18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O imprezach w Polsce i nie tylko #1 - R.T.I.A.

Metalowyyy • 2014-02-22, 13:34

Retro Time in Attack to powrót do czasów świetności muzyki techno po roku 2000. Niesamowity klimat budują wspaniali klubowicze, którzy zakładając gadżety (rękawiczki, kapelusze, kamizelki, maski), które były wtedy nieodzowne, “przenoszą się w czasie” do tamtych lat. Impreza została wymyślona i jest prowadzona przez słynną formację “ CLUBBASSE”, którzy dbają o jej wizerunek. Nie może tutaj zabraknąć gwiazd sceny krajowej: Hazel, Alien, Rachela, Noiseer, Quiz, D.L.A Kru, Yourant, Diabllo, jak zagranicznej: BROOKLYN BOUNCE...
I na koniec kilka filmów


Jeśli się spodoba to kontynuuję serię. ;)

obrazek i filmy podj***ne z 4clubbers

TB303

2014-02-23, 19:45
Helmut1.8 napisał/a:

Na złą stronę z tym trafiłeś tu za dużo jest gender metali...
oni słuchają bełkotu z memłaniem i nutą gówna nazywając to muzyką, nic więc dziwnego że taki hejt w komentarzach :D


Źle trafiłeś, większość wyzywające na takie gówno po prostu słucha ambitnej muzyki elektronicznej a nie taniej muzyki stworzonej w FL Studio.

Avalanger

2014-02-23, 19:47
@Czaha, wszystko pięknie, ale pie**olisz Waść jak potłuczony.

czaha napisał/a:

raz po raz fajne sobie iść na imprezę w realiach, w których się jeszcze nie imprezowało :)
Przede wszystkim: to nie Techno tylko Stupid House (Hard House UK).

Do wszystkich od tekstów w stylu wieśniackego gówna czy "Mamy taką piękną scenę klubową, a to jest po prostu syf" co do pierwszego to chciałbym usłyszeć przy czym Ty się bawisz, stawiam ze na takiej imprezie w życiu nie byleś i wszystko co wiesz o tego typu muzyce i imprezach płynie od innych łebków Twojego pokroju.



Czy ja wiem, wykonawców jest tak wielu, że można och*jeć, ale postaram się, przytoczę jedyne ostatnich :
Tommy Trash, Avicii, Tiesto (daje radę pomimo stażu); Chuckie(!!); Dada Life, W&W, NERVO, R3hab, Sebastian Ingrosso, Bingo Players (jeden niestety ostatnimi czasy zmarł :( ), Knife party, Nicky, a to i tak pie**olony wierzchołek góry lodowej... Przeważnie to leci w normalnych klubach w wielkich miastach.




czaha napisał/a:

A drugi delikwent mógłby mi wytłumaczyć czym jest "piękna scena klubowa" bo obawiam się, że masz na myśli "gwiazdy" pokroju Max Farenthide'a czy innego Taito? Żeby posłuchać na prawdę dobrej muzyki(sam kręcę się w klimatach deep house/minimal/techno więc wiem o czym mówie) w klubie w naszym kraju trzeba się ostro wysilić z szukaniem bo wszędzie grają "modne i lubiane" tandetne gówno.



:homer:
Co Ty pie**olisz, nawet Wet Fingers dają radę, a nie jest to żadne gówno żadna vixa, tylko dance. Poza tym z mojego miasta taki Bream (wiem, nie znasz, w końcu gra właśnie House, Progressive których słuchasz, ale zawsze fajniej hejcić, niż poszukać.) Żeby nie było że jakiś łoś, gość ma kontrakt z Armadą.
Poza tym mnóstwo rodzimych twórców jak Angelo Mike, Miqro, Skytech, Fafaq, Roko a nawet i już taki Dj Kris, który mimo wszystko prezentuje sobą jakiś poziom...




czaha napisał/a:

Co do R.T.I.A. - z góry jest powiedziane, że imprezy nie są robione na poważnie, chodzi raczej o przypomnienie sobie pewnego epizodu, który wg wielu był najlepszym epizodem w clubbingu w naszym kraju.



