18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

darayavahus

2020-05-29, 08:29
Wyraźne zabójstwo. 50 lat dla sprawcy i 20 dla wspólnika.

cz...........ek

2020-05-29, 11:09
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Zamknij mordę, sam masz czarną matkę

dbdnak

2020-05-29, 11:11
jeśli nie stawiał oporu to nawet mi go szkoda

Ce...........00

2020-05-29, 11:24
Medal dla tych policjantów, więcej takich trzeba w walce z czarnym ścierwem.

roman970227

2020-05-29, 13:25
T0B1 napisał/a:

W Polsce nie lepiej :
Ja rozumiem, że to Sadistic i śmiejemy się tu ze stereotypów, ale to powinno Was bardziej przerażać niż bawić - życie ze świadomością, że jakiś pies może bez powodu naruszyć zdrowie Wasze czy Waszych bliskich, że bez dobrych dowodów w postaci chociażby nagrania z kamery taki ch*jek pozostanie praktycznie bezkarny, coś takiego po prostu powinno skłaniać do głębszej refleksji niż "ojej, murzyna zabili - jak fajnie".



Może za szybko zareagowali ale no kurde po co takie cwaniactwo??? Powiedział by swoje dane czy dał i już ch*j takie kombinowanie?
Policja ma prawo skontrolowac ale kto wolał się popisać.
Mnie jakość już kilkanaście razy spisywali i jakoś nigdy kajdanek nie miałem założonych? Hmm dziwne co nie

Starger

2020-05-29, 14:21
zabili goscia k***y j***ne, kazdy ma prawo do normalnego wyroku. no moze nie pedofile i mordercy, ..

sam poszedł bym z czarnymi protestować

Olisadebe

2020-05-29, 15:56
Nie ma nic dziwnego,że nie zakładają kajdanek k***ie i konfidentowi,za zasługi w ORMO swojego starego i maDki k***y hehehehhe

sa...........el

2020-05-29, 19:32
jebniętykrystian napisał/a:

Sadolowo to będzie jak się okaże że bezdomny murzyn ci matkę wyr*chał i powstało takie gówno jak ty.



Za późno, pies ubiegł twojego starego na schodach do burdelu i teraz męczymy się z tobą.

Reisedreth

2020-05-29, 21:41
Szkoda, że agresywne bydło dewastujące ulice nie było na tyle cwane żeby oderwać policjanta od tego gościa.

hymek88

2020-05-30, 07:52
roman970227 napisał/a:

Ta już uwierzę, że mówi o tym cała Ameryka chyba raczej czarne społeczeństwo. Nie żal mi murzyna i go nie bronię ale bez powodu go na glebę nie dali... Ale przyznam że panowie z policji też niezłe zjeby. Wiedzieli, że są nagrywani to mogli chociaż murzyna w komisariacie udusić tak to by nie było dowodów przeciwko policji



Szkoda, że się czarny nie urodziłeś

Overload

2020-05-30, 09:10
Satariel to taki sadol ,że pewnie stary z księdzem go r*cha na zmianę. Zbijać metanlną piątke z dindusami ,którzy plądruja sklepy niewinnych ludzi? Powinieneś się zapisać do Antify , tam takich oszołomów przyjmują z otwartymi ramionami.

Tr...........ty

2020-05-30, 12:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak, super argument. Usprawiedliwiasz morderców, bo po zabójstwie doszło do zamieszek... pardon, do plądrowania i niszczenia mienia. No k***a nie rozpie**alaj systemu...



Faktycznie, Twój argument uzasadnia dewastacje miasta, kradzieże z rozbojami na niewinnych ludziach. Jakby chcieli zaprotestować, zrobiliby manifest, zablokowaliby pół miasta na cały dzień i ich działanie miałoby przynajmniej pozytywny odbiór. A to, co się tam działo, to zwykłe bandyctwo i większość z tych dzikusów miała w dupie tego co zmarł, albo nawet nie wiedziała o nim.
To tak, jakby ktoś mi pobił kolegę, a ja bym Ciebie okradł. Czemu jesteś winien? Twoja logika w innym przykładzie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-30, 14:33
TranzystorWyklęty napisał/a:

Faktycznie, Twój argument uzasadnia dewastacje miasta,....



Mój argument uzasadnia dewastacje? Jębnięty jesteś?

Temat i materiał jest o morderstwie dokonanym przez pie**olonego psa.
Ty wpie**alasz teksty o plądrowaniu i "niewinny na pewno nie był" (ten zamordowany), jakby fakt "bycia winnym" miał usprawiedliwiać morderstwo, a wytykanie murzynom, że zamieszki wykorzystują do rabowania sugeruje, że to wina zabitego murzyna, że po jego śmierci plądrują sklepy...

TranzystorWyklęty napisał/a:

... większość z tych dzikusów miała w dupie tego co zmarł,,,.



Z tym się zgodzę, ale co to ma wspólnego z tym tematem, filmem i winą psa??

DwD999

2020-05-30, 16:20
Uważam, że największą tragedią w historii świata była przegrana konfederatów z unia.

theantyxxx

2020-05-30, 16:52
no ch*jowe zachowanie przedwczoraj zatrzymali go pod zarzutem morderstwa.Może to i dobrze że teraz te całe zamieszki trwają w USA, może przez nie właśnie gówno nie popłynie dalej i inni pracownicy firmy policja nie będą powielali takich zachowań. :shock: