18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec odbiera posiniaczone dziecko od zwyrodniałej matki

Krosi • 2015-03-22, 23:49
Powinna zawisnąć...


Severhinio

2015-03-23, 00:55
@gajin
Ojciec jest bezsilny, bo mimo przytłaczających dowodów sąd pozostaje nieugięty i konsekwentnie daje znać, że matka, choćby dziecko katowała to jednak matka i generalnie j***ć prawa ojców. W związku z tym ani trochę nie dziwię się publikacji nagrania w internecie, to akurat na dwuletnie żadnego wpływu nie ma. A jeśli dzięki temu taka sprawa może nabrać rozgłosu to jest to jak najbardziej usprawiedliwione działanie kochającego ojca. "Gówniarz narozrabiał to dostał wpie**ol" jesteś głupi czy tylko udajesz? Dzieciak ma 2 lata i 7 miesięcy. Cokolwiek by nie zrobił to maksymalną karą jaką może dostać jest lekki (taki żeby wiedział, że źle zrobił a nie żeby na tyłku nie mógł usiąść) klaps w tyłek, a nie napier******e go po głowie. Jeśli to cię nie przekonuje to współczuję twoim przyszłym dzieciom...

Dodam tylko, że ten ojciec ma prawo do dwóch widzeń z dzieckiem w ciągu tygodnia, po 4 godziny każda i to w obecności kuratora, za którego płaci 2 tys. złotych (!) więc jakakolwiek manipulacja z jego strony nie chodzi w grę.

Chory kraj.

"dwuletnie dziecko" w czwartym wersie

hejcior

2015-03-23, 01:14
gaijin napisał/a:


[...], śmieję się po prostu z sadoli, którzy popierają bicie dzieci a potem się oburzają, że dzieje im się jakaś krzywda ;)



Wiele osób, podobnie jak ty jak widać, musi nauczyć się rozróżniać klapsa od maltretowania dziecka.

Ha...........ng

2015-03-23, 02:00
Nie no k***a, mogę oglądać zwłoki, baby z penisem, samobójców, ale ni ch*ja nie dam rady obejrzeć tego filmiku. Czy ja aż tak słaby jestem, że takie emocje we mnie budzi cierpienie małego dziecka?

d3...........88

2015-03-23, 02:09
@up budzi, dlatego, że dziecko jest niewinne, bezbronne, najbardziej cierpi. A nie pomyśleliście, że w naszym wspaniałym kraju prawa, ojciec wrzuca to do sieci żeby spróbować wszystkich metod na odebranie tej pseudo matce dziecka?

W............R.

2015-03-23, 02:10
@Severhinio Powiem Ci, jak ja to widzę, ale jestem tylko laikiem. Moim zdaniem tutaj nie jest sprawa dla sądu w już toczącym się postępowaniu o prawa rodzicielskie, tylko ojciec powinien przynajmniej dwukrotnie pojechać z posiniaczonym dzieckiem na obdukcję lekarską (w towarzystwie kuratora), a po drugim zdarzeniu (niestety, dziecko musi to ścierpieć) na policję i złożyć PISEMNE zgłoszenie z art. 207 kk, podając przynajmniej 2 udokumentowane wypadki oraz składając zeznania dotyczące kilku innych. Taki materiał dowodowy pozwoli wprowadzić środek prewencyjny w postaci zakazu kontaktów z matką do czasu uprawomocnienia się wyroku w sprawie karnej, co de facto przełoży się na tymczasowe przekazanie opieki nad dzieckiem ojcu (powinni w tym w miarę możliwości wziąć udział także jego rodzice, należy złożyć wraz z wnioskiem opinię środowiskową na temat ojca i rodziców, którą można uzyskać od dzielnicowego, przydatne też byłyby zeznania pisemne sąsiadów, opinia z pracy itp.). Następnie, należy złożyć do toczącej się sprawy o prawa rodzicielskie lub prawo do opieki wniosek o wstrzymanie tego postępowania do czasu uprawomocnienia się wyroku ze sprawy z art. 207 kk., a następnie dołączyć wszystkie akta do tamtej sprawy.

HooliganRR

2015-03-23, 02:15
k***a mać, szkoda dzieciaka i samego ojca.. Życzę powodzenia:)

jacobss76

2015-03-23, 02:42
pisałem komentarz dobre 30 min, jednak usunąłem. po ch*j to komentować skoro sprawa jest jasna. Kto ma jakieś wątpliwości co do tego materiału gdzie słowa płacz i mocno widoczne siniaki dziecka będą na pewno jedynym wystarczającym dowodem na ukaranie tej szmaty gdzie normalni ludzie najlepiej by ją wyśmiali, wytykali i opluwali publicznie przed spaleniem k***y żywcem, ten jest debilem.

