18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On się chyba prosi o wpierdol....

MenSa • 2020-03-06, 07:56
Niech się modli, żeby go policja dorwała zanim ktoś mu zrobi z dupy jesień średniowiecza. :karate:

spoiler

OpenStreetMaps

2020-03-06, 12:22
bakus1233 napisał/a:

Tylko, że jeśli ktoś znieważa zdjęcie na którym jestem, to nie pluje na mnie a na zdjęcie. No nie jest tak? Ale ludzie tego nie dostrzegają i odbierają to w dziwny sposób utożsamiając się z róznymi rzeczami nie widząc tego, że tak naprawdę nimi nie są. Polecam książkę Anthony de Mello- przebudzenie. Tam jest fajnie opisane jak ludzie "śpią"




Generalnie logika twoja jest taka. Pies jest lepszy niż żona Zamknij na pół dnia żonę i psa w bagażniku samochodu a następnie uwolnij i przekonaj się kto na twój widok bardziej się ucieszy. Głupi ludzie nie dostrzegają tego że to ty ich wyswobodziłeś . A kretyńskie książki ryją czerep jeszcze bardziej niż durny internet przez fałszywe przekonanie że to co na papierze spisane to koniecznie musi być mądre. Pies by nie zareagował gdybyś mu nasrał na zdjęcie matki a ludzie w większości tak. A skoro ty do tej większości nie należysz to jesteś mniejszością i po prostu nienormalny.

passch

2020-03-06, 12:24
hipisx napisał/a:

Czy za znieważenie godła i flagi nie ponosi się odpowiedzialności karnej?



no właśnie to podlega już pod kodeks karny
niestety beznadziejny można dostać wyrok...
Art. 137. Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwa
§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

D3Ton

2020-03-06, 12:40
Można zacytować klasyka: "Wiecie, co z nim zrobić" :P

bakus1233

2020-03-06, 12:55
OpenStreetMaps napisał/a:

Generalnie logika twoja jest taka. Pies jest lepszy niż żona Zamknij na pół dnia żonę i psa w bagażniku samochodu a następnie uwolnij i przekonaj się kto na twój widok bardziej się ucieszy. Głupi ludzie nie dostrzegają tego że to ty ich wyswobodziłeś . A kretyńskie książki ryją czerep jeszcze bardziej niż durny internet przez fałszywe przekonanie że to co na papierze spisane to koniecznie musi być mądre. Pies by nie zareagował gdybyś mu nasrał na zdjęcie matki a ludzie w większości tak. A skoro ty do tej większości nie należysz to jesteś mniejszością i po prostu nienormalny.



Nom, bo społeczeństwo z pewnością jest normalne. Utożsamianie się z rzeczami, ktorymi się nie jest też jest "normalne".
Wiesz co, mnie wcale nie dziwi Twoja reakcja, wiem jak to działa i jak ktoś jest uczony od dziecka jak ma reagować na określone rzeczy, to później będąc dorosłym ciężko pewne rzeczy zrozumieć, większość ludzi się nawet nad tym nie zastanawia, bo idą przez życie jakimś schematem ;) i jak ktoś powie coś sprzecznego z ich światopoglądem, to zaraz się pojawia myśl w stylu "co on pie**oli"

Wiesz osobiście uważam, że zachowanie tego gościa z filmiku jest żałosne i widać w nim niemoc, bo żeby sobie poradzić z emocjami, które ma w środku musiał pokazać przed ludźmi jak niszczy flagę. Inna sprawa, że też reakcja ludzi, którzy by go chcieli tłuc za to co zrobił mnie zastanawia, właśnie z tych względów o których napisałem wcześniej.

Nie wszystkie książki są kretyńskie, ta którą polecam jest akurat jedną z lepszych, które czlowiek może przeczytać w życiu i się nad tym dobrze zastanowić.

snd.warszawa

2020-03-06, 13:17
Zdrajcom kula w łeb. I dół z wapnem.

leonfun

2020-03-06, 13:45
hipisx napisał/a:

Czy za znieważenie godła i flagi nie ponosi się odpowiedzialności karnej?



