18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec odbiera posiniaczone dziecko od zwyrodniałej matki

Krosi • 2015-03-22, 23:49
Powinna zawisnąć...


Jaier

2015-03-23, 09:45
Ten Pan jest z Radomia mam jego profil ale zgaduję że nie mogę wstawić tutaj linka. Jest tam parę zdjęć i opinii z policji/sądu/lekarzy. Zainteresowani dajcie PW to powysyłam.

KingOfDarkness

2015-03-23, 10:00
1337get napisał/a:



Ja znam. Mój przypadek. Ja miałem 14 lat a siosta 9, matka wyjechała za granicę "do pracy" a następnie wróciła do Polski po 2óch latach układając sobie życie na nowo i chcąc żebym zamieszkał wraz z siostrą u niej. Ja i siostra postanowiliśmy zostać z ojcem. Oczywiście rozprawy, psycholodzy, miesiące postępowań. Wyrok - dzieci zostają z ojcem, matka alimenty ;-) Ojciec był dumny ze swojej wygranej, jako jednemu z niewielkiego procentu w Polsce udało mu się wygrać bój o dzieci z matką, możliwe że to w większości zasługa świetnego adwokata który kosztował go 2-3 średnie krajowe i który renomę miał ponoć taką, że sędziowie trzęśli się na jego nazwisko. W każdym razie - jest to możliwe.



Jest możliwe, ale nawet w Twoim przykładzie widać jak bardzo pod górkę ma ojciec :/ Tu nie powinno być adwokata za grubą kasę, którego boi się sąd tylko krótka piłka. Matka sp***oliła? sp***oliła. Ojciec zajmował sie dziećmi? Tak. Dzieci wolą ojca? (14 i 9 lat to chyba wystarczająco dużo żeby mieć o tym pojęcie) - TAK. Koniec rozprawy, matka płaci alimenty.

W PL jest tak, że punktem wyjścia są prawa rodzicielskie tylko dla matki, a ojciec niech staje na głowie i robi co może żeby przechylić szalę na swoją korzyść.

ClariceStarling

2015-03-23, 10:05
Po co taki człowieka ma żyć?

Wyrwałem chwasta.

J.Krołford

2015-03-23, 10:26
Jak łatwo w tych czasach na podstawie filmiku (i pewnych elementów na nim widocznych) znaleźć adres. Wpisuje w google "szewc 8a" i sprawdzam adresy, które wyskoczyły na mapach google.

NasterX

2015-03-23, 10:30
ch*j w te prawa do rodzicielstwa i tak dalej, ale nigdy nie czaiłem po co tej k***ie ten bachor którego napie**ala i nie może z nim wytrzymać, ojciec chce mieć to mu nie odda żeby na złość zrobić czy jaki ch*j ? tak samo jak pie**olone patologiczne rodziny za ch*ja pana nie chca oddać dzieciaków do domu dziecka ( mam z tym jako taką styczność przez osoby w nim pracujące ) albo biorą je do siebie na wizyty i te dzieciaki potem wracają całe uj***ne głodne i pobite, to po ch*j ja sie pytam ? nie mogą po prostu zapomnieć o tym dzieciaku i sie znowu naj***ć samemu

A jakby nie nagrał tylko obdukcja sama to matka i tak powie że sie wyj***ł na schodach albo na placu zabaw i pogadane

sieger001

2015-03-23, 10:33
gaijin napisał/a:

@~benykuleczka84
Dzisiaj klaps, jutro sińce, pojutrze połamana ręka ;)

PS Wiem co to bezstresowe wychowanie, sam byłem tak wychowywany, śmieję się po prostu z sadoli, którzy popierają bicie dzieci a potem się oburzają, że dzieje im się jakaś krzywda ;)



Jedno dostać w wieku 15 lat pasem w dupsko za próbę palenia czy coś, a drugie bić dziecko, które widać tak naprawdę ledwo mówi i zostawiać po sobie ślady widoczne na nagraniu. OK, ojciec nie musiał wrzucać filmiku w neta... bo wszyscy jesteśmy k***a pewni, że to on zrobił -.-

Kyrie_Eleison

2015-03-23, 10:35
Dla mnie to jest nie pojęte jak można tak traktować swoje dziecko. Przecież to ledwie 3 letni chłopiec. Jak ma ochotę pomachać tymi brudnymi łapami to niech znajdzie przeciwnika swoich gabarytów. Suka!

