer

2013-02-28, 14:24
bovski napisał/a:

Piwo za sam opis, też mnie rozpie**ala, że kraj się sypie a ogólnospołeczne protesty zaczęły się dopiero, jak zagrozili idiotom, że nie będą mogli oglądać śmiesznych obrazków w internecie.



Jeżeli w całym proteście dopatrzyłeś się tylko obrazków w internecie to w jaki sposób starcza Ci rozumu żeby zauważyć rozpad kraju?

gadu8

2013-02-28, 14:33
Gimbaza wyszła na ulice jak chcieli zaj***ć internet to drogą dedukcji może jak kiedyś zaczną napie**alać za centy i zobaczą jak ich państwo r*cha też wyjdą na ulice i coś zmienią jak w przypadku internetu! Cała nadzieja w Gimbazie bo to stare społeczeństwo jest mocne w gębie i potrafi krytykować innych za to za tamto że głuuupi że ch*j wie jaki że gimbaza wyszła bo internet zabrali ale to że są r*chani przez państwo i nic nie robią prócz wypisywania w kółko tych samych komentarzy nic nie znaczy pani i panowie! I nie... nie jestem z gimbazy! Dzień w dzień miesiąc w miesiąc czuje jak mnie państwo robi w ch*ja na każdym kroku i nic mnie tak nie wk***ia jak właśnie to! Moja nadzieja zgasła w nasz naród... pewnie jestem hipokrytą jak wszyscy tutaj ale przynajmniej to widzę! Wy się tu bijcie z wiatrakami a ja stąd sp***alam! przynajmniej podniosę trochę statystyki bezrobocia

Pater patriae

2013-02-28, 15:37
Z ciekawości przejrzałem sobie ten ich "program" i niestety muszę stwierdzić, że to jest marksizm w czystej postaci :lol: . Większość głoszonych przez nich tez jest utopijna. Najbardziej mnie rozbawiły postulaty:
-darmowa woda
-darmowe mieszkania
-zamknięcie granic wraz z "wykopaniem" zagranicznych korporacji

Imper3838

2013-02-28, 15:39
20 marca wychodzimy na ulice!

bios

2013-02-28, 15:39
Co to za film w środku?