18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba za kierownicą

huncfot130 • 2021-06-25, 21:18
Ale w mundurze...​Do kuriozalnego zdarzenia doszło kilka dni temu w Białymstoku. Prowadząca radiowóz policjantka robiła to tak nieumiejętnie, że rozbiła w sumie cztery samochody!

Jak informuje "Kurier Poranny", policja została wezwana na interwencję ws. dwóch kobiet awanturujących się w jednym ze sklepów. Jedną z nich policjanci postanowili odwieźć do izby wytrzeźwień. 48-latkę skuli i wsadzili do samochodu

Samochód prowadzony przez policjantkę ruszył i podczas skręcania uderzył w prawidłowo zaparkowane samochody. Najbardziej ucierpiało Volvo, które pod wpływem uderzenia zostało obrócone o 45 stopni, przez co uderzyło w zaparkowanego obok Opla. Ten z kolei został wepchnięty w Renault.

W sumie, włącznie z Oplem Mokka, którym kierowała policjantka rozbite zostały 4 samochody. Właściciel Volvo ocenił, że koszt naprawy samochodu przekroczy jego wartość. Auto ma rozbity cały przedni pas, reflektory, i błotniki. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, skończyło się na stratach materialnych.

- Za spowodowanie kolizji policjantka została ukarana mandatem karnym. Prowadzone są czynności celem ustalenia odpowiedzialności dyscyplinarnej funkcjonariuszki - poinformowała "Kurier Poranny" asp. Katarzyna Molska-Zarzecka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Cz...........as

2021-06-25, 21:29
No dobra, skoro był patrol policji w postaci kobiety i mężczyzny to zakładam że kobieta prowadziła tylko i wyłącznie dlatego że facet był pod wpływem.

Dlaczego nikt nie sprawdził policjanta czy nie był pod wpływem?? Przecież to ewidentnie jego wina!

Ronin69

2021-06-25, 22:02
Auta ładnie poprzestawiane, gaz z hamulcem pomyliła czy ki ch :lol:

kibel123

2021-06-25, 22:12
spieszyła sie bo nastepna interwencja była na szkolnej 17

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-25, 22:18
Ale k***a wiadomości z portali informacyjnych to sobie daruj....

Budrys2000

2021-06-25, 22:26
Przypominam młodym adeptom sztuki życia:

Kobiety potrafią i powinny: gotować, zmywać, prać, zmywać, sprzątać i zmywać
Kobiety nie potrafią i nie powinny: cała reszta.


Oczywiscie z wyjątkiem naszych mam, mamy zawsze na propsie jak to teraz mówi młodzież ;-)

drukarka666

2021-06-26, 00:21
Samica gatunku homosapiens nie oznacza od razu baby. Tym bardziej "policjantki", bo w tym przypadku nalezy wykluczyc z miejsca ze sapiens. Jezeli dodamy do tego ze rzecz miala miejsce w polskiej strefie gazy, czyli Podlasiu to nalezy nawet odjac od prawdopodobnienstwa jakies 70% wypadkowej. Ogolnie to tamte tereny to takie miniaturowe Indie, subkontynent w kontynencie. Sa na terenie PL rozne ruchy autonomiczne, ale akurat Podlasie jest jak rak. Myslicie, ze czemu Rosja tego nie wziela jak padal ZSSR i nie wlaczyla do obwodu Kaliningradzkiego, albo nie dorzucila do ziem Bialorusi albo Litwie? Bo wiedzieli, ze ten teren to j***ny wrzod, a ta holota co tam mieszka nawet mongolom niedorownuje!

cesarz1982

2021-06-26, 00:35
drukarka666 napisał/a:

Samica gatunku homosapiens nie oznacza od razu baby. Tym bardziej "policjantki", bo w tym przypadku nalezy wykluczyc z miejsca ze sapiens. Jezeli dodamy do tego ze rzecz miala miejsce w polskiej strefie gazy, czyli Podlasiu to nalezy nawet odjac od prawdopodobnienstwa jakies 70% wypadkowej. Ogolnie to tamte tereny to takie miniaturowe Indie, subkontynent w kontynencie. Sa na terenie PL rozne ruchy autonomiczne, ale akurat Podlasie jest jak rak. Myslicie, ze czemu Rosja tego nie wziela jak padal ZSSR i nie wlaczyla do obwodu Kaliningradzkiego, albo nie dorzucila do ziem Bialorusi albo Litwie? Bo wiedzieli, ze ten teren to j***ny wrzod, a ta holota co tam mieszka nawet mongolom niedorownuje!Lepiej być z tego Podlasia niż z twojego meczetu "kopuła na skale" (כיפת הסלע)-serio stamtąd jesteś muslimie???

Jasio

2021-06-26, 00:36
drukarka666 napisał/a:

Samica gatunku homosapiens nie oznacza od razu baby. Tym bardziej "policjantki", bo w tym przypadku nalezy wykluczyc z miejsca ze sapiens. Jezeli dodamy do tego ze rzecz miala miejsce w polskiej strefie gazy, czyli Podlasiu to nalezy nawet odjac od prawdopodobnienstwa jakies 70% wypadkowej. Ogolnie to tamte tereny to takie miniaturowe Indie, subkontynent w kontynencie. Sa na terenie PL rozne ruchy autonomiczne, ale akurat Podlasie jest jak rak. Myslicie, ze czemu Rosja tego nie wziela jak padal ZSSR i nie wlaczyla do obwodu Kaliningradzkiego, albo nie dorzucila do ziem Bialorusi albo Litwie? Bo wiedzieli, ze ten teren to j***ny wrzod, a ta holota co tam mieszka nawet mongolom niedorownuje!Panu już podziękujemy! Bardzo wyczerpującą odpowiedź:-D

NiemiecWaszPan

2021-06-26, 00:41
Na ch*j to tutaj?! ch*j mnie to i ch*j z tym!

TheBadFrog

2021-06-26, 01:15
Jak juz się zesraliscie radościa tego posta to dlaczego po takim strzale w tym opelelu świecą obydwa światła i nie widać uszkodzeń? Czekam na odpowiedź młode pelikany :mrgreen:

Nilusowaty

2021-06-26, 02:16
Łykacie jak @up napisał, młode pelikany i co ciekawsze przypadki na hardzie... Autora do gułagu

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-26, 02:40
TheBadFrog napisał/a:

Jak juz się zesraliscie radościa tego posta to dlaczego po takim strzale w tym opelelu świecą obydwa światła i nie widać uszkodzeń? Czekam na odpowiedź młode pelikanyBo to, mój drogi debilu, jest drugi radiowóz, który przyjechał na miejsce zdarzenia. :kawa: