18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O tym jak zostałem sławny

gercin • 2018-02-27, 21:08
Parę dni temu gdy probowałem okiełznać swojego potwora o 13 rano na rondzie dałem troche za dużo gazu i mój "kontrolowany poślizg" okazał sie mocno nie kontrolowany i efekt mozecie zobaczyc na końcu filmiku bo akurat tak się zdarzyło ze jakiś społeczniak miał kamerke w samochodzie i nagranie wysłał wszedzie gdzie się da łącznie z policja i tak zostałem dwu dniowa gwiazda internetu można ogladac od 0:25 ale finał jest na końcu
Jakby kogoś interesowało "latanie" bokiem kosztuje 500zl i 6pkt

rah.im

2018-02-28, 10:09
typowa autop*zdeczka

qu4si

2018-02-28, 10:26
Taniej by Cie kosztowalo pojezdzic na plycie poslizgowej 1h kosztuje ok 200 zl i masz tor przeszkod i rondo

a jak bys doplacil to by ci jeszcze solówką dali polatać

hellperos

2018-02-28, 12:40
Za mało masz koni pod maską żeby polecieć bokiem na suchym, zarzucasz tą dupą jak k***a przy drodze a umiejętności masz zerowe. Z takim asortymentem tylko debil lata na ulicy pełnej samochodów. Mi osobiście byłoby wstyd wrzucać film na którym tak nieumiejętnie próbuje coś zrobić i powoduje przy tym zagrożenie na drodze.

gercin

2018-02-28, 12:51
No to jak już wyowałem taką gównoburze ze w radiu o mnie pisali (dzisiaj pewnie fakty tvn) do tych bączków skłoniła mnie tylko jedna rzecz wieczorem zaczynał padać snieg posypali droge sola i snieg też padać przestał dzieki czemu sól została a samochód miał przyczepnosc pomiedzy deszczem a suchym asfaltem czyli idealna do takich zabaw a ze była to godzina 13 nic na to nie moglem poradzic. Ktoś pytał po jakim czasie mnie doszli max 2godziny bo odrazu wiedzieli gdzie pukać na policje poszedł nie dowartosciowany 18latek który popie**ala corsa 1.2 za 1500zł i próbuje z tego zrobić hit internetu (prawda Macius) a tak pozatym to nie 1.8lpg tylko 2.0 kleklekle :D specjalnie dla was zaloze sobie kamerke w samochodzie i powiem matuli jak obslugiwac zeby jak cos miał kto wrzucic filmik na harda

Szczypek91

2018-02-28, 13:31
Srontrolowany sroślizg.
Chcesz się bawić to spieprzaj na tor. Przez takie zabawy mogłeś chłopie spowodować kolizję. Murzyński ch*j ci w dupsko za takie "zabawy" na publicznych drogach.

wowku

2018-02-28, 13:38
Hahahah za dużo gazu ziomek :D Ale jak już lecisz bokiem i wiesz, że jebniesz to dobrze zespinować na ręcznym albo tak jak to zrobiłeś przypadkiem, żeby wytracić energię ;)
PS. nie lataj w ruchu w środku dnia, od tego jest noc. Pozdro.

guziecguziec

2018-02-28, 13:47
ZPY: w Szczecinie mówią, że z Pyrzyc to tylko jeden rodzaj ludzi jest.

TomBe

2018-02-28, 14:43
Następny kretyn w BMW.
Jakbyś tak zrobił i dupnął mi w auto to bym nie dzwonił po policję...
ch*jem se zakręć, nie autem.

lucilla

2018-02-28, 15:50
Marka zobowiązuje. Debil i tyle.

Jetix

2018-02-28, 15:52
Ogólnie samemu zdarza mi sie latać bokiem na publicznych rondach, ale uważam, że przy takim natężeniu ruchu to wieje głupotą strasznie..
Rozumiem późnym wieczorem, gdy nie ma praktycznie ruchu fajna sprawa oblecieć sobie pary razy rondo. Kilka razy uratowało mi to tyłek, gdy lekko przymroziło i autko samo postawiło sie bokiem i zamiast kolizji, to niczym Jason Statham w Transporterze, zredukowałem dałem w p*zde i se leciałem już pod pełną kontrolą.
Reasumując, nie warto ryzykować, gdy z każdej strony jest w p*zdu aut, lecz gdy jest pusto, to warto potrenować.

JedkerTC

2018-02-28, 17:32
Autorze! Gdybyś wykazał się pokora w opisie swoich "popisów", nikt nic by do Ciebie nie miał. Ludzie nie są idealni i popełniają błędy ale zamiast skulić uszy i przyznać się, że się dowaliło bezmyślny numer, to pysznisz się, mając jeszcze pretensje, że ktoś wezwał do Ciebie Policję. Ignorant z ciebie.

Dziureks

2018-02-28, 17:50
Powiem szczerze, całkiem ładnie było, fakt faktem mocy masz za mało.. Jak dopierdzielisz gazu, to potem go już nie uratujesz.
Nie patrz na hejty, każdy jakoś zaczynał.. Jeśli Cie to pocieszy, to sam latam, ale tylko jak jest mokro lub śnieg bo jestem j***ny janusz i szkoda mi opon :D

Meressin

2018-03-01, 00:57
Nie opanowałeś mocy? To nawet moja matka sprzedała ten sam model bo "wolno jeździ i moc słaba". Ja także nim jeździłam przez pewien czas. Żadna z nas nie wpadła w poślizg nawet podczas gołoledzi... Weź sobie kup tico albo inne seicento zanim niewinnym zrobisz krzywdę.

Karju

2018-03-01, 14:26
Cytat:

18latek który popie**ala corsa 1.2 za 1500zł i próbuje z tego zrobić hit internetu (prawda Macius)

Po 1 nie mam na imię Maciek a po 2 to co do auta to trafiłeś tylko z krajem w którym zrobili mój silnik poza tym pojemność i marka nie trafione naucz się jeździć cymbale ;-)

A poza tym jak dzisiaj za tobą jechałem to widzę że kierunkowskazów nie wyznajesz przez takich jak ty ucierają się stereotypy o marce i niszczysz renomę