18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O imprezach w Polsce i nie tylko #1 - R.T.I.A.

Metalowyyy • 2014-02-22, 13:34

Retro Time in Attack to powrót do czasów świetności muzyki techno po roku 2000. Niesamowity klimat budują wspaniali klubowicze, którzy zakładając gadżety (rękawiczki, kapelusze, kamizelki, maski), które były wtedy nieodzowne, “przenoszą się w czasie” do tamtych lat. Impreza została wymyślona i jest prowadzona przez słynną formację “ CLUBBASSE”, którzy dbają o jej wizerunek. Nie może tutaj zabraknąć gwiazd sceny krajowej: Hazel, Alien, Rachela, Noiseer, Quiz, D.L.A Kru, Yourant, Diabllo, jak zagranicznej: BROOKLYN BOUNCE...
I na koniec kilka filmów


Jeśli się spodoba to kontynuuję serię. ;)

obrazek i filmy podj***ne z 4clubbers

Murzyn9111

2014-02-23, 18:59
Dobra Pixa no i vixxa :) Pozdrawiam fanow takich imprez a dla reszty : Dzentelmani o gustach nie rozmawiaja :)

typo

2014-02-23, 19:03
Wybaczcie, ale jak zobaczyłem ten temat o imprezach:

http://www.sadistic.pl/o-imprezach-w-polsce-i-nie-tylko-1-rtia-vt272411.htm

to musiałem odpowiedzieć. To jest naprawdę słabe, a mamy wspaniałą scenę klubową w naszym kraju.

W odpowiedzi na ten syf zamieszczam dwie fotki i materiał z jednej z najlepszych imprez na jakich byłem. M_NUS Showcase w Starej Rzeźni. Richie Hawtin, Marc Haule, Magda to absolutna czołówka. I bez jakiś żałosnych typów w maskach gazowych, zresztą sami zobaczcie jakie wizuale nas powitały przed wejsciem, a co dopiero w środku!



I filmik:


typo

2014-02-23, 19:04
Żałosne. Mamy taką piękną scenę klubową, a to jest po prostu syf

bloodwar

2014-02-23, 19:15
Zajebiście udana impreza - sami starzy faceci w okularach (obczajcie 0:22 skład osobowy) Pewnie nie włączali światła specjalnie żebyście nie zobaczyli, że wokół sami faceci ocierają się jedni o drugich, za moich czasów coś takiego nie nazywało się "najlepsza impreza" tylko "gay party" :-)

omezrp

2014-02-23, 19:17
Błagam, nie rób więcej tematów o muzyce.

ExtraBladź

2014-02-23, 19:18
typo napisał/a:

Żałosne. Mamy taką piękną scenę klubową, a to jest po prostu syf



Racja kolego:D Audioriver, Tunnel Electrocity w Lubiążu czy chociażby dopiero raczkując projekt We Love Swedish House, jednak mający w sobie potencjał.

pozdro dla kumatych

beno1

2014-02-23, 19:19

Avalanger

2014-02-23, 19:21
WHAT?!!

Zacznijmy od tego, że żadne techno, żadne techno, bo z takich domówień robi się gówno i wjazdy brudasów na ten jakże piękny gatunek muzyki...

To nawet za "Złotych lat" tej łupaniny zwane było przez wielu po prostu :
VIXA!

Dla tych, którzy nie rozróżniają vixy od electro..

To tak, jakby ONE :



zabrały się za to :


(chodzi o solówkę około szóstej minuty)
I tak, mówię poważnie.


Dla miłośników prawdziwego electro/house'u :



----
Niestety, tak to wygląda. Nie zamierzam tu na nikogo najeżdżać, ale do ciężkiej k***y ze wsi, chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwie tego muzyką ambitną, z jakimkolwiek bitem, przesłaniem... Niech sobie tego słuchają, ale sztuczne robienie z siebie zwierzątek o charakterze k***a ZAGROŻONYM WYGINIĘCIEM to już moim zdaniem k***a gruba przesada... Renesans, k***a... Kiedy największy boom na to był w okolicach 2002-2004, a i do tej pory w wielu klubach oraz w wielu wsiach trzyma się "topowych list DJ'skich" i nie schodzi. Ni za ch*ja.

czaha

2014-02-23, 19:23
raz po raz fajne sobie iść na imprezę w realiach, w których się jeszcze nie imprezowało :)
Przede wszystkim: to nie Techno tylko Stupid House (Hard House UK).
Do wszystkich od tekstów w stylu wieśniackego gówna czy "Mamy taką piękną scenę klubową, a to jest po prostu syf" co do pierwszego to chciałbym usłyszeć przy czym Ty się bawisz, stawiam ze na takiej imprezie w życiu nie byleś i wszystko co wiesz o tego typu muzyce i imprezach płynie od innych łebków Twojego pokroju. A drugi delikwent mógłby mi wytłumaczyć czym jest "piękna scena klubowa" bo obawiam się, że masz na myśli "gwiazdy" pokroju Max Farenthide'a czy innego Taito? Żeby posłuchać na prawdę dobrej muzyki(sam kręcę się w klimatach deep house/minimal/techno więc wiem o czym mówie) w klubie w naszym kraju trzeba się ostro wysilić z szukaniem bo wszędzie grają "modne i lubiane" tandetne gówno.

Co do R.T.I.A. - z góry jest powiedziane, że imprezy nie są robione na poważnie, chodzi raczej o przypomnienie sobie pewnego epizodu, który wg wielu był najlepszym epizodem w clubbingu w naszym kraju.

Tassadar

2014-02-23, 19:31
Błyskoteka to pedał i ch*j a jaranie się dj to ciota i też ch*j

typo

2014-02-23, 19:36
bloodwar napisał/a:

Zajebiście udana impreza - sami starzy faceci w okularach (obczajcie 0:22 skład osobowy) Pewnie nie włączali światła specjalnie żebyście nie zobaczyli, że wokół sami faceci ocierają się jedni o drugich, za moich czasów coś takiego nie nazywało się "najlepsza impreza" tylko "gay party" :-)



każdy widzi co chce

Reseller

2014-02-23, 19:40
Polecam drugi filmik i 1:48 :D :D :D

bogdanznosa

2014-02-23, 19:42
TB303 napisał/a:


Co jest? Jakiś problem?



nie ma problemu proszę pana, boję się podziemia :oops:

Helmut1.8

2014-02-23, 19:43
Na złą stronę z tym trafiłeś tu za dużo jest gender metali...
oni słuchają bełkotu z memłaniem i nutą gówna nazywając to muzyką, nic więc dziwnego że taki hejt w komentarzach :D