18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jazda123

2013-05-01, 16:19
Puchałke zrobił sobie prywatną armie zombie. :shock:

DuckDodgers

2013-05-01, 16:25
Haha pozakładali sobie profile na portalu u Zuckerberga i sie lubią nawzajem :smiechzula:

Niektórym patriotom poleciłbym zaczęcie od pisania poprawnie po polsku, nie używaniu zapożyczeń typu event, design czy user czy kupowaniu polskich produktów żeby wspierać polska gospodarkę. No ale cóż najłatwiejsze jest wirtualne nak***ianie ciapatych, wypisywanie swoich mądrości na portalach i "lubić to" u jakiegoś chciwego żydka. ch*j mnie strzela na taki widok, banda hipokrytów.

:jezdziec: :jezdziec:

Adulka

2013-05-01, 16:25
Lao Che Powstanie Warszawskie (album)

PilotOdTelewizora

2013-05-01, 16:29
Przescrolowałbym, ale ta walka aż się prosi o komenta.

Dziękuję.


MasterExploder

2013-05-01, 16:31
Co za pie**olony hipokryta, teksty takie jak : "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" obrażają nas jako Polaków, a nie zespół. Chyba z ch*jem na głowy się pozamieniał. Ponad połowa fanów tego profilu musiała kłamać z datą urodzin, żeby w ogóle na fejsie się zarejestrować...

3m

2013-05-01, 16:32
Aż nie wierzę, że to nabrało wymiaru pacania się rączkami. Sadistic (użyszkodnicy amatorzy), który jedzie po innych narodowościach jak po burych sukach ubruszył się, bo ktoś mu zabrał na to monopol.

A z drugiej strony jechać po własnym kraju to nawet sadol tak nie szydzi. Trzeba znać umiar. Nie sra się do własnego gniazda. I w sumie jestem hipokrytą, bo to co robi Puchałkę jest niesmaczne - sra po prostu do własnego gniazda.

kuszczok

2013-05-01, 16:36
Lololoney napisał/a:

Następny kaczyńsko-podobny, który chce dyktować bezmózgom co jest patriotyzmem, a co nie...



Może Sabaton jest patriotyzmem?

Sabaton - 1648 - Czeska republika cieszy się i śpiewa
Sabaton - 40 to 1 -pierwsze szaleństwo polaków (wyczuli łatwy hajs)
Sabaton - Panzer Battalion -olaboga niemców wychwalajo!
Sabaton- Uprising - uf na szczęście znów chwalą polaków. (kolejny łatwy hajs)
ahhh Sabaton tak bardzo patriotyczny.
Nie mówicie, że nie wyczuli łatwej kasy na polakach. Jakby tak nie było to by nie grali tylu koncertów w Polsce.
Polecam zapoznać się z innymi "pieśniami patriotycznymi" Sabatonu.
Musze przyznać, że puchałke ma całkowitą rację co do Sabatonu.
Chyba jako pierwszy miał odwagę żeby ich zjechać publicznie.

Shephards

2013-05-01, 16:45
kuszczok,
"Sabaton - Panzer Battalion -olaboga niemców wychwalajo!"
Z tego co wiem w tekście nie ma ani słowa o niemcach?

AnteTheOne

2013-05-01, 16:51
jaki k***a łatwy hajs .. i tak nikt z Polski nie kupi ich płyty bo woli odsłuchać kawałek na youtube 40 razy. Żeby im się w dupie nie poj***ło od naszych pieniędzy :D

buzi_to_za_mało

2013-05-01, 16:51
Szron, skończ pie**olić jak nie masz pojęcia. A Forteca? A Horytnica? A Husaria? Akurat 2 pierwsze zjadają na śniadanie te skandynawskie gówno jakim jest sabaton.

bapmek

2013-05-01, 17:00
Wszystkie utwory z płyty Lao Che "Powstanie Warszawskie" mają razem mniej wyświetleń na youtubie, niż jeden marny gniot Sabatonu. Płyta polskiego zespołu jest nieporównywalnie lepsza, bardziej wartościowa, ciekawsza, skłaniająca do refleksji. Ale "prawdziwe polaki" uwielbiają brandzlować się głównie wtedy, kiedy to cudzoziemiec dostrzeże naszą Wielką Narodową Krzywdę. W końcu jakiś Szwed, Anglik, Niemiec albo inny Francuz zauważył! Strasznie zakompleksieni są ci nasi "prawdziwi polakowie", genetyczni patryjoci.

Grafi_

2013-05-01, 17:01
Hmm czyli według takiego toku myślenia np polska flagę którą uszył jakiś zakład krawiecki jak by nie było dla własnego zysku trzeba deptać bo to komercha Tjaaa...

kuszczok

2013-05-01, 17:03
"An armored battalion on course to the east
Closing the end of its march"
Z tego co mi wiadomo niemieckie czołgi były bardzo dobrze przemyślanymi maszynami. Dobry materiał na piosenkę.
"..."on course to the east" coś mi się nie wydaje ze chodzi o francuski pancerny batalion ruszający na wschód. O k***a! To Niemcy ruszają na Polskę!
"PANZER" hmmmm. po jakiemu to?

AnteTheOne napisał/a:

jaki k***a łatwy hajs .. i tak nikt z Polski nie kupi ich płyty bo woli odsłuchać kawałek na youtube 40 razy. Żeby im się w dupie nie poj***ło od naszych pieniędzy :D



Na płytach zarabiają marne grosze. Wytwórnie zgarniają całą kasę. Oni żyją z koncertów. W Polsce grają co chwile i są tłumy.
Bardzo im sie opłaca u nas grać.

PilotOdTelewizora

2013-05-01, 17:13
gdyby wziąć jakikolwiek zespół z karierą międzynarodową na warsztat,
to okazałoby się że robią hajs na ciekawych wydarzeniach.
W sumie po to jest historia, i po to ją wspominamy.

barni132

2013-05-01, 17:22
Masakra, jaka wojna się rozpętała!
Sabaton ssie pałke, to prawda, ani ta muzyka do mnie nie przemawia (choć jestem fanem metalu, ale raczej innego typu), ani teksty. Znaleźli sobie taką Polskę, dowiedzieli się, że Polacy są "patriotami" i żerują! Niema co, wszyscy na nas żerują, wielkie koncerny, rząd i jakieś ch*jowe zespoły... byle ściągnąć kase. A o prawdziwej patriotycznej muzyce to już niewiele osób pamięta... Rozumiem, że ktoś może nie znać piosenek Kaczmarskiego, czy chociażby Kazika, albo Ciechowskiego. No ale do ch*ja, kto zna hymn? Rote?

A co do tej całej wojenki, no wybaczcie, ale oba portale jebią na ten kraj, z tym, że na Sadisticu nie obrażają bezpośrednio Polski...