18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O tym jak zostałem sławny

gercin • 2018-02-27, 21:08
Parę dni temu gdy probowałem okiełznać swojego potwora o 13 rano na rondzie dałem troche za dużo gazu i mój "kontrolowany poślizg" okazał sie mocno nie kontrolowany i efekt mozecie zobaczyc na końcu filmiku bo akurat tak się zdarzyło ze jakiś społeczniak miał kamerke w samochodzie i nagranie wysłał wszedzie gdzie się da łącznie z policja i tak zostałem dwu dniowa gwiazda internetu można ogladac od 0:25 ale finał jest na końcu
Jakby kogoś interesowało "latanie" bokiem kosztuje 500zl i 6pkt

Kooondor2000

2018-03-01, 18:04
Proszę Cię, zrób tak. Nagraj sobie ten filmik, zaarchiwizuj tak byś mu go odpalić jak będziesz miał chociażby 30 lat. wtedy zrozumiesz jakim byłem debilem. Dziekuje.

Edit :byłeś

kamikadze20063

2018-03-02, 00:54
Pan jesteś dupa a nie drifter.

Na serio? Tak miękkim autem chcesz driftować?

Eleir

2018-03-02, 20:15
Meressin napisał/a:

Nie opanowałeś mocy? To nawet moja matka sprzedała ten sam model bo "wolno jeździ i moc słaba". Ja także nim jeździłam przez pewien czas. Żadna z nas nie wpadła w poślizg nawet podczas gołoledzi... Weź sobie kup tico albo inne seicento zanim niewinnym zrobisz krzywdę.



W serii ten model może mieć od bodajże 105 koni do 231 koni więc wątpię, że Twoja mama miała R6 m54b30 skoro wolno jeździ bo takie 230 koni na 1,5 tony jakoś już się odpycha. Wiem, że jesteś kobietą i tak samo wyglądające auto może różnie przyśpieszać ale wyjaśniam, że można wybrać silnik przy zakupie. Mocny, średni lub też słaby na kobiecy rozum.
Tutaj same p*zdeusze jak widać, gdzie k***a lekko deszczyk popada to na trasie gdzie jest znak 90 jadą 50 bo "SLISKO I UMREM" a przed zakrętami do 20 trzeba wyhamować. Później lekki poślizg i nawet k***a wykontrować nie potrafią tylko barierki zaliczają.

Karju

2018-03-02, 21:29
@eleir Pierwsze słyszę żeby e46 miało kilka różnych wariantów mocy silnika 2.0 diesla :roll: ale dobra mamy tu do czynienia z specjalistą poza tym jeździć na śliskim można się uczyć na torze lub (bo 21km od Złocieńca jest takie) opuszczonym lotnisku a nie na ruchliwym rondzie i to w środku dnia ja jak mam ochotę na taką zabawę to już wolę się pobawić nocą.

bocianoff

2018-03-03, 13:35
Hahahahaha k***a, "w radiu o mnie pisali". Ty się j***ny dzięciole zamknij w piwnicy i nie wychodź.

aitec

2018-03-06, 00:14
Karju napisał/a:

@eleir Pierwsze słyszę żeby e46 miało kilka różnych wariantów mocy silnika 2.0 diesla :roll: ale dobra mamy tu do czynienia z specjalistą poza tym jeździć na śliskim można się uczyć na torze lub (bo 21km od Złocieńca jest takie) opuszczonym lotnisku a nie na ruchliwym rondzie i to w środku dnia ja jak mam ochotę na taką zabawę to już wolę się pobawić nocą.



136 i 150km.
Sam mam w miarę mocne bmw i lubię polatać bokiem ale robię to gdzie nie ma ludzi i innych samochodów. Takim zjebom powinni dożywotnio zabierać prawko.

bania88

2018-03-28, 16:01
Karju napisał/a:

@eleir Pierwsze słyszę żeby e46 miało kilka różnych wariantów mocy silnika 2.0 diesla :roll: ale dobra mamy tu do czynienia z specjalistą poza tym jeździć na śliskim można się uczyć na torze lub (bo 21km od Złocieńca jest takie) opuszczonym lotnisku a nie na ruchliwym rondzie i to w środku dnia ja jak mam ochotę na taką zabawę to już wolę się pobawić nocą.


Jeżeli mówimy o E46 (Przed liftem + Po lifcie) to 2l klekot miał:
116KM, 136KM, 143KM i 150KM.
Pozdr.

Mamałyga

2018-03-30, 10:49
ZDR-y to penery!