18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórz Umysł

Boskwiat • 2013-02-28, 00:45
Oczywiście, kiedy gimbom chcieli "zabrać" internet, wyszli na dwór. Jednak dla większości tzw starzejącego się społeczeństwa, wszystko inne niż komuna jest lepsze...



Po tagach nie było.

Ważne

2013-02-28, 15:54
dandl napisał/a:

Jeśli juz co najmniej połowa Polaków wie co się dzieję w tym kraju to powinniśmy coś z tym zrobić, bo samym pie**oleniem niewiele zdziałamy.

Trzeba wyjść na ulice i zrobić totalny rozpie**ol tak jak to robią w innych krajach, gdzie jeśli chodzi o warunki życia jest o wiele lepiej. Wnoszę z prośbą do ludzi ,którzy mają jakąś siłe przebicia i zorganizowanie protestu przeciwko j***nemu rządowi! My nie damy rady? My?



Kłopot w tym, że sama rewolucja nie jest receptą - jeżeli masz wątpliwości przeanalizuj sobie parę najbardziej znanych. Często kończyły się wprowadzeniem jeszcze gorszego reżimu. Najpierw trzeba uświadomić społeczeństwo i zdecydować jak powinien wyglądać nowy ład. Czasu jeszcze trochę mamy, ale musimy już teraz intensywnie się edukować, by móc podjąć dyskusję, a w efekcie prawidłową decyzję na temat naszej przyszłości.

pr...........as

2013-02-28, 16:24
Wyłączyłem przy kolesiu z truskawkami, ustawi się taki k***a na rynku za free i wielce się denerwuje, niech ustawi się gdzieś na uboczu drogi i tam sobie handluje.

Resonek

2013-02-28, 17:01
Wk***ia mnie jak ktoś ciągle narzeka i mi gada co jest złe i co trzeba zmienić. Jak chcesz coś k***a zmienić, to nie rób jakiś chorych filmów, tylko sp***alaj zmieniać świat.. Trzeba się cieszyć z tego co się ma, bo wiele krajów żyję w gorszych warunkach, niż w Polsce. Jeśli ktoś ma łeb i uważa, że Polska jest krajem, który nie spełnia jego możliwości to ma wybór i może wyemigrować. Ciągłe pie**olenie, że jest gorzej bo za drogo, bo drogi dziurawe, bo rząd słaby.. Można dostać pie**olca i takie gadanie w niczym nie pomaga. Nie wiem jaki jest cel robienia takich poj***nych filmów..

cubana97

2013-02-28, 17:24
Chciałem to wstawić 2 tygodnie temu, nie dało się. Dobrze że ten materiał się tu znalazł.

DisH0noreD

2013-02-28, 17:25
Co zrobic z krajem który ginie od srodka? Zostawic, rodzine zabrac i zapomniec. Nawet zwierzeta to wiedza.

Haunuva

2013-02-28, 18:08
Czyli autor jest tak samo r*chany jak my, dziękuje dobranoc.

arekturbo

2013-02-28, 18:29
Film w środku to "Oni żyją" czy coś takiego z lat 80 :D w sumie zajebisty
a tu super przeróbka :D


Ja CHCE takie okulary !!!!! ;)

ox...........tr

2013-02-28, 19:23
lepszego materiału o tej tematyce to chyba jeszcze nie było na sadisticu. Dzięki. Jestem wk***iony.

ASAKKU

2013-02-28, 19:42
Mnie to wk***ia jego tembr głosu smarkacza j***nego!!! Niestety nie przebrnąłem do końca, ale co to za k***a szopki z truskawkami, że koleś ma dzieci na utrzymaniu??? I ch*j mu w uszy!!! Niech płaci podatki jak ja a nie k***a cwaniak będzie handlował na czarno!!! Przez takich k***a j***nych cwaniaków cały czas te marionetki z wiejskiej wymyślają coraz to nowe podatki!!! ch*j MU W DUPĘ!!! Boże, daj jak największy!!!

Tekwondo

2013-02-28, 21:05
Mozesz sie wk***ić, aż zawału dostaniesz. NIC CI TO NIE DA. Już dawno jest za późno.

dzban

2013-03-01, 04:52
No wszystko prawda.. tylko k***a mać co mamy zrobić? Ruszycie wszyscy na rząd spoko, też polecę... tylko chyba jakiegoś bohatera nam brakuje. Ty dupku od filmiku zamiast opowiadać jak jest też coś zrób... bo wiemy jak jest.

PKSdriver

2013-03-01, 12:24
Chłopak na pewno ma dużo wolnego czasu.Dziewczyny go nie chcą, a on sam przez to wszystko popada w samouwielbienie.Ogólnie, to Ameryki nie odkrył...

dagins

2013-03-01, 12:33
DisH0noreD napisał/a:

Co zrobic z krajem który ginie od srodka? Zostawic, rodzine zabrac i zapomniec. Nawet zwierzeta to wiedza.


Wiesz, Polska ginęła i odradzała się już parę razy, a to dzięki temu, że nie jesteśmy zwierzętami i jednak mamy jakieś idee. Na serio chciałbyś zapomnieć o państwie z tak bogatą historią i kulturą, a to tylko dlatego, że rząd jest skorumpowany i okrada własnych obywateli ile popadnie?

Rząd, socjalizm i tą całą demokrację trzeba obalić, tutaj nie ma cienia wątpliwości, ale na pewno nie za pomocą tłumu komunistów maszerujących na sejm.