18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O tym jak zostałem sławny

gercin • 2018-02-27, 21:08
Parę dni temu gdy probowałem okiełznać swojego potwora o 13 rano na rondzie dałem troche za dużo gazu i mój "kontrolowany poślizg" okazał sie mocno nie kontrolowany i efekt mozecie zobaczyc na końcu filmiku bo akurat tak się zdarzyło ze jakiś społeczniak miał kamerke w samochodzie i nagranie wysłał wszedzie gdzie się da łącznie z policja i tak zostałem dwu dniowa gwiazda internetu można ogladac od 0:25 ale finał jest na końcu
Jakby kogoś interesowało "latanie" bokiem kosztuje 500zl i 6pkt

TT4

2018-02-27, 21:13
debil jesteś i tyle.

~DMT

2018-02-27, 21:16
gercin napisał/a:


Jakby kogoś interesowało "latanie" bokiem kosztuje 500zl i 6pkt



Nie kosztuje nic, tylko trzeba wiedzieć jak się wytłumaczyć... 8-)

voytas0

2018-02-27, 21:16
albo pojeb albo troll

saves

2018-02-27, 21:18
Bączki to kręć w nocy pod Tesco, a nie w dzień na rondzie. Jak to mówią: "No pain, no gain".

ePeeL

2018-02-27, 21:19
Szkoda, że się nie wpie**oliłeś tym zdezelowanym, gównopseudo "wyścigowym" autem za które swoje zardzewiałe, obsrane i brzydkie BMW uważasz w jakieś drzewo albo najlepiej od razu na wysypisko tam gdzie Twoje i Twojego żałosnego auta miejsce. Za prokurowanie TAKICH sytuacji to powinni Ci zabrać prawko, postawić przed sądem i wpie**olić zawiasy. Może byś się j***ny debilu nauczył, że droga nie jest Twoją prywatną piaskownicą do dziecinnych zabaw.

k***a, ale mnie zdenerwował.

Arkasza

2018-02-27, 21:20
Mam nadzieję, że następny podobny filmik z twoim udziałem będzie już na hardzie. Pozdrawiam

Loaloa

2018-02-27, 21:21
Jak ty sobie z tą sławą poradzisz?

Bohdansk

2018-02-27, 21:26
@up,up,up,up

Przecież napisał że nie specjalnie więc o co ból dupy macie. Fakt że jeździ BMW to już jest jakieś podejrzenie debilizmu, głupoty, popisów, braku mózgu, wieśniactwa, niedorozwoju brakującego mózgu, nieumiejętności uczestniczenia w ruchu z innymi osobami ale jak pełen serca i przekonania napisał że nie specjalnie to nie ma się co szczypać i trzeba zrozumieć że każdemu się zdarza. Odważył się przecież sam wstawić posta, opisać zdarzenie żeby ludzie nie tworzyli własnie swoich teorii.

Tyle. Piwo!

paciek82

2018-02-27, 21:29
Dałem piwo idź na główną niech z Tobą jadą

saves

2018-02-27, 21:31
@Bohdansk
HAHAHAHAHA!!! Ale pie**olisz... Wjechał na rondo i kółka kręcił bokiem, bo nie potrafił zjechać, tak? To niech prawko odda, jak "nie ogarnia mocy".

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-27, 21:39
k***a... nałogowo grasz w gry??
O 13 rano?
Tak mówi mój siostrzeniec, też nałogowy gracz.

A po obejrzeniu filmu mogę tylko napisać, że pie**olNIĘTY jesteś i :idzwch*j:

gtrunio

2018-02-27, 21:39
idzie browar :)

a do wszystkich powyżej soczysty ch*j do dupy, potem wsiadacie do swoich gówien i na lekko przymrożonej drodze nie potraficie ogarnąć auta bo cały czas jeździcie przepisowo jak p*zdeczki :roll:

kamuha

2018-02-27, 21:39
Prawko do zwrotu, a tego szrota na złom.

GT...........19

2018-02-27, 21:46
ja rozumiem gdyby to było miejsce gdzie ruch jest praktycznie zerowy i nikogo w sumie nie byłoby w pobliżu ronda , no to spoko.. Jeden przejazd i jakiś boczek przy wyjściu no spoko.. ale k***a żeby jeździć w kółko jak matoł to już przegięcie i to jeszcze przy innych samochodach, a ten golfem to też pewnie próbował nie ? tylko chyba kolega zapomniał że ma fwd z kosiarki k***a