18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matikens

2013-05-01, 14:34
Dałem piwo bo się obsrał

job_twaju_mać

2013-05-01, 14:41
Jak w ogóle można napisać na sadisticu, że jakiś inny portal/profil/fanpage nawołuje do nienawiści? Klapki k***a na oczach macie? Przecież to samo można tutaj spotkać w czystej postaci, albo niech mnie ktoś uświadomi, bo już nie wiem.

An...........or

2013-05-01, 14:46
Będę_go_zjadł napisał/a:

Jak w ogóle można napisać na sadisticu, że jakiś inny portal/profil/fanpage nawołuje do nienawiści? Klapki k***a na oczach macie? Przecież to samo można tutaj spotkać w czystej postaci, albo niech mnie ktoś uświadomi, bo już nie wiem.



Sadol to POLSKI portal który najwyżej nawołuje do nietolerancji dla ciapuchów/asfaltów/pedałów i innych wynaturzeńców.

Sr*chałke to POLSKI fanpejcz który nawołuje do nienawiści* do samych siebie, czujesz różnicę?

*Cokolwiek myślicie o sabatonie ta ich piosenka mówi dobrze o nas, więc j***ł pies czy to komercha czy nie. Liczy się wydźwięk a nie motyw.

ox...........tr

2013-05-01, 14:54
co to wogóle k***a jest! sadistic vs puchałke? Do tego patrioci na sadolu? ja pie**ole...


job_twaju_mać

2013-05-01, 15:04
Antalor napisał/a:



Sadol to POLSKI portal który najwyżej nawołuje do nietolerancji dla ciapuchów/asfaltów/pedałów i innych wynaturzeńców.

Sr*chałke to POLSKI fanpejcz który nawołuje do nienawiści* do samych siebie, czujesz różnicę?

*Cokolwiek myślicie o sabatonie ta ich piosenka mówi dobrze o nas, więc j***ł pies czy to komercha czy nie. Liczy się wydźwięk a nie motyw.



A no tak zapomniałem, jak KTOKOLWIEK wyrazi się źle o Polakach to jest od razu największym ch*jem i sk***ysynem, a w drugą stronę to już to nie działa. k***a hipokryci ja pie**ole.

An...........or

2013-05-01, 15:18
Będę_go_zjadł napisał/a:



A no tak zapomniałem, jak KTOKOLWIEK wyrazi się źle o Polakach to jest od razu największym ch*jem i sk***ysynem, a w drugą stronę to już to nie działa. k***a hipokryci ja pie**ole.



W przyrodzie każdy martwi się o swoje stado, zapraszam do podstawówki jeśli nie ogarniasz takich prostych zagadnień.

Btw, przez takich ludzi jak ty francja sra teraz przed ciapatymi, niemcy zresztą są już blisko podobnego stanu.

Idź być populistą gdzie indziej.

Dymekx

2013-05-01, 15:18
@upup człowiek obraża drugiego ale sam nie lubi być obrażany... co w tym dziwnego? Oczekujesz, że np. będę cenił Rosję bo cenię Polskę? Jebie mnie taka sprawiedliwość.

Cy...........el

2013-05-01, 15:19
dalej róbcie reklame temu całemu puchałke!!


to samo było z tym milionerem od kliniki. ktoś założył profil dał jeden temat o nim i już gościu coraz bardziej sławny. gdyby nie sadol, nie wiedział bym co to są za typy!! im właśnie na tym zależy!!

Szron

2013-05-01, 15:27
Co prawda to prawda. Koszą kaskę. Szkoda że w Polsce żadna kapela nie wpadła na pomysł pisania kawałków o bohaterskiej postawie Polaków w czasie drugiej wojny światowej.

ox...........tr

2013-05-01, 15:33
Szron napisał/a:

Co prawda to prawda. Koszą kaskę. Szkoda że w Polsce żadna kapela nie wpadła na pomysł pisania kawałków o bohaterskiej postawie Polaków w czasie drugiej wojny światowej.


jak to, a Kaczmarski?

Szron

2013-05-01, 15:34
j***ć żydoklexów ! :) Czy to przejaw nienawiści? Chęć r*chania lichwiarza w ryja, tarmosząc go rytmicznie za pejsy. Czy to przejaw nienawiści? Chęć szturchnięcia pejsatego aj waj'a czy to w dupke czy w buzię? Czy normalna rzecz. Zaspokojenia dzikiej żądzy i poznania niepoznanego.

yebau

2013-05-01, 15:35
Szron napisał/a:

Co prawda to prawda. Koszą kaskę. Szkoda że w Polsce żadna kapela nie wpadła na pomysł pisania kawałków o bohaterskiej postawie Polaków w czasie drugiej wojny światowej.



ŻADNA KAPELA?!!
Użyj google, błagam...

oksi89

2013-05-01, 15:37
Cytat:

To jakby k***a opowiadała na rekolekcjach, co to jest cnota.



No po prostu mnie rozj***ł :D

A tak w ogóle, o co to spinanie dupy?