18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec odbiera posiniaczone dziecko od zwyrodniałej matki

Krosi • 2015-03-22, 23:49
Powinna zawisnąć...


kih0n

2015-03-22, 23:52
Prawa i tak dostanie matka, choćby ćpała, dupy dawała, chlała i biła dziecko.
Zna ktoś przypadek że to ojciec dostał prawa rodzicielskie a matce zabrano? :>

ZmianaNicka

2015-03-22, 23:53
pokazany kawałek, który nie dowodzi niczego, nie bronię matki, bo jeśli by się okazało że jest tak jak na tym filmiku to powinna zawisnąć ale znając życie to w takich sprawach zazwyczaj obydwie strony chcą sobie dopiec :)

korinogaro

2015-03-22, 23:54
No statystycznie to niby 4% ojców dostaje.

hejcior

2015-03-22, 23:59
Odrazu na policję. Nie opowiadajcie, że prawa do opieki dostanie matka, od której dziecko odebrane płacze, że go matka biła. Jeśli są takie dowody, wydaje mi się, że raczej sprawa jest jasna i prosta. Uciąć k***ie cycki i zamknąć w obozie pracy.

grudawwk

2015-03-23, 00:01
@ZmianaNicka
Myślisz że tak mały dzieciak umiałby tak udawać , k***a nie sądze.

maderfakermen

2015-03-23, 00:01
W praworządnym kraju, typ by podszedł do tej suki z widelcem, wydłubał jej oczy, zaj***ł kopa w macicę aż by trzasło i sprawa byłaby załatwiona. W naszym kraju się ciągaj latami po sądach, udowadniaj, płać za to wszystko i nie miej pewności, że wygrasz.

gaijin

2015-03-23, 00:15
Tak to jest jak jak się łysy z karyną spikną i im się pomyli chcica z miłością. I nagle mentalne dzieci stają się rodzicami. Dzieci jak się pokłócą, ciskają w siebie zabawkami i tak samo robią "bohaterowie" tego filmiku. Matka patola, ale ojciec filmujący skrzywdzone dziecko i umieszczający nagranie w sieci też dla mnie zero chcące dowalić byłej.

PS Czytanie komenatrzy oburzonych sadoli bezcenne - przecież większość z was jest przeciw bezstresowemu wychowaniu :) Gówniarz rozrabiał, to dostał wpie**ol. żyje? Żyje. Trochę popłacze i nabierze szacunku do dorosłych. Prawda, sadole?

Asuritt

2015-03-23, 00:15
1o.ooozł i sprawę można łatwo załatwić ... perswazja tępej dziwce zawsze pomagała , Alfonsi wiedzą jak szmaty traktować , bezbronne dziecko bić ... rozumiem kobieta VS facet , kobieta VS kobieta , nastolatki ... ale kur... łeb skręce jak mi tylko pada jej adres a jak nie to hamulce nie zadziałają ;P lub zamaist poduszki pow w aucie gwoździe
:P tyle metod do nauki patologi

Nu71x

2015-03-23, 00:28
@ZmianaNicka
Takie małe dzieci nie kłamią, on jest zbyt maly, aby tak dobrze udawac.

Serce sie kraja ogladając to...

mazin

2015-03-23, 00:29
Do szpitala na obdukcję, a potem na policję. A nie w internecie.

~Beny

2015-03-23, 00:33
@gaijin, poczytaj sobie na czym polega bezstresowe wychowanie. Tyle razy było wałkowane a niektórzy nadal myślą, że to jest pozwalanie dziecku na wszystko. Nie, na tym to nie polega.
I co innego, jak dzieciak naprawdę przesadza i w końcu dostanie klapsa w tyłek a co innego jak ma sińce na ciele. Dzisiaj sińce a jutro połamana ręka albo rozłupana czaszka.

dominator76

2015-03-23, 00:38
po co taka suka zyje się pytam po co?

gaijin

2015-03-23, 00:41
@~benykuleczka84
Dzisiaj klaps, jutro sińce, pojutrze połamana ręka ;)

PS Wiem co to bezstresowe wychowanie, sam byłem tak wychowywany, śmieję się po prostu z sadoli, którzy popierają bicie dzieci a potem się oburzają, że dzieje im się jakaś krzywda ;)

barni132

2015-03-23, 00:47
Jak do tej pory uważałem, że gwałt jest zawsze zły i ludzi za to powinno się wieszać, torturowac itd. Ale nie, niech tą tępą p*zde gwałcą do woli i w każdy otwór, a na końcu zajebią szmate. k***a.