Magnic

2015-03-23, 10:35
NasterX napisał/a:

ch*j w te prawa do rodzicielstwa i tak dalej, ale nigdy nie czaiłem po co tej k***ie ten bachor którego napie**ala i nie może z nim wytrzymać, ojciec chce mieć to mu nie odda żeby na złość zrobić czy jaki ch*j ? tak samo jak pie**olone patologiczne rodziny za ch*ja pana nie chca oddać dzieciaków do domu dziecka ( mam z tym jako taką styczność przez osoby w nim pracujące ) albo biorą je do siebie na wizyty i te dzieciaki potem wracają całe uj***ne głodne i pobite, to po ch*j ja sie pytam ? nie mogą po prostu zapomnieć o tym dzieciaku i sie znowu naj***ć samemu

A jakby nie nagrał tylko obdukcja sama to matka i tak powie że sie wyj***ł na schodach albo na placu zabaw i pogadane



Alimenty, takiej k***ie zależy tylko na kasie z alimentów.

NasterX

2015-03-23, 10:57
Magnic napisał/a:



Alimenty, takiej k***ie zależy tylko na kasie z alimentów.



Jeszcze żeby te alimenty to jakieś kokosy były bo syn milionera, a te szmaty dla jakichś paru k***a śmieciowych monetek odpie**alają takie rzeczy. Dla pieniędzy które normalny zarabiający człowiek wydaje w trakcie jednej grubszej imprezy ona maltretuje dzieciaka miesiąc w miesiąc

ixylos

2015-03-23, 11:36
kih0n napisał/a:

Prawa i tak dostanie matka, choćby ćpała, dupy dawała, chlała i biła dziecko.
Zna ktoś przypadek że to ojciec dostał prawa rodzicielskie a matce zabrano? :>


Mam znajomego , który jest w takiej sytuacji ze udało mu się wywalczyć prawa rodzicielskie do dziecka. Ma 4 letniego syna , wydal 15 tysięcy złotych na prawników i ciągle ich spłaca. W każdym razie szacunek dla niego bo chłop tyra od rana do nocy i robi wszystko co tylko może żeby było dobrze. A takie zwyrodniałe matki powinno się łamać kończyny żeby już nigdy nie była wstanie kogokolwiek uderzyć

GranatPL

2015-03-23, 12:05
Niestety materiał cięty. Jeśli oryginał też, to w sądzie gówno warty...

maciuch2

2015-03-23, 12:07
k***a, nie dałem rady obejrzeć całego. nosz szmata pie**olona, ja bym nie wytrzymał i tak jej wj***ł żeby do końca życia się jąkała i ch*j z konsekwencjami.

maniutekxxxx

2015-03-23, 13:00
Aż się krew we mnie zagotowała!!!

dQrw10nYk0k5

2015-03-23, 13:22
Na jego miejscu zabrałbym to dziecko i już nie oddał matce. O zgłoszeniu znęcania się nad maluchem nie wspomnę.
A tej k***ie połamałbym wszystkie kończyny!
do kilku UPów:
Że łysy, to znaczy zwyrodnialec? Szufladkujecie ludzi nic o nich nie wiedząc.

Bard_Zerald

2015-03-23, 13:25
ch*jowa sytuacja. Koleś powinien szmatę zastraszyć, ale tak, żeby w sytuacji, gdzie pomyśli o skrzywdzeniu tego dziecka, miała naprawdę mocne przeczucie, że to się dla niej skończy wpie**olem do nieprzytomności :) pozdrawiam