18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On się chyba prosi o wpierdol....

MenSa • 2020-03-06, 07:56
Niech się modli, żeby go policja dorwała zanim ktoś mu zrobi z dupy jesień średniowiecza. :karate:

spoiler

razgan12

2020-03-06, 23:43
Jak na prawdziwego reprezentanta swojej grupy przystało, nie wystarczyła jedna malutka zapałka. Zgiń przepadnij zmoro nieczysta

Dżizas_kurde

2020-03-07, 00:17
Cytat:


Czy za znieważenie godła i flagi nie ponosi się odpowiedzialności karnej?


Tak.
Ale to nie jest flaga.
Aby coś było flaga musi spełniać wymogi ustawy.
Jeżeli weźmiesz flagę państwową szerszą o 1cm to już nie jest flaga tylko biało czerwona szmata którą legalnie możesz podetrzeć tyłek.

koras24

2020-03-07, 00:44
Dżizas_kurde napisał/a:

Tak.
Ale to nie jest flaga.
Aby coś było flaga musi spełniać wymogi ustawy.
Jeżeli weźmiesz flagę państwową szerszą o 1cm to już nie jest flaga tylko biało czerwona szmata którą legalnie możesz podetrzeć tyłek.



Co ty pie**olisz, znajdz mi w ustawie gdzie jest określona szerokość flagi.

Edit. Mój błąd są określone proporcje 5:8.

Judasz z IKEI

2020-03-07, 02:22
Pedałowi wydaje się że przez Polskę go dupa boli? Kup flagę z krotszym uchwytem cwe*u!

JarQQ

2020-03-07, 03:38
Slavek jesteś sławny, dokonałeś tego w 2:15 sekund teraz Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo :D moje gratulacje

poligon6

2020-03-07, 07:37
Sets napisał/a:

Wiecie co... k***ica mnie wzięła.... Sadistic to nie miejsce na takie wyznania i większość osób pewnie mnie wyśmieje, bo wyjdzie płaczliwie, ale to już dla mnie za dużo... Jestem gejem, w tym roku minie 10 lat odkąd jestem ze swoim partnerem. Ale jestem też Polakiem.... Na każde święta narodowe wywieszam polską flagę, która nie jest dla mnie zwykłym kawałkiem materiału... Nie robię tego z jakiegoś przymusu, czy chęci udawania kogoś kim nie jestem (przez lata jako jedyny wywieszałem flagę na balkonie w centrum miasta!). Robię to dlatego, że zarówno te uroczystości jak i nasza flaga przypominają mi o wydarzeniach, które powinny być dla każdego Polaka ważne nie tylko w tych konkretnych dniach. Nie jest dla mnie istotne, która partia jest obecnie rządzącą, bo potrafię oddzielić sprawy polityczne od naszej historii i przede wszystkim od wdzięczności jaką odczuwam względem wielu (często bezimiennych) bohaterów, którzy walczyli o wolność naszego kraju.
Jestem niewierzący i niepraktykujący. Pomimo, że uważam iż każde dziecko ma prawo do życia w pełnej rodzinie, to jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary takie jak my. Jestem przeciwny sprowadzaniu imigrantów, którzy będą na nas tylko żerować (nie mam nic przeciwko ludziom, którzy chcą uczciwie u nas pracować i żyć). Nie cierpię Biedronia na równi z Kaczyńskim i nie potrafię spojrzeć przychylnie na parady równości, na których zbyt często pojawiają się osoby takie jak ten debil z tego filmiku, które na siłę twierdzą, że reprezentują LGBT (dla mnie nie ma żadnego Q, tego też nie akceptuję). Takiego ch*ja! Nie chodzę na parady, nie noszę się jak ciota, nie chadzam do gejowskich klubów na przygodny seks i nie chcę aby ktoś, kto nie potrafi szanować ludzi i własnej historii twierdził że jest moim przedstawicielem! Przez lata starałem się żyć wg pewnych zasad, które miałem wpajane w domu. Gdy mam taką możliwość finansową to wspieram zbiórki pieniędzy na chorych dorosłych, dzieci i nawet zwierzęta, potrafię kupić jedzenie bezdomnemu, gdy widzę że faktycznie tego potrzebuje, a nie jestem ciotą z telewizji, która zarabia na machaniu miękkimi rączkami... pracowałem już w życiu ciężko fizycznie, na wsi, na budowach... Zawsze udowadniałem swojemu otoczeniu, że nie każdy gej to Piróg czy inna panienka, która niczego nie potrafi. Od lat obaj budujemy w swoim otoczeniu szacunek względem nas jako pary gejów, tylko po to żeby taka k***a zaprzepaściła wszystko... Serio nie mam siły na coś takiego... Mam tylko nadzieję, że ktoś mu spuści wpie**ol albo pójdzie za to siedzieć i w pierdlu dostanie zapłatę za swoje popaprane pedalstwo...



ch*j mnie obchodzi kim jesteś i co robisz w swoim domu. Oczywiście dla mnie ta dewiacja jest obrzydliwa, ale to moja prywatna opinia do której mam prawo.

Natomiast jeżeli ktoś chce dostosować swoją dewiacje do ogólnie przyjętych norm społecznych, np adopcja dzieci czy opowiadanie o niej w szkołach to będę taka osobę zwalczał.

I w tym leży problem srodowisk LBGT, chca unormować coś co nie jest normalne, każdy ma swoje odchyły ale nie obnosi się z nimi.