:idzwch*j:

Jak pisałem wcześniej, ten epizod trwa do dzisiaj, a robienie z siebie męczenników na siłę to "pedalstwo, ciota i ch*j" (tak zapożyczając formułę z określenia "hińskich bajek" ;) )

bimbastah

2014-02-23, 19:48
TB303 napisał/a:


Źle trafiłęś, większość wyzywające na takie gówno po prostu słucha ambitnej muzyki elektronicznej a nie taniej muzykj stworzonej w FL Studio.



No,widać jakie ty masz pojęcie ;-)

To...........sX

2014-02-23, 19:56
Techno to nie muzyka. I tyle w tym temacie.

TB303

2014-02-23, 20:01
TomasX napisał/a:

Techno to nie muzyka. I tyle w tym temacie.


No raczej, że nie, to po prostu "sztuka organizacji struktur dźwiękowych w czasie" więc logicznym jest, że nie jest muzyką :P

przemas6662

2014-02-23, 20:01
szymoniksto napisał/a:

wieśniackie bydło i tyle



Racja, lepiej wytarzać się w gównie i tańczyć pogo

s0b0t

2014-02-23, 20:16
Bylem na R.T.I.A w klubie Dragon w Zakopanem , klimat zajebisty muzyka tez .... no ale niech wypowiedza sie Ci ktorzy nie maja pojecia co to jest R.T.I.A :)

X-...........an

2014-02-23, 20:19
Do tych wszystkich krzykaczy, którzy wiedzą swoje i tylko umieją rzucić "to gó*wno", "to nie muzyka" itp., bo tak łatwiej:

Jeżeli chociaż te przykłady słabe, to nie mam pytań.

Opinię o rękawiczkach i muzyce z filmików podtrzymuję-to akurat jest wstyd, żenada i wiocha. Ale to nie znaczy, że cała klubowa gałąź muzyki taka jest.

bogdanznosa

2014-02-23, 20:35
jaranie się techno to pedalstwo, a dźwięk wiertarki to ciota i ch*j

bizzy

2014-02-23, 20:44
nawiązując do wątku... mimo tak licznych odpowiedzi drogi autorze - nie przyjęło się - nie kontynuuj seerii.

TB303

2014-02-23, 20:54
@X-Man
Ależ są słabe, prawdziwy Trance to powstawał w latach 90-tych.
A Adagio for Strings od Tiesta to nie jest jego utwór, ktoś kiedyś przerobił utwór Barbera(o tej samej nazwie) na Trance(William Orbit dokładniej) a Tiesto go kupił i przerobił.
Teraz prawdziwy Trance to tylko i wyłącznie Psy/Goa(którego jestem fanem).

pablobrd

2014-02-23, 21:02
kilo pigul i mozna leciec...

X-...........an

2014-02-23, 21:05
@TB303
Nie oczekuj, że rzucę tutaj psy/goa trance'owymi niszczycielami, wtedy dopiero zaczęło by się pojeżdżanie "techna"..
Ja akurat wolę uplifting i wg mnie, chociażby utwory Simona są dobre.
O Adagio słyszałem, niemniej jest on kojarzony jako jeden z najlepszych utworów, więc podałem go(kto chce, i tak znajdzie "genezę utworu").
Roli Tiesto nie można pominąć, mimo jego dzisiejszej kondycji.
Psy Trance też dobry, ale nie każdy do mnie przemawia ;)

RockyWood

2014-02-23, 21:08
oho jabłko z laptopem - czyli to warszafka bo tylko farszawiaków stać na jabłuszka.

Plewin94

2014-02-23, 22:53
Kto był na Retro w owym klubie w Czekanowie to wie jak jest, banda wieśniaków co chwila zadymy, w ryj można dostać za krzywe spojrzenie i tak jest w co drugim klubie obecnie.