18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec odbiera posiniaczone dziecko od zwyrodniałej matki

Krosi • 2015-03-22, 23:49
Powinna zawisnąć...


intermag

2015-03-23, 18:49
Znaleźć k***a i zajęć jedyne rozwiazanie

rebi80

2015-03-23, 19:18
zaj***łbym szmatę k***a j***na suka

szadoktk

2015-03-23, 19:33
niestety mamy tylko 2% wierzytelności i to k***.,, mnie przerasta

wystarczy że dziecko narysuje stojącego ojca ciut obok i już dla psychologa oznacza to że nie dostatniego kontaktu z dzieciem a ona może zagarnąć nowego partnera i OK bo sie opiekuje KUR>>>>>>>>>>WA

widuje swoje raz na tydzien ale jakby cos mialo takie miejsce no coz oko za oko + 23VAT

pieces13

2015-03-23, 19:35
Niewiele rzeczy na sadolu mnie rusza ale jakoś przykro mi się zrobiło jak to oglądałem. Strasznie się ojciec musi czuć. :(

jejfan1

2015-03-23, 19:47
Wklepcie sobie w wyszukiwarce w FB: Sebastian Nadolski tak jest wszystko jest pokazane, czyli zdj. dokumentów + inne filmiki. W skrócie to tak: ojciec walczy już x czasu o odebranie praw matce, a urzędasy mają to w dupie.

teken

2015-03-23, 20:01
Najgorsze jest to, że taka baba w 99,9% spraw i tak wszystko wygra, bo polskie prawo jest tak poj***ne, że twierdzi, że dziecku z matką najlepiej. Później to wielka tragedia, bo matka dziecko zabiła.

szadoktk

2015-03-23, 20:14
sam to obrobiłem wg sądu jesteśmy pod kategorią (ostatecznum "złem) siostry koleżanki są ważniejsze niż OJCIEC noge co prawda źle przwinąć umazać się kupą ale 3 razy częściej wymawiam ich imię i z biegiem czasu to ONE potrzebują OJCA kontaktu by stać się silne

rew123321

2015-03-23, 20:35
W.S.N.R. napisał/a:

@Severhinio Powiem Ci, jak ja to widzę, ale jestem tylko laikiem. Moim zdaniem tutaj nie jest sprawa dla sądu w już toczącym się postępowaniu o prawa rodzicielskie, tylko ojciec powinien przynajmniej dwukrotnie pojechać z posiniaczonym dzieckiem na obdukcję lekarską (w towarzystwie kuratora), a po drugim zdarzeniu (niestety, dziecko musi to ścierpieć) na policję i złożyć PISEMNE zgłoszenie z art. 207 kk, podając przynajmniej 2 udokumentowane wypadki oraz składając zeznania dotyczące kilku innych. Taki materiał dowodowy pozwoli wprowadzić środek prewencyjny w postaci zakazu kontaktów z matką do czasu uprawomocnienia się wyroku w sprawie karnej, co de facto przełoży się na tymczasowe przekazanie opieki nad dzieckiem ojcu (powinni w tym w miarę możliwości wziąć udział także jego rodzice, należy złożyć wraz z wnioskiem opinię środowiskową na temat ojca i rodziców, którą można uzyskać od dzielnicowego, przydatne też byłyby zeznania pisemne sąsiadów, opinia z pracy itp.). Następnie, należy złożyć do toczącej się sprawy o prawa rodzicielskie lub prawo do opieki wniosek o wstrzymanie tego postępowania do czasu uprawomocnienia się wyroku ze sprawy z art. 207 kk., a następnie dołączyć wszystkie akta do tamtej sprawy.


No nie będzie tak kolorowo, prokurator baba umorzy z baku znamion bo przecież dziecko się o klocki lego przewróciło
jak zaskarżysz to sąd (też baba) utrzyma w mocy
W ostateczności matka nie będzie stawiać się na przesłuchanie, a prokurator baba nie doprowadzi jej siłą przez policje bo zaraz TV się zjedzie, że żydokomuna dzieci rodzicom odbiera.
Można dopisać jeszcze bajki o Niebieskiej Karcie, która działa tylko jak jesteś pokrzywdzoną samicą.
Taka sytuacja...
Sądy rodzinne w większości mają w dupie świadków, obdukcje, nagrania i inne pierdołowate dowody bo wiedzą lepiej że matka to matka a ojciec to jeleń do przynoszenia piniendzy.

Zamarzył się wszystkim patriarchalny model "baby do garów" no to mordy w kubeł i dzieciak zostaje przy matce.

eMCeONe

2015-03-23, 21:38
Trzymajmy kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło...

Defetysta

2015-03-23, 21:58
ale mi k***a dziecka i gościa szkoda :/