18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kdow

2013-05-01, 17:29
Hahahaha, ale miło popatrzeć jak wam, hardkorowcy internetowi, dupy ściska. "Dbać o swoje stado", no jak was tu, imbecyle, nie kochać?! :D

Szron

2013-05-01, 17:34
yebau napisał/a:



ŻADNA KAPELA?!!
Użyj google, błagam...



Żadna licząca się na rynku. Żadna która mogła by przebić się z przesłaniem o polskich bohaterach. Jak i na polski jaki zagraniczny rynek.
Jeśli masz na myśli kapele Honor, to jeśli nawet by napisali nie wiem jak piękny tekst to muzycznie są w głębokiej dupie.
Niestety.

dth

2013-05-01, 17:42
toć o czym Wy gadacie w ogóle... Sabaton to totalne gówno, które zrobiło się modne, bo śpiewają o Polakach. Gdyby pijaczek spod budki z piwem zaczął grać na tamburynie i śpiewać o powstaniu warszawskim to też stałby się ogólnopolskim hitem? Bez jaj : P Co ten kawałek ma w ogóle wspólnego z patriotyzmem? Ten cały Puchałkę, czy jak mu tam, nie wyśmiewa Polaków patriotów, tylko debili, którzy sądzą, że jeśli jarają się ch*jowym Sabatonem to są prawdziwymi patriotami.

A co do opinii, że Polacy nie grają kawałków o swoich żołnierzach... ktoś tu się w piwnicy wychował chyba. Jest multum takich kawałków i multum kapel, które grają znacznie lepiej niż Sabaton, ale "prawdziwi patrioci" nigdy o nich nie słyszeli, bo to "nazistowskie zespoły".

Szron

2013-05-01, 17:45
buzi_to_za_mało napisał/a:

Szron, skończ pie**olić jak nie masz pojęcia. A Forteca? A Horytnica? A Husaria? Akurat 2 pierwsze zjadają na śniadanie te skandynawskie gówno jakim jest sabaton.



Jak wyżej. Muzycznie te kapele Sabaton nie dorastają do pięt.
Inna sprawa teksty. Wiadomo że język polski to trudny i głęboki język, angielski to płytki rowek w obozie koncentracyjnym odprowadzający fekalia. A co za tym idzie do polskiego tekstu trudniej napisać dobrą muzykę.

DuckDodgers

2013-05-01, 17:50
Szron napisał/a:


A co za tym idzie do polskiego tekstu trudniej napisać dobrą muzykę.



Ja pie**ole...........................................................................

:idzwch*j:

Ne...........ro

2013-05-01, 17:55
Antalor napisał/a:



W przyrodzie każdy martwi się o swoje stado, zapraszam do podstawówki jeśli nie ogarniasz takich prostych zagadnień.

Btw, przez takich ludzi jak ty francja sra teraz przed ciapatymi, niemcy zresztą są już blisko podobnego stanu.

Idź być populistą gdzie indziej.



Piękne i dosadne słowa, Antalor. Piwko.

Koniec Świata

2013-05-01, 17:59
j***ć pseudopatriotyczne małpy i ich srogi ból dupy.

astmuus

2013-05-01, 18:15
Ze Swagbatonem trafił w samo sedno : ).

oozyxak0o

2013-05-01, 18:32
k***a...Polak z Polakiem walczy...jak tak można? Rodak rodaka? Jak wy wyobrażacie sobie III wojnę światową? Chyba siebie nawzajem butelkami po piwach rozwalimy. Ale przynajmniej rosja będzie miała mniej roboty.

buzi_to_za_mało

2013-05-01, 19:26
Szron napisał/a:



Jak wyżej. Muzycznie te kapele Sabaton nie dorastają do pięt.
Inna sprawa teksty. Wiadomo że język polski to trudny i głęboki język, angielski to płytki rowek w obozie koncentracyjnym odprowadzający fekalia. A co za tym idzie do polskiego tekstu trudniej napisać dobrą muzykę.


I w czym sabaton jest niby od nich lepszy ha? Przesłuchaj "Elegię" Fortecy albo cały album "Historie walk wolności" Horytnicy. pie**olisz Waćpan jak potłuczony.

mn...........ul

2013-05-01, 20:11





:idzwch*j:

dendys93

2013-05-01, 20:41
Tworzycie tematy o puchałke nie widząc o co w tym fanpage'u chodzi. Widząc wasze żałosne komentarze pod tym tematem dziwie się że piszą je użytkownicy sadola :P . JMŻ !

ll...........rt

2013-05-01, 21:32
DuckDodgers napisał/a:

Haha pozakładali sobie profile na portalu u Zuckerberga i sie lubią nawzajem :smiechzula:

Niektórym patriotom poleciłbym zaczęcie od pisania poprawnie po polsku, nie używaniu zapożyczeń typu event, design czy user czy kupowaniu polskich produktów żeby wspierać polska gospodarkę. No ale cóż najłatwiejsze jest wirtualne nak***ianie ciapatych, wypisywanie swoich mądrości na portalach i "lubić to" u jakiegoś chciwego żydka. ch*j mnie strzela na taki widok, banda hipokrytów.


Brawo ten pan!

Mnie dodatkowo ch*j strzela na widok ciągłego oglądania się na to, jak też obcokrajowcy nas widzą. Wszędzie tego pełno, aż nie chce mi się wierzyć, że jesteśmy - jako naród - tak zakompleksieni. Przy okazji wyjaśniłem fenomen tego Sabacośtam. Nie ma za co.

Mell_Rebook

2013-05-01, 21:56
Mnie po prostu wk***ia zabawa w "Puchałkę" i totalny analfabetyzm wyniesiony z gimnazjum. Rozumiem walnąć byka raz na jakiś czas. Ale napie**alać taki bykami to mnie nie rozbawia tylko niemiłosiernie wk***ia. Głęboko w dupie mam skandynawskich grajków.

Szron

2013-05-02, 02:03
DuckDodgers napisał/a:



Ja pie**ole...........................................................................

:idzwch*j:



Nie pie**ol tylko działaj. Zapodaj się tekstowo zatem, 'koleoo'. :)
Ja trzasnę tło a może ktoś inny dopie**oli temu czemuś facjatę Tekstową. Im never say Łaj not. << si polski język, który ma na usługach wszystkie języki świata. Monter skład? :D Sodole pokarzcie CYCE! :D
Pozdro, i do ranka, będziemy bić "baranka"?
Ta z ranka.

mnihul napisał/a:

Obrazek




:idzwch*j:


Dobra aziatycka "pętla". Ryżozwierze harpagany.