Emilian89

2020-03-07, 08:39
poligon6 napisał/a:

ch*j mnie obchodzi kim jesteś i co robisz w swoim domu. Oczywiście dla mnie ta dewiacja jest obrzydliwa, ale to moja prywatna opinia do której mam prawo.
Natomiast jeżeli ktoś chce dostosować swoją dewiacje do ogólnie przyjętych norm społecznych, np adopcja dzieci czy opowiadanie o niej w szkołach to będę taka osobę zwalczał.
I w tym leży problem srodowisk LBGT, chca unormować coś co nie jest normalne, każdy ma swoje odchyły ale nie obnosi się z nimi.



k***a aż nie wierze Poligon napisałeś coś mądrego :D ba mało tego nawet nie spodziewałem się ze dam Tobie piwo

[qoute="Sets"] Wiecie co... k***ica mnie wzięła.... Sadistic to nie miejsce na takie wyznania i większość osób pewnie mnie wyśmieje, bo wyjdzie płaczliwie, ale to już dla mnie za dużo... Jestem gejem, w tym roku minie 10 lat odkąd jestem ze swoim partnerem. Ale jestem też Polakiem.... Na każde święta narodowe wywieszam polską flagę, która nie jest dla mnie zwykłym kawałkiem materiału... Nie robię tego z jakiegoś przymusu, czy chęci udawania kogoś kim nie jestem (przez lata jako jedyny wywieszałem flagę na balkonie w centrum miasta!). Robię to dlatego, że zarówno te uroczystości jak i nasza flaga przypominają mi o wydarzeniach, które powinny być dla każdego Polaka ważne nie tylko w tych konkretnych dniach. Nie jest dla mnie istotne, która partia jest obecnie rządzącą, bo potrafię oddzielić sprawy polityczne od naszej historii i przede wszystkim od wdzięczności jaką odczuwam względem wielu (często bezimiennych) bohaterów, którzy walczyli o wolność naszego kraju.
Jestem niewierzący i niepraktykujący. Pomimo, że uważam iż każde dziecko ma prawo do życia w pełnej rodzinie, to jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary takie jak my. Jestem przeciwny sprowadzaniu imigrantów, którzy będą na nas tylko żerować (nie mam nic przeciwko ludziom, którzy chcą uczciwie u nas pracować i żyć). Nie cierpię Biedronia na równi z Kaczyńskim i nie potrafię spojrzeć przychylnie na parady równości, na których zbyt często pojawiają się osoby takie jak ten debil z tego filmiku, które na siłę twierdzą, że reprezentują LGBT (dla mnie nie ma żadnego Q, tego też nie akceptuję). Takiego ch*ja! Nie chodzę na parady, nie noszę się jak ciota, nie chadzam do gejowskich klubów na przygodny seks i nie chcę aby ktoś, kto nie potrafi szanować ludzi i własnej historii twierdził że jest moim przedstawicielem! Przez lata starałem się żyć wg pewnych zasad, które miałem wpajane w domu. Gdy mam taką możliwość finansową to wspieram zbiórki pieniędzy na chorych dorosłych, dzieci i nawet zwierzęta, potrafię kupić jedzenie bezdomnemu, gdy widzę że faktycznie tego potrzebuje, a nie jestem ciotą z telewizji, która zarabia na machaniu miękkimi rączkami... pracowałem już w życiu ciężko fizycznie, na wsi, na budowach... Zawsze udowadniałem swojemu otoczeniu, że nie każdy gej to Piróg czy inna panienka, która niczego nie potrafi. Od lat obaj budujemy w swoim otoczeniu szacunek względem nas jako pary gejów, tylko po to żeby taka k***a zaprzepaściła wszystko... Serio nie mam siły na coś takiego... Mam tylko nadzieję, że ktoś mu spuści wpie**ol albo pójdzie za to siedzieć i w pierdlu dostanie zapłatę za swoje popaprane pedalstwo... [/quote]


Mam paru znajomych gejów są normalni nie szukają mega atencji po prostu żyją dalej i cieszą się życiem .

mam tez kolezanke ktora jest poj***na na punkcie bronienia za wszelka cenę gejów mimo ze nie maja racji i ona powiedziała by ze pewnie to akceptuje bo oni maja prawo by deptać flage no cóz taka juz jest .

Szczerze ja bardzo Tobie współczuje ze macie takiego odmieńca który sp***oli wam wszystko to co wypracowaliście sobie . Leci browar

3majcie sie cieplo

Joixazi

2020-03-07, 19:51
k***y z antify zamaskowane pedaly boja sie ryja pokazac smiecie

fundik

2020-03-07, 21:24
Ale nieudacznik! HAHaHA Aż żal patrzeć!!!

ra0mir

2020-03-08, 08:20
Sets napisał/a:

Wiecie co... k***ica mnie wzięła.... Sadistic to nie miejsce na takie wyznania i większość osób pewnie mnie wyśmieje, bo wyjdzie płaczliwie, ale to już dla mnie za dużo... Jestem gejem, w tym roku minie 10 lat odkąd jestem ze swoim partnerem. Ale jestem też Polakiem.......



Otóż to, kolego. Mam kumpla geja, który twierdzi dokładnie to samo co ty. Jak widzi parady przebierańców to śmieje się, że 3/4 z nich to chetero-lewaki, którzy idą tylko po to aby wk***ić społeczeństwo. Robią środowisku LGBT złą robotę, dzięki temu my, Polacy, nigdy nie będziemy w pełni tolerancyjni.

Rangraf

2020-03-08, 22:09
on widać chce do pierd.a, bo wie, co mu tam zrobią

chojna91

2020-03-09, 03:05
To niezła kuweta z tego typa, ciekawe czy żyje jeszcze :roll:

Skowron

2021-01-13, 02:12
Śmieć ludzki