18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

razak

2020-05-28, 17:29
biedny... w ch*j go pewnie teraz kolano nak***ia przez niewygodnego murzyna

sqnk

2020-05-28, 17:29
ten drugi wyglada jakby byl z zespolem ..

Halman

2020-05-28, 17:30
phrontch napisał/a:

o tym mówi teraz cała Ameryka


Tak to zlewaczeni z bandą ciemnych nierobów chcieli by "cała Ameryka" mówiła...

dżonyłojlker

2020-05-28, 17:34
Najważniejsze, to nie pobrudzić sobie rąk :ok:

freaky

2020-05-28, 17:35
A jednak pewne rzeczy pozostają niezmienne w USA ;) W tle słychać obrońców praw zwierząt, a panowie niewzruszoni. Tylko u nas praca policji źle się kojarzy.

ksamilian

2020-05-28, 17:42
Poproszę o całą interwencję, a nie wycinek.

35i

2020-05-28, 17:59
Nie wiem, skąd to określenie "asfalt"? Jest znacznie ciemniejszy.

LB...........BZ

2020-05-28, 18:02
Murzyn nie odklepal to policjant myslal, ze bawia sie dalej :D

Alan101

2020-05-28, 18:05
Tak właśnie wybuchła wojna domowa w Ameryce.

sa...........el

2020-05-28, 18:05
"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?

mygyry

2020-05-28, 18:07
satariel napisał/a:

Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek.



Zobacz sobie ile ci grozi za fałszerstwo

A poza tym to coś mi się wydaje, że nie o uduszenie chodzi, ale zablokowanie dopływu krwi do mózgu?

dżonyłojlker

2020-05-28, 18:11
satariel napisał/a:

czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Łap piwko zgrywusie. Dawno tak się nie uśmiałem.

roman970227

2020-05-28, 18:17
Ta już uwierzę, że mówi o tym cała Ameryka chyba raczej czarne społeczeństwo. Nie żal mi murzyna i go nie bronię ale bez powodu go na glebę nie dali... Ale przyznam że panowie z policji też niezłe zjeby. Wiedzieli, że są nagrywani to mogli chociaż murzyna w komisariacie udusić tak to by nie było dowodów przeciwko policji

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-28, 18:29
phrontch napisał/a:

Kolejny niewinny murzyna...



Z tego co czytałem, to chciał zapłacić fałszywym czekiem.... czyli można zaj***ć gościa...
Sobie tak śmieszkujemy, że murzyn...
Nie mam uwag, jak ktoś nie słucha poleceń USpolice, czy czarny, czy biały. Jak nie odrzuca noża, giwery, to mając świadomość zasad w USA prosi się o kulkę.
Ale tutaj facet, pewnie zasługujący na odsiadkę, zostaje uduszony przez gliniarza. Póki co, jest podejrzanym, nie winnym.
Każdego podejrzanego mamy mordować? Ja wiem, sadistic, tutaj czarny = wiadomo, ale tak serio, tak ma działać policja???
Dla mnie psy do odj***nia.