18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Sabatonie

CBŚ • 2012-11-19, 21:01
Tak wygląda Polak patriota w Polsce:

malvo

2012-11-19, 21:21
polak patriota xD

rockface123

2012-11-19, 21:32
a j***ć to, napie**alają fajnie i ch*j. :metalhead:

ja...........ax

2012-11-19, 21:39
marduk napie**ala fajnie, sabaton to komercyjne heavy gówno grane pod publiczkę na zasadzie Polakom zaśpiewamy o kawalerii Niemcom o ss

chmyk

2012-11-19, 22:00
k***a mać ale o co tu chodzi ? - siedzę 5 min przed tym obrazkiem i ni ch*ja nie mogę zrozumieć, chodzi o to że autor dyslektyk czy co ? jakieś k***a misie, o co tu chodzi

CBŚ

2012-11-19, 22:07
chmyk napisał/a:

k***a mać ale o co tu chodzi ? - siedzę 5 min przed tym obrazkiem i ni ch*ja nie mogę zrozumieć, chodzi o to że autor dyslektyk czy co ? jakieś k***a misie, o co tu chodzi



ButcheredAtBirth

2012-11-19, 22:24
Nie ogarniam tego.. Dopóki nie nagrali 40:1 podjerzewam, że w Polsce mało kto o nich słyszał.. Potem nagle wszyscy zaczęli ich uwielbiać, bo usłyszeli o tym kawałku, zrobił się cyrk medialny, i megagwiazdą się stali.. I nagle wszyscy o nich wiedzą więcej, niż pewnie o nim sami.. :-/

Kiedyś po ich koncercie (tak, byłem na jednym) usłyszałem, że wokalista pewnie ma polskich przodków, bo świetnie mówi po naszemu (coś tam wydukał kilka razy), i pił piwo przez cały czas, nawet do dna.. :roll:

Cytat:

sabaton to komercyjne heavy gówno grane pod publiczkę na zasadzie Polakom zaśpiewamy o kawalerii Niemcom o ss



Tak, kiedy niby nagrali taki kawałek, w którym by adorowali Trzecią Rzeszę? I kiedy niby twierdzili, że są nie wiadomo jaką awangardą jedynego True Metalu? A Marduk to Marduk, zupełnie inna bajka i nie ma co porównywać jednych do drugich..

rockface123 napisał/a:

napie**alają fajnie i ch*j



Nie da się ukryć, że mają fajne kawałki, i dlatego się ich słucha właśnie ;-)

Sabaton to przaśny metal do wypicia kilku piw, pomachania łbem i poskakania trochę. Śpiewają sobie o wojnach, bitwach, mają też kilka "lżejszych" tematycznie piosenek, lubią się pobawić chłopaki, sprawia im przyjemność to co robią, i właśnie to jest
Cytat:

cała prawda o Sabatonie

.

Sl...........nx

2012-11-19, 23:15
Tu dla tych, co nie wiedzą o który kawałek chodzi:



I jako entuzjasta muzyki heavymetalowej, stwierdzam, że nic specjalnego.
Ot nagrali sobie kawałek i zrobili się bardziej znani w Polsce.

Wolę nasze rodzime zespoły, niesłusznie niedoceniane:

Sorcerer:


Mayhayron:


Monstrum:


Witchking:


A z nieco cięższych klimatów, wspomniany przeze mnie niegdyś Testor:


Virgin Snatch:


I jeden z moich ulubionych (ale to już klimacik ciężkiego rock'n'rolla :) ):

Echis

2012-11-20, 02:12
Przynajmniej nie pie**olą o Polskich obozach zagłady. Nagrali dwie nuty o Polakach i to z zajebistą treścią, a także muzycznie wypadło to bardzo dobrze. Ale ch*j tam... w tym kraju zawsze znajdą się niezadowolone k***y, co im zawsze mało i źle. To pozostałość po komunie, która jest przekazywana z ojca na syna.

fifi

2012-11-20, 03:55
mi sie nie podoba i zamykam temat

kroplowa

2012-11-20, 15:09
Teraz 'Policija' będzie w necie prowokowała?

Rutherfrodo

2012-11-20, 15:38
Lubie Sabaton za cała muzykę, ale prawda poznałem ich dzięki tej piosence o polsce.
A z obrazkiem sie zgadzam :D

Shatter

2012-11-20, 22:10
Oto cover niepublikowanego utworu Sałatona w wykonaniu znanego wszem i wobec z Sorcerera, KelThuza!
"SALUTH o/o/o/ "96 TO GROUND" [Sabaton cover]"

Nabs

2012-11-20, 22:15
Ale ludzie k***a mają problemy, ja pie**ole. Jak ktoś tworzy muzykę o miłości, to dlatego że miłość jest taka zajebiście komercyjna, i również wtedy ten gość jest j***nym sprzedawczykiem bo zrobił muzykę o miłości?

Ale trzeba być niedoj***nym żeby tak myśleć, k***a, każdy lubi co lubi, nie ważne czy to jest to komercyjne czy nie, ch*j kogo obchodzi czego ja k***a słucham. Ale nie, przecież są wielcy bojownicy o jedyną słuszną muzykę, którą oczywiście tylko oni słuchają, a wszyscy inni słuchają komercyjnego gówna..

Ze takim idiotom jeszcze internetu nikt nie odciął.. IMO internet powinien być wizytówką, jak dowód osobisty, i jakby każdy odpowiadał za to co napisze w necie, ciekaw jestem wtedy ilu takich napinaczy by było.

AmorPatriae

2012-11-20, 22:18
"tak wygląda polak patriota w Polsce" generalizujesz, nie każdy kto jest patriota w ogóle musi słuchac muzyki o takiej tematyce, ale ty doskonale o tym wiesz. Mogłeś osmieszyć Sabaton nie obrazając patriotów. Znając twoje lewackie poglady głoszone tu i ówdzie mniemam, że chcesz zwyczajnie w dyskretny sposób ośmieszyc ludzi odczuwających miłość do ojczyzny. Mam nadzieję, że kiedyś bolesnie doświadczysz skutków głoszenia swojej ignoranckiej doktryny na przykład spełni się twoje marzenie i wyjedziesz stad do UK do lepszego życia, a tam potraktują cię tak samo jak naszych dziadków, którzy walczyli za ich i naszą wolność. Obyś się przekonał, że jestes... ehh szkoda słów...