18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy zombie

~McSadol • 2021-06-25, 07:12
Rosja ciągle potrafi zaskakiwać .


Asuritta

2021-06-25, 07:16
ch*ja sobie upie**olił i ogląda xD ja pie**ole... ... ...nie narkotyki nie szkodzą ... na 100% zaczynał od trawki xD

Lussy

2021-06-25, 07:25
Mógł sobie loda zrobić

garota

2021-06-25, 09:18
Żonka nie chciała mu jajek na kiełbie na śniadanie zrobić to sam sobie zrobił.

contracts

2021-06-25, 09:30
"k***a, gdzie jest ta data przydatności?"

adrianthc

2021-06-25, 09:41
Ale go komary pogryzły

Aleo

2021-06-25, 10:35
o ch*ju złoty

kurwicycek

2021-06-25, 10:49
Asuritta napisał/a:

ch*ja sobie upie**olił i ogląda xD ja pie**ole... ... ...nie narkotyki nie szkodzą ... na 100% zaczynał od trawki xD



Mylisz się. Dam sobie ch*ja obciąć, że zaczynał od alkoholu.

Liton

2021-06-25, 11:33
To pewnie fan Korwina - skoro tamtemu się nie chce ubierać, to i on nie będzie :-) ))

KrystekKrystek

2021-06-25, 11:39
k***icycek napisał/a:

Mylisz się. Dam sobie ch*ja obciąć, że zaczynał od alkoholu.



Nie ma sensu im tłumaczyć. Takie osobniki jak ten wyżej czy halman 'mamalyga dożylnie' mają jakąś traume z tym związaną. Zdecydowana większość moich ziomków jaraczy z innych używek wybierają piwo. Żadne wódki czy wina. Zimne, gazowane piwko na suche gardełko. Sam po ponad 13 latach właśnie się z tym rozstaje. I jakoś nie mam żadnych skutków po odstawieniu.
A dla tych debili napisze tylko, że to właśnie marihuaneum dożylnie (hehe) mnie odciągneła od wódki i dość bardzo uspokoiła. Nie chcielibyście mnie w tamtych latach spotkać po wódce...

MisiaXD

2021-06-25, 12:49
Pewnie mu odpadł jak gruchę trzepał. I teraz w szoku jest. :mrgreen:

AdamBrown

2021-06-25, 13:21
Asuritta napisał/a:

ch*ja sobie upie**olił i ogląda xD ja pie**ole... ... ...nie narkotyki nie szkodzą ... na 100% zaczynał od trawki xD



Nie znam nikogo kto palił, czy pali trawkę, i sobie ucioł fiuta. Więc ucioł go sobie, albo ktoś mu ucioł, w jakichś innych okolicznościach, czy pod wpływem jakichś syntetyków zapewne..

cz...........ek

2021-06-25, 13:47
k***icycek napisał/a:

Mylisz się. Dam sobie ch*ja obciąć, że zaczynał od alkoholu.





KrystekKrystek napisał/a:

Nie ma sensu im tłumaczyć. Takie osobniki jak ten wyżej czy halman 'mamalyga dożylnie' mają jakąś traume z tym związaną. Zdecydowana większość moich ziomków jaraczy z innych używek wybierają piwo. Żadne wódki czy wina. Zimne, gazowane piwko na suche gardełko. Sam po ponad 13 latach właśnie się z tym rozstaje. I jakoś nie mam żadnych skutków po odstawieniu.
A dla tych debili napisze tylko, że to właśnie marihuaneum dożylnie (hehe) mnie odciągneła od wódki i dość bardzo uspokoiła. Nie chcielibyście mnie w tamtych latach spotkać po wódce...





AdamBrown napisał/a:

Nie znam nikogo kto palił, czy pali trawkę, i sobie ucioł fiuta. Więc ucioł go sobie, albo ktoś mu ucioł, w jakichś innych okolicznościach, czy pod wpływem jakichś syntetyków zapewne..



Macie wszyscy rację, ale też dajecie się baitować jak dzieci. Dla tamtego robactwa szczytem szczęscia jest dostać zasiłek albo pińcet plus, kupić za to wódkę i szlugi, w których notabene 80% ceny to podatki. No i ch*j im w dupę, no i cześć. Pies ich j***ł. Po co z tym gównem w ogóle próbujecie dyskutować