18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

banerr

2020-05-28, 19:33
Do zwierząt wysyła się hycla a nie policję.

Admirał

2020-05-28, 19:36
A wiecie co? Cwana rodzinka zrobiła zbiórkę na wydatki na pogrzeb itp. Z celem 600k $. Już mają ponad 700 k. Próbowałem się zapytać na co im aż tyle pieniędzy i czy to w porządku wykorzystywać tragedię własnej rodziny, ale zwyzywali mnie od faszystów. Twierdzą, że to na prawników. (Pytałem w poście Amerykańców, nie rodzinkę bezpośrednio). Ale nie wierzę w to.

gospodarz2

2020-05-28, 19:39
roman970227 napisał/a:

Ta już uwierzę, że mówi o tym cała Ameryka chyba raczej czarne społeczeństwo. Nie żal mi murzyna i go nie bronię ale bez powodu go na glebę nie dali... Ale przyznam że panowie z policji też niezłe zjeby. Wiedzieli, że są nagrywani to mogli chociaż murzyna w komisariacie udusić tak to by nie było dowodów przeciwko policji



a wlasnie ze mowi o tym cala Ameryka i w UK

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-28, 19:42
Admirał napisał/a:

... czy to w porządku wykorzystywać tragedię własnej rodziny....



No tak... bo rodzinka zachłanna, to już tłumaczy policjantów... Dobrze, że go zaj***li... rodzinka wyczuła kasę, to dobrze, że go zaj***li... :homer:

robsonx79

2020-05-28, 20:17
Nawet w kraju, w którym obowiązuje kara śmierci, decyduje o tym sąd, a nie jakiś krawężnik. Szczególnie, gdy przestępca nikomu nie zagraża. To zwykłe zabójstwo jest.

dominik283

2020-05-28, 20:44
Jedyne co można stwierdzić po tych waszych komentarzach że jesteście rasistami którzy widzą jedynie w własnym lustrze białe mordy, oby i was to spotkało. Wstyd za takich Polaków, powinni Oświęcim dla was ponownie otworzyć.

Thevenin

2020-05-28, 20:59
UP Oświęcim jest przecież otwarty, wjazd do miasta nie stanowi dzisiaj żadnego problemu.

alucard321

2020-05-28, 21:28
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



A pewnie że sadolowo :-D

RadosnyRabarbar

2020-05-28, 21:35
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Sadolowo, ale mógłbyś coś dodać bo prawie mi stanął

Pamal45

2020-05-28, 21:35
Facet unieruchomiony z kajdankami na rękach, nieuzbrojony przez kilka minut mówi, że nie może oddychać, a podnoszą go z ziemi już nieprzytomnego. W karetce na miejscu stwierdzili brak pulsu. Policjant z kolanem na szyi ma historię strzelania ludziom w plecy za co dostał już 2 tygodnie wakacji w przeszłości (wiadomo, U S A). Jak dla mnie wszyscy 4 policjanci do ostrzału za morderstwo i współudział.

RadosnyRabarbar

2020-05-28, 21:38
robsonx79 napisał/a:

Nawet w kraju, w którym obowiązuje kara śmierci, decyduje o tym sąd, a nie jakiś krawężnik. Szczególnie, gdy przestępca nikomu nie zagraża. To zwykłe zabójstwo jest.



Stanwianie " jest " na końcu zdania nie świadczy o tym, że jesteś zbytnio inteligentny

rzeznianumer5

2020-05-28, 21:44
Pamal45 napisał/a:

Facet unieruchomiony z kajdankami na rękach, nieuzbrojony przez kilka minut mówi, że nie może oddychać, a podnoszą go z ziemi już nieprzytomnego. W karetce na miejscu stwierdzili brak pulsu. Policjant z kolanem na szyi ma historię strzelania ludziom w plecy za co dostał już 2 tygodnie wakacji w przeszłości (wiadomo, U S A). Jak dla mnie wszyscy 4 policjanci do ostrzału za morderstwo i współudział.



Skoro jak sam piszesz nieuzbrojony był tylko przez lilka minut to chyba dobrzd zrobili.

T0B1

2020-05-28, 21:58
W Polsce nie lepiej :-/ :

Ja rozumiem, że to Sadistic i śmiejemy się tu ze stereotypów, ale to powinno Was bardziej przerażać niż bawić - życie ze świadomością, że jakiś pies może bez powodu naruszyć zdrowie Wasze czy Waszych bliskich, że bez dobrych dowodów w postaci chociażby nagrania z kamery taki ch*jek pozostanie praktycznie bezkarny, coś takiego po prostu powinno skłaniać do głębszej refleksji niż "ojej, murzyna zabili - jak fajnie".

Cezar87

2020-05-28, 22:00
Jak dla mnie ta czern (tym razem nie kozacka ale podobienstwo widac na tle intelektualnym) powinna zostac odstrzelona za rabowanie sklepow . Ciekaw jestem rowniez ilu bialych zostalo tam pobitych ze wzgledu na kolor skory . Dwoch bialych bije czarnego rasisici!!! Dwoch czarnych bile bialego walcza o swoje prawa!!! i to sie nie zmieni jeszcze dlugo.

azbdfcda

2020-05-28, 22:04
99% narzekań na policję w USA pochodzi z wiadomej grupy, to jest kulturowych marksitów i ich pupili. Większość tych narzekań nie ma poparcia w faktach.. Powiedziałbym, że mniej niż 10 interwencji policyjnych na rok w USA rzeczywiście zasługuje na potępienie. Nie mniej jednak tutaj wygląda, że niebiescy spieprzyli i faktycznie gościa załatwili.