Maj 2021
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Czerwiec 2021
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Lipiec 2021
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Najsłynniejszy murzynek na świecie

Angel • 2021-06-25, 10:39
979
Stayin' Alive: George Floyd Edytion :niggasmile:

grubycwa • 2021-06-25, 10:51  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (90 piw)
Prawidłowo! Nawet rąk sobie nie kaleczyli dotykając brudasa! Szkoda tylko że urządzenie do wyrzucenia, albo oznaczyć że testowano na małpie.

Rzut za siebie

CrazyEdek • 2021-06-25, 00:44
800
Nie ma to jak równouprawnienie.

Manii • 2021-06-25, 03:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
Raczki w gore i triumf ze "Jeste kobieto i moge wszystko co faceci!" a tu rzeczywistosc robi jeb w glupi leb.




To tylko mikro przyklad do czego prowadzie lewcka propaganda. Gorzej jak jestes rannym zolnierzem w "progresywnej armi" i jakas p*zda co sie tam pchala bo "moze wszystko" musi ci uratowac dupsko, jak to k***a ledwo plecak dzwiga





Tu mamy przyklad. Oczywiscie sojowcy bija tej pokrace brawa ze jaka ona dzielna i zawzieta. Na 30tej sekundzie, spojrzcie na zolnierza ktory przechodzi obok niej na totalnej wyjebce po tym samym challenge.

Dzwoneczek

taigatrommel • 2021-06-25, 08:25
491


Koniecznie z dźwiękiem! :mrgreen:

Magiczna sztuczka kundla...

Halman • 2021-06-25, 16:41
471

i pimpek zrobił tadaaam... :-D
Bonifacy69 • 2021-06-25, 17:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (59 piw)
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Nie zesraj się "ptaszku"

Port przeładunkowy

_Yarko_ • 2021-06-25, 11:28
344
Dźwigowy coś tam wrzeszczy ...

Prawdziwy zombie

McSadol • 2021-06-25, 07:12
316
Rosja ciągle potrafi zaskakiwać .

Asuritta • 2021-06-25, 07:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (39 piw)
ch*ja sobie upie**olił i ogląda xD ja pie**ole... ... ...nie narkotyki nie szkodzą ... na 100% zaczynał od trawki xD

Pan cwaniak

Anal_Intruder_69 • 2021-06-25, 12:07
304
Zdarzenie z 17 czerwca. Cwaniaczek próbuje ominąć kolejkę aut do lewoskrętu i wpierdziela się przed wszystkich.



Na szczęście kierowca białego busa był na posterunku.

Zbiorowa ewakuacja...

Halman • 2021-06-25, 16:06
257

sp***alamy po linii prostej w przeciwieństwie do trajektorii obiektu, nie inaczej... :amused:

Baba za kierownicą

huncfot130 • 2021-06-25, 21:18
232
Ale w mundurze...



​Do kuriozalnego zdarzenia doszło kilka dni temu w Białymstoku. Prowadząca radiowóz policjantka robiła to tak nieumiejętnie, że rozbiła w sumie cztery samochody!

Jak informuje "Kurier Poranny", policja została wezwana na interwencję ws. dwóch kobiet awanturujących się w jednym ze sklepów. Jedną z nich policjanci postanowili odwieźć do izby wytrzeźwień. 48-latkę skuli i wsadzili do samochodu

Samochód prowadzony przez policjantkę ruszył i podczas skręcania uderzył w prawidłowo zaparkowane samochody. Najbardziej ucierpiało Volvo, które pod wpływem uderzenia zostało obrócone o 45 stopni, przez co uderzyło w zaparkowanego obok Opla. Ten z kolei został wepchnięty w Renault.

W sumie, włącznie z Oplem Mokka, którym kierowała policjantka rozbite zostały 4 samochody. Właściciel Volvo ocenił, że koszt naprawy samochodu przekroczy jego wartość. Auto ma rozbity cały przedni pas, reflektory, i błotniki. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, skończyło się na stratach materialnych.

- Za spowodowanie kolizji policjantka została ukarana mandatem karnym. Prowadzone są czynności celem ustalenia odpowiedzialności dyscyplinarnej funkcjonariuszki - poinformowała "Kurier Poranny" asp. Katarzyna Molska-Zarzecka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.