18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Goldenberg

2013-05-01, 15:38
k***a gimbus się rozpisał

Plecionkarz

2013-05-01, 15:40
Po co wstawiać tutaj to gówno. Tylko popularność dzięki temu będzie zdobywał. Ja bym proponował olać.

sinda

2013-05-01, 15:48
Puchałkę vs Sadistic

Lololoney

2013-05-01, 15:49
Następny kaczyńsko-podobny, który chce dyktować bezmózgom co jest patriotyzmem, a co nie...

lu...........5z

2013-05-01, 15:50
kto to ten puchałke i kogo to k***a obchodzi?

EdmundKemper

2013-05-01, 15:53
O ja pie**olę. Sabaton robi wszystko pod publiczkę, bo każdy kto robi coś dla Polski robi to pod publiczkę i czeka tylko na hajs z tego. Tępe myślenie. Za niedługo się okaże, że jak UNESCO wpisze jakiś polski zabytek na swoją listę to też zrobi to pod publiczkę tylko żeby kasę za to zgarnąć. Każdy chce udowodnić jaki to jest najprawdziwszy, a tylko się obsrywa żarem z własnej dupy.

malvo

2013-05-01, 15:54
j***ć sabaton i tych którzy słuchają ich polaczki patrioci XD
polak patriota jan pedał i dmowski gwałcili małe dzieci

MistycznaFlaszka

2013-05-01, 15:57
Sabaton ssie pałkę, gdzie oni byli, gdy umierało powstanie listopadowe, gdzie byli, kiedy stół zaanektował lidera grupy złomiarskiej?

slannesh

2013-05-01, 15:58
"Mam w to wyj***ne i scrolluje" <- tak trudno to zrobić?

Zaethrael

2013-05-01, 16:03
Antalor napisał/a:



W przyrodzie każdy martwi się o swoje stado, zapraszam do podstawówki jeśli nie ogarniasz takich prostych zagadnień.

Btw, przez takich ludzi jak ty francja sra teraz przed ciapatymi, niemcy zresztą są już blisko podobnego stanu.

Idź być populistą gdzie indziej.



Hahha, jaki jełop :D

Zjuq

2013-05-01, 16:05
Dzięki wam dowiedziałem się że istnieje taki zj***ny profil ;x

Mlodymm

2013-05-01, 16:09
Yeee, prawdziwi polacy kontra nieprawdziwi. k***a. Orzeszki zamiast mózgu. Masa osób jara się utworem Sabaton, ok(co kto lubi, bo mi na przykład nie podchodzi), a skoro tacy k***a prawdziwi patrioci to czemu nikt nie wspomina o Marduku, Hail of Bullets, czy Heaven Shall Burn? Ja pie**ole, usłyszeli jeden utwór i srają. Druga sprawa, skąd zespół może wiedzieć, że utwór zrobi tak zawrotną karierę? Jak słyszę 'utwór napisany dla kasy' to mnie ch*j jasny strzela i krew nagła zalewa. pie**olę, nie piszę więcej, bo to i tak nie ma sensu.

remas122

2013-05-01, 16:10
Ku*wa przes takich niedorozwiniętych troli jak autor tego tematu, wstyd czasami zaglądać na sadistic bo się robi tutaj jakaś wylęgarnia lalek barbie a nie hardcorowy portal. W Ch*ju mam, że jest hard, bo za jakiś czas to i tam kucyki pony wjadą na pełnej kur*wie. Nie wiem kto zaczął się pie*dolić z tym "puchałke" ale niech wypier*ala.

PS autor tematu też niech wypier*ala, razem z całym sabatonem i resztą.

jonek00

2013-05-01, 16:18
darmowa reklama ze strony pożytecznych idiotów.

ale nie ma tego złego, dowiedziałem się że troll puchałke potrafi pisać poprawnie po polsku i jest geniuszem marketingu. sadistic.pl óczy i bawi.