Za podeptanie i/lub spalenie flagi Izraela już siedziałby na dołku ale skoro to flaga Polski to każdy ma to najwidoczniej w głębokim poważaniu :(

Emilian89

2020-03-06, 13:54
bakus1233 napisał/a:

Nom, bo społeczeństwo z pewnością jest normalne. Utożsamianie się z rzeczami, ktorymi się nie jest też jest "normalne".
Wiesz co, mnie wcale nie dziwi Twoja reakcja, wiem jak to działa i jak ktoś jest uczony od dziecka jak ma reagować na określone rzeczy, to później będąc dorosłym ciężko pewne rzeczy zrozumieć, większość ludzi się nawet nad tym nie zastanawia, bo idą przez życie jakimś schematem i jak ktoś powie coś sprzecznego z ich światopoglądem, to zaraz się pojawia myśl w stylu "co on pie**oli"
Wiesz osobiście uważam, że zachowanie tego gościa z filmiku jest żałosne i widać w nim niemoc, bo żeby sobie poradzić z emocjami, które ma w środku musiał pokazać przed ludźmi jak niszczy flagę. Inna sprawa, że też reakcja ludzi, którzy by go chcieli tłuc za to co zrobił mnie zastanawia, właśnie z tych względów o których napisałem wcześniej.
Nie wszystkie książki są kretyńskie, ta którą polecam jest akurat jedną z lepszych, które czlowiek może przeczytać w życiu i się nad tym dobrze zastanowić.



Zadam Tobie jaśnie oświecony pytanie.
Czy ty k***iu jesteś pedałem ?

Powieść wszak mi panie dlaczego jesteś aż tak do bani ?

Kiedyś ktoś rzekł " to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą"

Jeżeli dla Ciebie niszczenie flagi kraju w którym mieszkasz i o który kraj walczyli nasi pra dziady niektórych dziady. To szczerze i tak to jest moje zdanie moja opinia. Nie masz za kszty żadnej wartości moralnej jesteś zwykłym pionem. Któremu zabiorą wszystko i powiesz no okej tak musiało być to tylko kawałek papieru nic wartościowego pamiętaj pieniądze też są z papieru (ps j***ć przecinki)

djzielak

2020-03-06, 14:10
To nasi dziadkowie oddawali życie za ten kraj a jakiś niezrównoważony pedał pali flagę? W pierdlu bedzie miał całą mase ku*asów a z dupy garaż. :lol:

bakus1233

2020-03-06, 14:32
Emilian89 napisał/a:

Zadam Tobie jaśnie oświecony pytanie.
Czy ty k***iu jesteś pedałem ?
Powieść wszak mi panie dlaczego jesteś aż tak do bani ?
Kiedyś ktoś rzekł " to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą"
Jeżeli dla Ciebie niszczenie flagi kraju w którym mieszkasz i o który kraj walczyli nasi pra dziady niektórych dziady. To szczerze i tak to jest moje zdanie moja opinia. Nie masz za kszty żadnej wartości moralnej jesteś zwykłym pionem. Któremu zabiorą wszystko i powiesz no okej tak musiało być to tylko kawałek papieru nic wartościowego pamiętaj pieniądze też są z papieru (ps j***ć przecinki)



A czym jest kraj tak naprawdę? Czyż nie jest abstrakcją? To ludzie sobie ustalili granice, których fizycznie ziemia nie posiada :-) ale tu dochodzimy właśnie do tego, że jeżeli spora grupa osób wierzy w coś co nie istnieje, to jest odbierane jako coś co istnieje. Czym jest złoto gdyby ludzie nie nadali mu wartości?

