18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sa...........el

2020-05-30, 17:29
Overload napisał/a:

Satariel to taki sadol ,że pewnie stary z księdzem go r*cha na zmianę. Zbijać metanlną piątke z dindusami ,którzy plądruja sklepy niewinnych ludzi? Powinieneś się zapisać do Antify , tam takich oszołomów przyjmują z otwartymi ramionami.



Oho, kolejny seba, rycerz wolnej wolski. Nie pisałem nic o kolorze skóry typa, a o zachowaniu policji. Biali też są w podobny sposób zabijani przez mendy w amerykańskiej policji na powertripie i jest to wiadome nie od dziś. Ale oczywiście wszyscy skupiają się na tym, że jest czarny i coś wywinął. Problem przestępczości w USA wśród społeczności czarnoskórej jest i zdaję sobie z tego sprawę. Nie jestem po prostu za usprawiedliwianiem mordercy w mundurze. Ale to trzeba pomyśleć coś więcej niż przez ćwierć przej***nego mózgu. I ksiądz mnie nie r*cha, bo nawet nie mam chrztu i nigdy nie byłem nawet na mszy. W przeciwieństwie do twoich, moi starzy nie byli kretynami i dali mi wybór. Dlatego też mam wybór i mogę myśleć, w przeciwieństwie do braku mózgu, który pokazujesz.

Mantcore

2020-05-31, 13:55
Sprawdzcie kanal The High Command oraz Weekend Warrior na youtubie ;-)

sens_

2020-05-31, 22:59
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Nie zesraj się..jedź do USA i broń niewinnych czarnych

Tekos

2020-10-01, 18:21
Przesłuchanie Thao Tao - jednego z policjantów biorących udział w zatrzymaniu George'a Floyd'a.

Materiał nie mój.