18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec odbiera posiniaczone dziecko od zwyrodniałej matki

Krosi • 2015-03-22, 23:49
Powinna zawisnąć...


Wolf3D

2015-03-23, 07:38
Ludzie zapomnieli po co i jak wygląda kara cielesna na dziecku. W biciu dzieci nie chodzi o zaj***nie ich pasem tylko o całą otoczkę, rytuał kary a nie o siłe i zaskoczenie.

pakozi

2015-03-23, 07:52
Ja pierdykam, Cinquecento! Ze sto lat takiego wehikułu nie widziałem!

Magnic

2015-03-23, 08:10
Ale oczywiście sąd przyjmie wersje żony, bo to kobieta i kobieta nigdy by nie skrzywdziła swojego dziecka ja pie**olę :homer:
Swoją drogą scena strasznie dziwna. Łysy który wygląda jakby miał dzieckiem napie**alać po chodniku mówi głosem takiego p*zdusia jakby mu jaja ucięli i kameruje płaczące dziecko.
Tak czy inaczej niech żyje polskie sądownictwo :hitler:

Fedor

2015-03-23, 08:26
Ale ten ojciec też c**a, zamiast płakać do kamery powinien ją wypie**olić przez okno z futryną.

s0pel

2015-03-23, 08:31
Zamiast k***a dziecko uspokoić przytulić to głupi ch*j nie ojciec, jeszcze w durny sposób próbuje nagrać "zeznanie" dzieciaczka. Widać, że matka (k***a) go bije, taki dwu czy trzy latek nie potrafiłby kłamać przy takich emocjach. Ale to nie sposób na udowodnienie winy matki.
DZIECKO k***A JEST NAJWAŻNIEJSZE I JEGO POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA!

Philosophy

2015-03-23, 09:07
ch*j. Zrobiły mi się mokre oczy.
Nie dziwię się, że chciał nagrać zaraz po tym, jak dziecko wróciło od matki. Zbiera zapewne materiał, żeby odebrać jej prawa rodzicielskie. Inaczej w Polsce nie ma szans. Wiadomo, że to jest trudne dla dziecka takie przypominanie, ale co innego ma zrobić... Wk***ia mnie, że wielu zajebistych ojców ma utrudnione kontakt z dzieckiem, bo jego matki na złość im to utrudniają.
Ale jestem wściekła.

Penc

2015-03-23, 09:18
k***a, aż łzy do oczu mi napłynęły. Za bicie takiego bezbronnego szkraba powinno się wieszać k***a.

exculibrus

2015-03-23, 09:19
Ma ktokolwiek kontakt do ojca na filmie? Autorze? Proszę o PM albo odpowiedź w komentarzach jeśli potrzebne jest wsparcie finansowe albo prawne aby odebrać matce prawa.

wajnona

2015-03-23, 09:19
Nie wiem, co to za koleś, ale trzymam kciuki żeby otrzymał prawo do opieki nad tym chłopczykiem. Nie mogę patrzeć na cierpienie dziecka, jak można dwulatkowi zrobić coś takiego na główce? Szmatę powinno się zapakować w czarny worek i wrzucić do Wisły.

exculibrus

2015-03-23, 09:27
PS. na następnym filmie, szczególnie na materiałach przedstawianych w sądzie, choć mam nadzieję, że nie będzie potrzeby na następny film, nie zadawaj dziecku pytań retorycznych, bo w sądzie może zostać to obalone jako wpieranie dziecku.

Poważnie, na YT nie mogę znaleźć oryginału. Ktokolwiek ma więcej info proszę o kontakt.

Dario19850602

2015-03-23, 09:31
Zaj***łbym od razu. Mam syna 4 latka jakbym go zobaczyl w jakim jest stanie nie reczylbym za siebie

barszczzuszkami

2015-03-23, 09:35
Lubię jak dzieci płaczą. Muzyka dla moich uszu. Piwerko. A wy "sadyści" się nie posrajcie, sam ból dupy się wylewa z tych komentarzy.

BigBadWolfSS

2015-03-23, 09:36
k***a pie**olona. .. szkoda dzieciaka. Trzymam kciuki za ojca

SzTKPch

2015-03-23, 09:42
co za k***iszon, zaj***ł bym ją

Pan.Umrzyj

2015-03-23, 09:44
Jak się sp***oli rodzina, to obojgu rodzicom powinno się prawa zabierać i kazać zapie**alać do 28 lat dzieciaka na alimenty (nieważne czy się uczy). Szkoda, że domy dziecka to nierzadko też patologia... j***ć takie domy i j***ć system który to osra.