18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On się chyba prosi o wpierdol....

MenSa • 2020-03-06, 07:56
Niech się modli, żeby go policja dorwała zanim ktoś mu zrobi z dupy jesień średniowiecza. :karate:

spoiler

skywalker75

2020-03-06, 09:32
kretowicz14 napisał/a:

Jakoś nie jestem tam mocno patriotą, bo Państwo dyma osoby produktywne, a nagradza bezrobotnych itd. lecz mam nadzieję iż nasi nie zapomną benzyny jak będą chcieli go odwiedzić, bo koleś ewidentnie zapomniał. Próba udowodnienia swojej wyższości ponad cale społeczeństwo, nie umiejąc spalić kawałka sztucznego materiału kiedyś skończyła by się na stosie.



Z punktu widzenia państwa i społeczeństwa , osoby posiadające dzieci a więc beneficjenci 500+ są zdecydowanie bardziej produktywne, niz bezdzietne single, przepie**alajace kasę w knajpach a czas przed kompem, i w wieku 30 lat mieszkające kontem u starej matki

Juzwa

2020-03-06, 09:45
skywalker75 napisał/a:

beneficjenci 500+ są zdecydowanie bardziej produktywne, niz bezdzietne single, przepie**alajace kasę w knajpach



Ci co przepie**alają kasę w knajpach są finansowo daleko bardziej produktywni dla państwa, bo płacą więcej do wspólnej kasy. Podatkami i VAT-em.

p47

2020-03-06, 09:49
Zabij go ktos albo dajcie namiary na niego.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-06, 09:55
Juzwa napisał/a:

Ci co przepie**alają kasę w knajpach są finansowo daleko bardziej produktywni dla państwa, bo płacą więcej do wspólnej kasy. Podatkami i VAT-em.



I akcyzą...
Może z punktu widzenia ZUS i przetrwania narodu beneficjenci 500+ są ważniejsi.
Ale bezpośrednio dla budżetu wydajniejsi są single... nie wydają prawie wszystkiego na jedzenie, co wnosi do budżetu 5 i 8%VAT, ale dużo produktów ze stawką 23%. No i używki + paliwo = akcyza...

Natomiast wrócę do tego zjeba. Może o to chodzi, żeby mu doj***li i będzie krzyk, że Polska jest ostoją homofobii...?

saves

2020-03-06, 10:13
Robić mu z dupy jesień średniowiecza??? Ty chcesz go karać czy nagradzać?

koras24

2020-03-06, 10:14
On bardzo chce być męczennikiem, ja bym wolał zeby się z niego śmiali że flagi podpalić nie umie bo ja dostanie dobry wpie**ol to w następnej kadencji wymieni jachire w sejmie.

MenSa

2020-03-06, 10:18
saves napisał/a:

Robić mu z dupy jesień średniowiecza??? Ty chcesz go karać czy nagradzać?



Mam wrażenie, że on tylko na to czeka. :roll:

leonfun

2020-03-06, 10:29
Jak widać w Polsce flaga znaczy tyle co konstytucja?

Juzwa

2020-03-06, 10:37
koras24 napisał/a:

dostanie dobry wpie**ol to w następnej kadencji wymieni jachire w sejmie.



Dobry wpie**ol gwarantuje bycie warzywem. Takiego posła jeszcze nie było i raczej nie będzie.

Gruby Brzuch

2020-03-06, 10:56
leonfun napisał/a:

Jak widać w Polsce flaga znaczy tyle co konstytucja?



Coście się przyj***li tej konstytucji?
Napisana przez Kwacha, Mazowieckiego i ich żydokomunistycznych braci kawał gówna, którym nikt się nie przejmował, dopóki nie było to modne...

PS. Coś czuję, że do końca dnia jego profil może zniknąć. :amused:

du...........ck

2020-03-06, 10:59
Zrobić jesień średniowiecza z dupy, ale nie ku*asem tylko butelką. Z potłuczoną na końcu szyjką.

SirMajkel

2020-03-06, 10:59
Pirx napisał/a:

Co za p*zda, flagi nie umie podpalić ...



Unijne przepisy zakazują robienia flag z materiałów łatwopalnych.

MenSa

2020-03-06, 11:03
Gruby Brzuch napisał/a:

Coście się przyj***li tej konstytucji?
Napisana przez Kwacha, Mazowieckiego i ich żydokomunistycznych braci kawał gówna, którym nikt się nie przejmował, dopóki nie było to modne...
PS. Coś czuję, że do końca dnia jego profil może zniknąć.



Racja. Też się boję o swój profil. :krejzi:

ra0mir

2020-03-06, 11:08
leonfun napisał/a:

Jak widać w Polsce flaga znaczy tyle co konstytucja?



A co z krajami które nie mają konstytucji? Nie do życia?

dwakilo

2020-03-06, 11:15
To jest jakiś Narodowiec.