18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzut za siebie

CrazyEdek • 2021-06-25, 00:44
Nie ma to jak równouprawnienie.


Zasysacz

2021-06-25, 00:49
Starczy powiedzieć - kobieta, i temat zamknięty :P

notak

2021-06-25, 03:06
dzięki za opis, bo nie wiedziałbym że na filmie jest kobieta

Manii

2021-06-25, 03:16
Raczki w gore i triumf ze "Jeste kobieto i moge wszystko co faceci!" a tu rzeczywistosc robi jeb w glupi leb.




To tylko mikro przyklad do czego prowadzie lewcka propaganda. Gorzej jak jestes rannym zolnierzem w "progresywnej armi" i jakas p*zda co sie tam pchala bo "moze wszystko" musi ci uratowac dupsko, jak to k***a ledwo plecak dzwiga





Tu mamy przyklad. Oczywiscie sojowcy bija tej pokrace brawa ze jaka ona dzielna i zawzieta. Na 30tej sekundzie, spojrzcie na zolnierza ktory przechodzi obok niej na totalnej wyjebce po tym samym challenge.

Juzwa

2021-06-25, 07:31
Jak ktoś ma macicę, to nie nadaje się do niektórych zawodów. Tylko zawodniczki (?) z NRD mogły śmiało konkurować we wszystkich siłowych sportach z facetami.

przewodnik_elektryczny

2021-06-25, 08:01
Kobiety w armii to jedna wielka pomyłka i marnowanie pieniędzy z podatków. Szkolisz ja latami ,marnujesz czas i zasoby a jak przyjdzie wojna to zachodzi w ciążę. W sumie to i lepiej bo w polu trzeba by było jeszcze ja ciągnąć jak panią z filmiku

Zasysacz

2021-06-25, 08:06
Manii napisał/a:

Raczki w gore i triumf ze "Jeste kobieto i moge wszystko co faceci!" a tu rzeczywistosc robi jeb w glupi leb.
To tylko mikro przyklad do czego prowadzie lewcka propaganda. Gorzej jak jestes rannym zolnierzem w "progresywnej armi" i jakas p*zda co sie tam pchala bo "moze wszystko" musi ci uratowac dupsko, jak to k***a ledwo plecak dzwiga

Tu mamy przyklad. Oczywiscie sojowcy bija tej pokrace brawa ze jaka ona dzielna i zawzieta. Na 30tej sekundzie, spojrzcie na zolnierza ktory przechodzi obok niej na totalnej wyjebce po tym samym challenge.



Na dodatek podpiera sie karabinem z lufa skierowana w stronę głowy :P domyślam się ze i tak nie ładowania ale jednak xD.

la...........ty

2021-06-25, 10:05
Zasysacz napisał/a:

Starczy powiedzieć - kobieta, i temat zamknięty



Wystarczy napisac - analfabeta i temat zamkniety

squach

2021-06-25, 10:22
larwiasty napisał/a:

Wystarczy napisac - analfabeta i temat zamkniety



Ach, k***a. Poznaj swego po błędzie swoim. Debilu.

Znawca_Cipek

2021-06-25, 10:23
Ech...Jak.ja mogłem stawiać na tego pośrodku...Proste.Nie zauważyłem, że po prawo baba. Przepraszam.

guziecguziec

2021-06-25, 10:26
Zasysacz napisał/a:

Na dodatek podpiera sie karabinem z lufa skierowana w stronę głowy domyślam się ze i tak nie ładowania ale jednak xD.



Na 99% nienaładowana. Nie ma podpiętego magazynka. Teoretycznie jeden pocisk może być w komorze. Przynajmniej w broni typu AK, beryl. Nie miałem okazji obsługiwać wynalazków z Hameryki.

petru23

2021-06-25, 10:32
To chyba tylko baba może coś zrobić i nie zastanawiać się nad konsekwencjami. W tym przypadku rzucić coś nad swoj łeb i nie kontrolować następstw.

inzGamon

2021-06-25, 11:09
guziecguziec napisał/a:

Na 99% nienaładowana. Nie ma podpiętego magazynka. Teoretycznie jeden pocisk może być w komorze. Przynajmniej w broni typu AK, beryl. Nie miałem okazji obsługiwać wynalazków z Hameryki.



Bez znaczenia.
Takie rzeczy ćwiczy się po to, aby wypracować odruch.

PS: wynalazki z ameryki działają tak samo.

Recydywista

2021-06-25, 11:25
prawda w ch*j, na zetce mialem w szkoleniowcow kaprala i "Panią Kapral". Wystarczyly 2 miesiace zetki zeby kazdy j***ny kocur nawet najwieksza klucha byla sprawniejsza niz pani kapral.

ch*j ci w dupe kielpinska !