18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O tym jak zostałem sławny

gercin • 2018-02-27, 21:08
Parę dni temu gdy probowałem okiełznać swojego potwora o 13 rano na rondzie dałem troche za dużo gazu i mój "kontrolowany poślizg" okazał sie mocno nie kontrolowany i efekt mozecie zobaczyc na końcu filmiku bo akurat tak się zdarzyło ze jakiś społeczniak miał kamerke w samochodzie i nagranie wysłał wszedzie gdzie się da łącznie z policja i tak zostałem dwu dniowa gwiazda internetu można ogladac od 0:25 ale finał jest na końcu
Jakby kogoś interesowało "latanie" bokiem kosztuje 500zl i 6pkt

Zochagwałciciel

2018-02-27, 21:54
Ale z was cioty!! k***a co takiego zrobił? p*zdy.. potem spadnie śnieg i jeździcie po 5km/h bo nie potraficie opanować samochodu w innych warunkach, jak gdy jest sucho i słonecznie. Odjebcie się do niego. I życzcie mu następnego nagrania na hardzie, ale wpadając w poślizg on ma największe szanse spośród tych wszystkich obrońców 'bezpiecznych dróg' wyjść z tego cało. p*zdy.

Prawdą jest tylko to, że pora ch*jowa na te popisy. Mogłeś poczekać do wieczora.

Jak długo od nagrania minęło, aż dostałeś mandat? Pytam, bo też czekam.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-27, 21:58
gtrunio napisał/a:


...cały czas jeździcie przepisowo jak p*zdeczki :roll:



Nie jak p*zdeczki. Tylko jak normalni i inteligentni ludzie.

Takie manewry można robić, gdy nie ma innych użytkowników drogi.
A w tej sytuacji kierowca bombowca zachował się jak debil.

Juzef_Rzelazin

2018-02-27, 22:04
ePeeL napisał/a:

Szkoda, że się nie wpie**oliłeś tym zdezelowanym, gównopseudo "wyścigowym" autem za które swoje zardzewiałe, obsrane i brzydkie BMW [...] Może byś się j***ny debilu nauczył, że droga nie jest Twoją prywatną piaskownicą do dziecinnych zabaw.

k***a, ale mnie zdenerwował.



Ale się podnieciłeś. Sprzedaj Multiple i kup sobie coś innego. Albo idź se zwal.

Generalnie to super samochody, ale ich kierowcy to często bezmózgie matoły, jak kolega z filmiku. Psują tylko opinię normalnym ludziom. Nie dość, że nie umie "latać bokiem", to jeszcze stwarza realne zagrożenie.

P.S.

Ktoś ma BMW? Zauważyliście, że kierowcy innych marek za wszelką cenę próbują udowodnić, ze mogą jechać szybciej? :D Szczególnie przodują w tym kierowcy Audi. I im bardziej stare i rozj***ne, tym kierowca ma mniejszego siurka i musi tym bardziej udowodnić, że umie szybciej. Wisi ci taki sk***iel 1,5 metra za zderzakiem, chociaż widzi, że nie da się wyprzedzać. To jest dopiero brak umysłu.

tranzystor

2018-02-27, 22:13
gercin napisał/a:

o 13 rano



Jesteś szczęśliwy bezrobotny i zwlokłeś się z wyra w południe?

kothletino

2018-02-27, 22:15
Najlepszy jest ten koleś w golfie 3 o zawieszeniu miękkości k***a nie wiem czego, chyba tylko ludzka psychika może się tak wyginać.
Ten z kamerką też dobry, wypie**olił za tobą jakbyś mu łubiankę truskawek zaj***ł.

PieronJasnySzlag

2018-02-27, 22:24
ePeeL napisał/a:

Szkoda, że się nie wpie**oliłeś tym zdezelowanym, gównopseudo "wyścigowym" autem za które swoje zardzewiałe, obsrane i brzydkie BMW uważasz w jakieś drzewo albo najlepiej od razu na wysypisko tam gdzie Twoje i Twojego żałosnego auta miejsce. Za prokurowanie TAKICH sytuacji to powinni Ci zabrać prawko, postawić przed sądem i wpie**olić zawiasy. Może byś się j***ny debilu nauczył, że droga nie jest Twoją prywatną piaskownicą do dziecinnych zabaw.

k***a, ale mnie zdenerwował.


Nooo, ale mu powiedziałeś!! uszy mu na pewno zwiędną i pójdzie w pięty.
A teraz idź i odpal na kilka minut swoje renault thalia bo jutro rano może ci nie odpalić na tym mrozie.

St...........on

2018-02-27, 23:05
Ocho zlot pasaciarzy wersja BolidMłodzieżyWiejskiej, kiedyś takie ambicje mieli wasi ojcowie do Audi 80, a jeszcze jak było w quattro to wszystkie dupeczki w remizie ich... hahaha. A tak szczerze jak bym kupować coś od Niemca do driftu to kupowałbym mesia e320 V6 od AMG... niż przereklamowanego trupa.

Putikonto

2018-02-27, 23:08
k***a co za cep. na kontrolowany poślizg to idź do taty a nie do auta

Piotru70

2018-02-27, 23:20
Koleś jak się dowiedział że dupeczka nie jest w domu tylko u dziadków i z r*chanka nici to od razu zawrócił n rondzie.

Gizmolka

2018-02-27, 23:35
k***a, z osiem lat jeździłam na tylnym napędzie i ani razu nie miałam niekontrolowanych ślizgów, a jeździłam dużo, bo zawodowo, co najmniej 5 dni w tygodniu.
Jesteś p*zda i tyle.

forest1600

2018-02-27, 23:47
widocznie 2 dni bycia gwiazda to za malo, skoro wyslales film i tutaj...szkoda, ze sie nie rozj***les

paka2000

2018-02-28, 01:01
Widzę sami niedzielni kierowcy, Janusze wąsy ogolcie. Fakt chłopak niezbyt ogarnia i mógłby to zrobić w innym miejscu, ale niech pierwszy rzuci kamieniem, kto zawsze przepisowo jeździ.

motci

2018-02-28, 01:05
@Maciek_z_grosaru
Po czym poznac kierowce bi em dablju? Sam Ci powie :D Czujesz sie lepszy prowadząc auto tej jakże prestiżowej marki? :D :D Ja np zauwazylem, ze każdy, ale to każdy kierowca BMW zawsze musi wyjść przed szereg... pokazac wszystkim, że to on najlepiej wyprzedza, najszybciej jedzie i w ogóle naj :D Jedyne naj, w którym przodują kierowcy BMW jest nasz kochany rozpie**ol na przydroznych slupach, drzewach i przystankach. No, ale marka zobowiązuje.

sokol358

2018-02-28, 01:33
Ty k***a głupku w bmw. ch*j ci w dupe za bycie basic sebą z polski.