Nie złość się tak na mnie, po prostu mam inne spojrzenie na świat. Urodziłem się w Polsce, nie narzekam, nic nie mam do Polaków, żeby to było jasne ;) nawet rozumiem dlaczego ktoś się oburza gdy widzi taki filmik, bo to wynika z tego, że ludzie się utożsamiają ze swoim krajem i odbierają jakby ten kraj był częścią ich (podczas gdy w rzeczywistości jesteśmy świadomością a nie swoim imieniem, zawodem ,obywatelem danego kraju, czy cokolwiek sobie jeszcze wymyślimy). Gdyby to była flaga innego kraju albo jakiegoś wroga, to by to nie zrobiło wrażenia prawda? No właśnie ;)

mandzur2408

2020-03-06, 14:41
Cytuję znane słowa Wiecie co z nim zrobić

koras24

2020-03-06, 14:46
bakus1233 napisał/a:

A czym jest kraj tak naprawdę? Czyż nie jest abstrakcją? To ludzie sobie ustalili granice, których fizycznie ziemia nie posiada ale tu dochodzimy właśnie do tego, że jeżeli spora grupa osób wierzy w coś co nie istnieje, to jest odbierane jako coś co istnieje. Czym jest złoto gdyby ludzie nie nadali mu wartości?
Nie złość się tak na mnie, po prostu mam inne spojrzenie na świat. Urodziłem się w Polsce, nie narzekam, nic nie mam do Polaków, żeby to było jasne nawet rozumiem dlaczego ktoś się oburza gdy widzi taki filmik, bo to wynika z tego, że ludzie się utożsamiają ze swoim krajem i odbierają jakby ten kraj był częścią ich (podczas gdy w rzeczywistości jesteśmy świadomością a nie swoim imieniem, zawodem ,obywatelem danego kraju, czy cokolwiek sobie jeszcze wymyślimy). Gdyby to była flaga innego kraju albo jakiegoś wroga, to by to nie zrobiło wrażenia prawda? No właśnie






leonx2

2020-03-06, 15:39
powiem krótko. zwykła pedalska p*zda

PieronJasnySzlag

2020-03-06, 15:45
hipisx napisał/a:

Czy za znieważenie godła i flagi nie ponosi się odpowiedzialności karnej?


Jest ale tylko jak spalisz flago Izraela, Uni Europejskiej albo innego państwa. Wtedy sąd ci przypie**oli mowe nienawiści, faszyzm.
Polską flage można wsadzać w gówno, podpalać i deptać, wtedy wolne sądy orzekną że mała szkodliwiość społeczna albo że to forma artystyczna. Tak ten sk***iały czerwony rak się zadomowił w aparacie naszego państwa.

j***ć lewakow i komuchów.

Nemrod90

2020-03-06, 16:06
Jaka gównoburza w komentarzach, heh. Ta flaga jest symbolem organizacji mafijnej, zwanej dla niepoznaki państwem, która nas okrada każdego miesiąca z co najmniej 60% dochodów. W zamian dostajemy tragiczną służbę zdrowia, jeszcze gorsze sądownictwo, korupcję na każdym szczeblu, cały szereg zakazów i nakazów, państwową kontrolę nad praktycznie każdym aspektem życia oraz emerytury w takiej wysokości, że będziemy musieli na starość grzebać w śmietnikach w poszukiwaniu jedzenia, a mimo to zawsze znajdzie się stado baranów-patriotów z hymnem na ustach. To tylko dobitnie pokazuje, że Polacy w dużej części cierpią na syndrom sztokholmski i wprost uwielbiają być dymani prosto w dupę.

bigsexy

2020-03-06, 16:54
hipisx napisał/a:

Czy za znieważenie godła i flagi nie ponosi się odpowiedzialności karnej?



Śmiało i łatwo można zgłosić do prokuratury. Wystarczy trochę chęci. Ludzie robicie do dla swoich dzieci, wypie**olcie to z Polski jakimikolwiek środkami.