Śmieszy mnie ta cała "sadolowa" społeczność. Typowa poj***na rywalizacja o więcej piw, a jest to dowód na to że j***ne lamusy próbują znaleźć dowartościowanie w internecie, że ktoś ich doceni, że zaśmieją się z ich pseudo żartów, że znajdą tu kolegów. Jak widać, nie odróżnia się już dzisiaj czarnego humoru, i jest to niestety przykre. Cieszy mnie fakt że potrafię odróżnić na tym świecie normalnych od nienormalnych gdzie Ci nienormalni nie mają k***a pojęcia że istnieje ktoś taki jak nienormalny a co dopiero normalny.

j***ć tą waszą Tolerancje, a w szczególności ludzi szarego marginesu którzy sami się tam doprowadzili. ch*j by strzelił te popie**olone czasu, ta j***na manipulacja ludźmi przez media, te poj***ne subkultury pochłaniające normalnie myślące jeszcze dzieci, te wszystkie patologiczne gimnazja gdzie nauczyciele są tępieni, ten poj***ny system prawny, karny, polityczny, "demokracyjny", gospodarczy, edukacyjny i mógłbym tak k***a wymieniać w nieskończoność, ale k***a największy ch*j w dupe takiej szmacie która krzywdzi własne dziecko i próbowała w taki sposób je wychowywać.

Dokąd ten k***a Świat zmierza..

aha i jeszcze jedno, to Wiara na tej ziemi zachowuje tych normalnych
i tylko to

Chaotic

2015-03-23, 02:42
Mogę oglądać najgorsze perwersy na tym portalu i jak ludzie giną na miliony wymyślnych sposobów i mnie to nie rusza ale przy tym filmiku aż mi łzy stanęły w oczach.. Strasznie mi szkoda tego szkraba bo nic nie zrobił a na samym starcie będzie już miał uraz psychiczny przez tą zasraną k***ę.. A w samych słowach ojca było tyle miłości do dzieciaka, że nie mogę sobie wyobrazić żeby to było zmontowane na jego korzyść.. Tej szmacie należy się 10 lat codziennego wpie**olu do nieprzytomności. To by ją nauczyło, że tak się k***a nie robi.

1337get

2015-03-23, 03:01
kih0n napisał/a:

Prawa i tak dostanie matka, choćby ćpała, dupy dawała, chlała i biła dziecko.
Zna ktoś przypadek że to ojciec dostał prawa rodzicielskie a matce zabrano? :>



Ja znam. Mój przypadek. Ja miałem 14 lat a siosta 9, matka wyjechała za granicę "do pracy" a następnie wróciła do Polski po 2óch latach układając sobie życie na nowo i chcąc żebym zamieszkał wraz z siostrą u niej. Ja i siostra postanowiliśmy zostać z ojcem. Oczywiście rozprawy, psycholodzy, miesiące postępowań. Wyrok - dzieci zostają z ojcem, matka alimenty ;-) Ojciec był dumny ze swojej wygranej, jako jednemu z niewielkiego procentu w Polsce udało mu się wygrać bój o dzieci z matką, możliwe że to w większości zasługa świetnego adwokata który kosztował go 2-3 średnie krajowe i który renomę miał ponoć taką, że sędziowie trzęśli się na jego nazwisko. W każdym razie - jest to możliwe.

Nikodem_Szulcc

2015-03-23, 03:14
Ten film niedlugo bedzie na glownej medialnej w Polsce... i dobrze.

k***a, życze filmowi znalezienia sie na głownej medialnej w Polsce. Bo jestem ciekaw jak to co to i o co tu chodzi.

ElektrykElektronik

2015-03-23, 04:11
Słychać jaki ojciec jest bezradny, to jest smutne, dziecko bardzo biedne, gdzie my żyjemy żeby matce tak odp**rdalało ?
A czego TVN nie pokazuje, widać na tym filmiku.
Wy jak barany wszędzie doszukujecie się nieścisłości. Tak pewnie wynajął ku***a karła żeby odegrał tą scene.
Pokazać wam zdechłego pieska. "O jaki biedny on jest"
Pokazać wam autentyczne cierpienie i strach małego przed mamą z którą nawiasem mówiąc musi przebywać nawet jeśli go bije. "A ch*j fejk"
Prawdopodbnie nie, a nawet jeśli to nie myślcie że tak sie nie dzieje.
Ilu z was ma w ogóle dziecko, i nie rusza go to nagranie ? Jestem ciekaw

Jules_Winnfield

2015-03-23, 06:30
O tam poco zawisnąć? Sprzedać tym pojebom od ISIS, byla by gwałcona non stop a jak im by się znudziła był by dobry materiał na harda

Kelus

2015-03-23, 06:36
Jakieś namiary na tego szewca?

dyfer080

2015-03-23, 07:32
Poj***ny tatuś liczy na lajki ?! Zrób obdukcję, zgłoś na policji a nie szukasz sensacji na sadolu !