18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magiczna sztuczka kundla...

Halman • 2021-06-25, 16:41

i pimpek zrobił tadaaam... :-D

Asuritta

2021-06-25, 17:16
rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !

Psy należy TRUĆ jak szczury !

Bonifacy69

2021-06-25, 17:43
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Nie zesraj się "ptaszku"

skywalker75

2021-06-25, 17:54
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



to chyba wróbel, a wróble to ziarnojady

Oponka

2021-06-25, 18:09
mój pies też tak robi i za każdym razem dostaje nagrodę :amused: jak coś było na tyle upośledzone, żeby dać się tak złapać i zeżreć to nie zasługuje na tlen

Halman

2021-06-25, 18:12
Oponka napisał/a:

mój pies też tak robi i za każdym razem dostaje nagrodę jak coś było na tyle upośledzone, żeby dać się tak złapać i zeżreć to nie zasługuje na tlen


zapie**olę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?

Carti

2021-06-25, 18:12
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



ciebie trzeba otruć farmazonie

Oponka

2021-06-25, 18:23
Halman napisał/a:

zapie**olę ci w potylicę młotkiem, co ty na to?



wystarczy, że tobie matka zapie**oliła w potylicę młotkiem i szkoda, że użyła tak mało siły, bo zamiast cię zaj***ć zostawiła cię upośledzonym :krezji:

Halman

2021-06-25, 18:31
Oponka napisał/a:

wystarczy, że tobie matka zapie**oliła w potylicę młotkiem i szkoda, że użyła tak mało siły, bo zamiast cię zaj***ć zostawiła cię upośledzonym :krezji:



no i widzisz głupi ćwierćinteligencie?

wpie**oliłes się na minę własnej antylogiki..
mam mocne podejrzenia że nawet tego nie zrozumiesz co ci napisałem...
Baa..., jestem pewien ze cię to przerasta jak Dąb chwasta...
Halmanowi nie podskoczysz choćbyś się zesrał na rzadko... bez odbioru.

Kamil3l

2021-06-25, 19:02
Oponka napisał/a:

wystarczy, że tobie matka zapie**oliła w potylicę młotkiem i szkoda, że użyła tak mało siły, bo zamiast cię zaj***ć zostawiła cię upośledzonym :krezji:



Się Gruba nie denerwuj. Pijesz?

hitmen

2021-06-25, 19:04
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



A ptaki jedzą robale a potem srają po balkonach i samochodach.

cz...........ek

2021-06-25, 19:45
skywalker75 napisał/a:

to chyba wróbel, a wróble to ziarnojady


Był już taki jeden co kazał powybijać wróble to później mieli w kraju klęskę głodu z powodu szarańczy. Nazywał się Mao Tse Tung i też nie był zbyt inteligentny

Cz...........as

2021-06-25, 20:01
Asuritta napisał/a:

rozciąć bebechy kundla ! ten ptaszek bardziej pożyteczny bo robale wpie**ala i inne szarańcze... a pies sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !
Psy należy TRUĆ jak szczury !



Twoich starych trzeba było otruć, tak ze 30 lat temu, może byś się tu nie pojawił.

Oponka

2021-06-25, 20:26
Halman napisał/a:

no i widzisz głupi ćwierćinteligencie?

wpie**oliłes się na minę własnej antylogiki..
mam mocne podejrzenia że nawet tego nie zrozumiesz co ci napisałem...
Baa..., jestem pewien ze cię to przerasta jak Dąb chwasta...
Halmanowi nie podskoczysz choćbyś się zesrał na rzadko... bez odbioru.



dobra. poddaje się. przerosła mnie twoja "zjebistość". nie dziwię się, że ci wszyscy cisną, a ciebie to nie rusza. sam chyba nie ogarniasz tego, co wypisujesz. krzyż ci na drogę :roll: sadolowy napinaczu

ARock

2021-06-25, 20:26
Asuritta napisał/a:

sra leje sra leje sra jebie suke sra leje leje sra i w międzyczasie śmierdzi !



jak twoj stary

:mrgreen: