18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On się chyba prosi o wpierdol....

MenSa • 2020-03-06, 07:56
Niech się modli, żeby go policja dorwała zanim ktoś mu zrobi z dupy jesień średniowiecza. :karate:

spoiler

EksplozjaSmaku

2020-03-06, 11:16
Powie w sadzie, ze byl w stanie wzburzenia i nic nie dostanie

OpenStreetMaps

2020-03-06, 11:20
O sk***ysyn j***ny! Można nie cierpieć urzędniczych pasożytniczych parszywych świń do utylizacji ale nie naszej Kochanej Polski. Anty-nacjonaliści są 100 razy gorsi niż faszyści. Cale to polityczne Gejostwo i LGBT to rak który należny wypalać gorącym żelazem nie obrażając ludzi o odmiennych preferencjach seksualnych którzy do tych Lewackich ruchów politycznych dupol-logicznych się nie przyznają. https://www.sadistic.pl/najgorsza-klatwa-xxl-w-vt506023.htm?highlight=najgorsza+klatwa&start=30#comments

fieryangel

2020-03-06, 11:24
Mam nadzieję, że ktoś tego pedała podpie**olił gdzie trzeba za znieważenie flagi państwowej. Bo mi się nie chce.

bakus1233

2020-03-06, 11:33
Ojej, chciał podpalić flagę i mu nie wyszło i teraz czujecie do gościa nienawiść. Ludzie czy z wami wszystko ok? Rozumiecie jakie to dziwne? Moim zdaniem dopóki koleś nie robi nikomu fizycznie krzywdy, to niech sobie robi takie głupoty, jego sprawa. Jakie to ma realne znaczenie? Moim zdaniem jeśli ktoś czuje do tej osoby nienawiść tylko z tego powodu, to znaczy, że prawdopodobnie ma wyprany mózg, bo widzi w kawałku materiału symbol za którego zniszczenie jest w stanie uszkodzić drugiego człowieka... i jeszcze prawo przewiduje karę za zniszczenie symbolu narodowego. W dziwnym świecie żyjemy.

siemek1234

2020-03-06, 11:35
Sławek.. coś Ci wypadło jak kucnąłeś.... Xd

Sławek coś Ci wypadło jak kucnąłeś.... xD

OpenStreetMaps

2020-03-06, 11:37
bakus1233 napisał/a:

Ojej, chciał podpalić flagę i mu nie wyszło i teraz czujecie do gościa nienawiść. Ludzie czy z wami wszystko ok? Rozumiecie jakie to dziwne? Moim zdaniem dopóki koleś nie robi nikomu fizycznie krzywdy, to niech sobie robi takie głupoty, jego sprawa. Jakie to ma realne znaczenie? Moim zdaniem jeśli ktoś czuje do tej osoby nienawiść tylko z tego powodu, to znaczy, że prawdopodobnie ma wyprany mózg, bo widzi w kawałku materiału symbol za którego zniszczenie jest w stanie uszkodzić drugiego człowieka... i jeszcze prawo przewiduje karę za zniszczenie symbolu narodowego. W dziwnym świecie żyjemy.



Debil jesteś, bo gdyby ktoś na twoich oczach nasrał na zdjęcie twojej matki bądź ukochanej dokonując aktu znieważenia . To też bym ci powiedział a co ty w kawałku zadrukowanego papieru matkę upatrujesz ?

poligon6

2020-03-06, 11:39
Jego flaga niech sobie pali. Ale powinien to zrobić w bardziej zaludnionym miejscu, do tego spalić jeszcze flage izraela i/lub tećzowych dewiantów. Czemu takim frajerom brakuje odwagi w głoszeniu pogladów?

bakus1233

2020-03-06, 11:40
OpenStreetMaps napisał/a:

Debil jesteś, bo gdyby ktoś na twoich oczach nasrał na zdjęcie twojej matki bądź ukochanej dokonując aktu znieważenia . To też bym ci powiedział a co ty w kawałku zadrukowanego papieru matkę upatrujesz ?



Nie zrobiłoby to na mnie wrażenia, bo nie mam wypranego mózgu i dostrzegam, że zdjęcie to zdjęcie, a nie moja matka.

koras24

2020-03-06, 11:44
bakus1233 napisał/a:

Nie zrobiłoby to na mnie wrażenia, bo nie mam wypranego mózgu i dostrzegam, że zdjęcie to zdjęcie, a nie moja matka.



Na niektórych jak się pluje to mówią że deszcz pada.

bakus1233

2020-03-06, 11:50
koras24 napisał/a:

Na niektórych jak się pluje to mówią że deszcz pada.



Tylko, że jeśli ktoś znieważa zdjęcie na którym jestem, to nie pluje na mnie a na zdjęcie. No nie jest tak? Ale ludzie tego nie dostrzegają i odbierają to w dziwny sposób utożsamiając się z róznymi rzeczami nie widząc tego, że tak naprawdę nimi nie są. Polecam książkę Anthony de Mello- przebudzenie. Tam jest fajnie opisane jak ludzie "śpią"

w.k81

2020-03-06, 11:57
Bo to zwykły pedał był :idzwch*j:

polakwrocek

2020-03-06, 12:14
Oby się mu w życiu wszystko tak udawało jak ten filmik.

DIILorDIE30

2020-03-06, 12:17
Nic mnie tak dawno nie wk***iło, co za ch*joza j***na ch*j mu na imieniny ktoś go dojedzie prędzej czy później....