18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O imprezach w Polsce i nie tylko #1 - R.T.I.A.

Metalowyyy • 2014-02-22, 13:34

Retro Time in Attack to powrót do czasów świetności muzyki techno po roku 2000. Niesamowity klimat budują wspaniali klubowicze, którzy zakładając gadżety (rękawiczki, kapelusze, kamizelki, maski), które były wtedy nieodzowne, “przenoszą się w czasie” do tamtych lat. Impreza została wymyślona i jest prowadzona przez słynną formację “ CLUBBASSE”, którzy dbają o jej wizerunek. Nie może tutaj zabraknąć gwiazd sceny krajowej: Hazel, Alien, Rachela, Noiseer, Quiz, D.L.A Kru, Yourant, Diabllo, jak zagranicznej: BROOKLYN BOUNCE...
I na koniec kilka filmów


Jeśli się spodoba to kontynuuję serię. ;)

obrazek i filmy podj***ne z 4clubbers

worldoko

2014-02-23, 22:56
RockyWood napisał/a:

oho jabłko z laptopem - czyli to warszafka bo tylko farszawiaków stać na jabłuszka.



Nie nasza wina, że jesteś biedny. Co, uczyć się nie chciało? To zapie**alaj teraz z łopatą.

czaha

2014-02-23, 23:01
Avalanger napisał/a:


Czy ja wiem, wykonawców jest tak wielu, że można och*jeć, ale postaram się, przytoczę jedyne ostatnich :
Tommy Trash, Avicii, Tiesto (daje radę pomimo stażu); Chuckie(!!); Dada Life, W&W, NERVO, R3hab, Sebastian Ingrosso, Bingo Players (jeden niestety ostatnimi czasy zmarł :( ), Knife party, Nicky, a to i tak pie**olony wierzchołek góry lodowej... Przeważnie to leci w normalnych klubach w wielkich miastach.



"to" czyli niestety EDM i to w kiepskim wydaniu, nie, Tiesto nie daje juz rady i to od dluzszego czasu, zaczal grac komercyjnie i pod publiczke a jego koncert na ktorym mialem okazje byc uwazam za jeden ze slabszych wyjazdow na jakakolwiek wieksza impreze. Avicii niestety leci na jedno kopyto i jakos tak srednio to wychodzi, no ale to kwestia gustu, moze mam po prostu uczulenie na komercje :)


Avalanger napisał/a:


Co Ty pie**olisz, nawet Wet Fingers dają radę, a nie jest to żadne gówno żadna vixa, tylko dance. Poza tym z mojego miasta taki Bream (wiem, nie znasz, w końcu gra właśnie House, Progressive których słuchasz, ale zawsze fajniej hejcić, niż poszukać.) Żeby nie było że jakiś łoś, gość ma kontrakt z Armadą.
Poza tym mnóstwo rodzimych twórców jak Angelo Mike, Miqro, Skytech, Fafaq, Roko a nawet i już taki Dj Kris, który mimo wszystko prezentuje sobą jakiś poziom...



Breama moze i nie kojarze, ale sprawdze przy czasie i zweryfikuje, jesli chodzi o polska scene muzyczna szedlbym raczej w strone Neevalda, Malvee, Pol_On, Poziom X, Sienkiewicz, Siasia czy zaskakujacy mnie swojego czasu Marcin Żyski. Czyli owszem, scena jest, ale scena czegos czego nie uslyszysz w wiekszosci klubow. Chociaz jeden taki nowo otwarty w moim miescie kusi, moze sie w koncu wybiore i zobacze co maja do zaproponowania, bo ponoc bookingi maja sie sypac ciekawe.


Avalanger napisał/a:


Jak pisałem wcześniej, ten epizod trwa do dzisiaj, a robienie z siebie męczenników na siłę to "pedalstwo, ciota i ch*j" (tak zapożyczając formułę z określenia "hińskich bajek" ;) )



Stary tworzenie imprezy raz po raz (R.T.I.A. nie odbywaja sie cyklicznie co tydzien) nie jest wg mnie czyms zlym. Ale to, ze w niektorych klubach robi sie z tego sposob na sukces i walkuje co tydzien jest rownie wk***iajace co napie**alanie modnymi kiedys "4funami" i electro-pompkami bez polotu.

pawil006

2014-02-23, 23:11
Sam narzekam że mi brakuje dobrych imprez. O ile jeszcze na śląsku mam gdzie się pobawić (inq no i młotkownia) to w takim krakowie oprócz dajworu i czasem prozaka to nie ma nic regularnego. Jak macie mi coś polecić to piszcie ;D bo szlag mnie trafia na potańcówkach studenckich

A sam was zapraszam do Młotkowni w Tychach, niestety od kwietnia klub przestaje istnieć ale w marcu mają grubo wypełniony kalendarz. 8.03 odbędzie się tam 50godzinna impreza w klimatach wszelakich (od techna czy hardteku po trance i goa) a 29go będzie miało miejsce rave party z gwiazdami lokalnej i nielokalnej sceny EDM (scena break/dnb/jungle i osobno scena techno/deephouse/minimal/dubstep)

Lord_Rzeźnik

2014-02-23, 23:34
Jedyne dobre techno nosi nazwę Turmion Kätilöt... A nie, to jest indusrial-metal... No to singiel "Sandstorm". A nie, to jest trance... No dobra, nie ma dobrego techno :P

Gienialny

2014-02-24, 00:04
Co to kawałek na samym końcu drugiego filmiku?



Peter-Norivotset

2014-02-24, 12:15
piguła/fetka i napie**alasz cala impreze, czasy mlodosci

Macias17

2014-02-24, 13:34
Metalowyyy napisał/a:


Retro Time in Attack to powrót do czasów świetności muzyki techno po roku 2000.



Że co k***a? Jakim trzeba być zjebem żeby takie gówno techno nazywać...

TO jest k***a świetność muzyki techno po roku 2000


Maddogg

2014-02-24, 19:33
Ogłaszam atak ignorantów muzycznych za 3...2...1...

alkem1

2014-02-26, 11:34
W moim mieście jest szopektor (protektor ale ta pierwsza nazwa bardziej pasuje). Club-basy świxę grają i bydło przyciągają, a mnie wk***iają.

TB303

2014-02-26, 17:00
Maddogg napisał/a:

Ogłaszam atak ignorantów muzycznych za 3...2...1...


Ignoranci muzyczni to sie takim kałem jarają :P

Maddogg

2014-02-27, 15:19
Fakt, słaby utwór jest w tym filmie, ale nie będę przez to go dyskryminować. :P

niemail

2014-03-06, 22:52
co za ironia, wziac akurat ten sampel z piosenki eminema (i uzyc w utworze techno) w ktorym mowi "nobody listens to techno" (nikt nie slucha techno)...

(pierwszy filmik, 3:40)

igraszek05

2014-07-01, 17:55
Tutaj też jest całkiem fajnie :D W sumie głównie electro hause.Ale impreza całkiem fajna,przynajmniej nie usłyszy sie wszechobecnych w dzisiejszych czasach tzw. "pompek"