18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O tym jak zostałem sławny

gercin • 2018-02-27, 21:08
Parę dni temu gdy probowałem okiełznać swojego potwora o 13 rano na rondzie dałem troche za dużo gazu i mój "kontrolowany poślizg" okazał sie mocno nie kontrolowany i efekt mozecie zobaczyc na końcu filmiku bo akurat tak się zdarzyło ze jakiś społeczniak miał kamerke w samochodzie i nagranie wysłał wszedzie gdzie się da łącznie z policja i tak zostałem dwu dniowa gwiazda internetu można ogladac od 0:25 ale finał jest na końcu
Jakby kogoś interesowało "latanie" bokiem kosztuje 500zl i 6pkt

TB303

2018-02-28, 01:43
Gizmolka napisał/a:

k***a, z osiem lat jeździłam na tylnym napędzie i ani razu nie miałam niekontrolowanych ślizgów, a jeździłam dużo, bo zawodowo, co najmniej 5 dni w tygodniu.
Jesteś p*zda i tyle.


Widzisz autorze? Nawet kobieta jest lepszym kierowcą od ciebie. Wstydź się, bo to szczyt bycia debilem i p*zdą :amused:

Nikkoo

2018-02-28, 02:12
Ja pie**ole, jak można bronić gościa z nagrania, pewnie z broni też można strzelać do puszek na ulicy, zamiast iść na strzelnice, wystarczy tylko nie celować w ludzi co nie? :D Ja tez mam RWD i też się ślizgam, ale nigdy by mi do łba nie przyszło żeby napie**alać o 13 RANO (k***a to też dobre) i jeszcze to tłumaczenie.

Co jakby Ci się udało to byś napisał, że ktoś ma ból dupy o to że się dobrze bawisz i że ogarniasz furę jak rajdowiec? Podaj adres to podjadę poćwiczyć strzelanie z wiatrówki koło Twojego auta, albo koło Ciebie, tylko mnie nie podpie**alaj nigdzie, nawet jak trafię Ci w furę albo w oko, okey?

Jestem ciekaw co on jeszcze odpie**ala skoro wymyślił coś takiego, bo to dopiero zastanawia. Może jakieś spiny 360 na autostradzie, ale wiadomo, żeby umieć się wybronić jak się wpadnie w poślizg i nie być p*zdą jak śnieg spadnie. Twój stary to chyba zwiał zanim skończył i dlatego Ci brakuje piątej klepki i jeszcze ten wiek w profilu, serio? 46 lat i taki głupi, ale w sumie jak świat długi i szeroki to jedyny NIESTETY nie jesteś.

Wiecie dlaczego to jest takie wk***iające? Bo ktoś z taką wyobraźnią, a raczej jej brakiem, kończy często czyjeś życie wpie**alając się na czołówkę. Tutaj też jakby Ci się w końcu udało rozpędzić i by Ci później skleiło któreś z kół bo dyfer raczej otwarty to byś wyj***ł z ronda jak z procy i wpadł na pasy jak ksiądz po kolędzie.

nano50

2018-02-28, 02:21
Nie popie**oliło was troszkę za bardzo? Nikomu krzywdy nie zrobił i takiej możliwości nie było. Poza wk***ianiem ucha lub przyjemnym widokiem w zależności od preferencji nic nie zrobił. Co miał zapłacić zapłacił, a jakby w kogoś jebnął, na co szans nie było to zapłaciłby więcej zgodnie z prawem.

Reasumując to chyba was popie**oliło z tymi wypowiedziami. Piwo i koniec tematu.

modoc

2018-02-28, 05:32
Tu nie chodzi o krzywdę. Debil mogł sie w kogoś wbić. Jak chce się popisywać to niech jedzie na tor albo robi to w miejscach gdzie nie ma ruchu. Przez takiego właśnie debila który lubił zapie**alac koledze skasował pół tyłu i dzieciak ma uraz kręgosłupa. Więc h*j mu w dupę.

blessya1985

2018-02-28, 06:07
Dlaczego zanim odpaliłam film wiedziałam, że to BMW? Burak jesteś i prymityw.

eliveruss

2018-02-28, 06:35
ch*j ci w dupsko. Mam nadzieję, że wraz ze swoim starym gruzem na zagranicznych blachach będziesz kolejnym fajnym materiałem na hardzie. Obyś tylko nikogo ze sobą nie zabrał

KTMracer

2018-02-28, 07:24
Piwko! Za auto, za chęci i ciepły mocz na wszystkie motop*zdy.

Rozpisałbym się ale mi się nie chce bo 80% komentów to downy. Sam tak samo robiłem, może nie stać mnie wtedy było na BMW ale innymi gratami. Tak z 5 lat i Ci przejdzie, przesiądziesz się na tor a dopie**olisz na ulicy od święta. Skillsy zostaną na dłużej, hejterzy będą żyli krócej!

Pozdro 600

Goldi85

2018-02-28, 07:38
Dobrze poszedł :D

jessjess

2018-02-28, 08:28
Jak autor posta nie ogarnia tylnego napędu, to mógł sobie jakieś pikaczento kupić.

Wiewór

2018-02-28, 08:37
Tylko żebyś przez tą sławę nie szukał spokoju w narkotykach, importowanym alkoholu i orgiach z prostytutkami. Odnajdź Jezusa.

edek.bajzel

2018-02-28, 08:45
a ode mnie masz duże piwko, autorze
chociaż ćwicz lepiej w nocy

janlew

2018-02-28, 08:53
W dzień tak czynią tylko zwykłe atencyjce kuhwy.

jacek44

2018-02-28, 09:32
niekontrolowany poślizg bo pewnie się z gazu przełączyło na resztę benzyny

a swoją drogą, właśnie przez takich j***nych debili marka ma taką opinię, a nie inną. I wszyscy urażeni kierowcy bmw wyżej zamknąć p*zdy, bo to jest cała prawda o was

bania88

2018-02-28, 09:47
Maciek_z_Grosaru napisał/a:


Ktoś ma BMW? Zauważyliście, że kierowcy innych marek za wszelką cenę próbują udowodnić, ze mogą jechać szybciej? :D Szczególnie przodują w tym kierowcy Audi. I im bardziej stare i rozj***ne, tym kierowca ma mniejszego siurka i musi tym bardziej udowodnić, że umie szybciej. Wisi ci taki sk***iel 1,5 metra za zderzakiem, chociaż widzi, że nie da się wyprzedzać. To jest dopiero brak umysłu.



W końcu ktoś mądrze powiedział. Jeżdżę BMW i to co się dzieję to masakra. Gdzie nie pojedziesz to jakiś debil koniecznie chce cię wyprzedzić. Potrafią to robić w takich miejscach, że stwarzają realne niebezpieczeństwo dla mnie i dla siebie. Stary passat kombi i ciśnie na jakieś wiejskiej dróżce oby tylko BMW wyprzedzić.

Mój ojciec niedawno też sobie kupił BMW - tyle lat za nim chodziło i jest zadowolony. Po tygodniu sam do mnie zagadał, że chyba wszystkie buraki w starych złomach z okolicy skrzyknęły się, żeby go wyprzedzać gdzie się da.
Oni to mają za punkt honoru, żeby wyprzedzić nowe BMW.

Nawet ostatnio wyjechaliśmy se na przejażdżkę i oczywiście się trafił debil w pasacie 89r. No i jak to mogło być, że on w jakiejś dróżce nas nie wyprzedzi. Się już trochę wk***iliśmy - prosta droga, oglądnęliśmy się czy pusto jest. Passat zaczął wyprzedzać a my depa, burak z passata tylko dym zobaczył i tyle w temacie - jego honor został urażony. No, ale na pewno do siebie powiedział, że "j***ny byrak w BMW dodał gazu jak ja wyprzedam".

Taka prawda, że kupisz BMW to od groma ludzi ma o to ból dupy.

tarcer123

2018-02-28, 09:49
Przepraszam a skąd mamy wiedzieć że to faktycznie Ty? Może założyłeś ten temat tylko żeby była gównoburza?

A jeżeli to faktycznie Ty to powinni Ci jeszcze prawko zaj***ć za takie dureństwa. Też nie jestem święty i lubię trochę pocisnąć ale wszystko ma swoje granice.