18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebniętykrystian

2020-05-28, 22:09
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Sadolowo to będzie jak się okaże że bezdomny murzyn ci matkę wyr*chał i powstało takie gówno jak ty.

skywalker75

2020-05-28, 22:12
Nie dziwię się tej spirali przemocy, która się tam nakręca, gdyby potraktowali tak mojego bliskiego i uniewinnili potem tych policjantów, to sam bym ich chyba odstrzelił. Mam nadzieję, że pójdą siedzieć na długie lata. Oczywiście wszystkie odniesienia tego do polskiej sytuacji i problemów naszej policji z patusami, które jacyś przedstawiciele JP 100 na tym portalu wysuwają są absurdalne

Marcin360360

2020-05-28, 22:19
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Widać że jesteś debil nic więcej! Co dzień w USA dochodzi do średnio 80 morderstw z czego minimum połowę popełniają Czarni!
Lewica prędzej czy później zje własny ogon. Jeżeli murzyn zabije członka mojej rodziny ja żabiej ich tysiace.

wertuqq

2020-05-28, 22:20
T0B1 napisał/a:

W Polsce nie lepiej :
Ja rozumiem, że to Sadistic i śmiejemy się tu ze stereotypów, ale to powinno Was bardziej przerażać niż bawić - życie ze świadomością, że jakiś pies może bez powodu naruszyć zdrowie Wasze czy Waszych bliskich, że bez dobrych dowodów w postaci chociażby nagrania z kamery taki ch*jek pozostanie praktycznie bezkarny, coś takiego po prostu powinno skłaniać do głębszej refleksji niż "ojej, murzyna zabili - jak fajnie".



Co to za gówno. Seba kozaczył, to został zglebiony. Z cwaniakami tak własnie trzeba postępować. Naoglądał się pewnie grubasa Stonogi i myślał, że jest nietykalny. Piwo dla policji.

Tr...........ty

2020-05-28, 22:25
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Przecież na filmie widać, że te "zamieszki" to totalna dewastacja mienia niewinnych ludzi (wybijanie szyb w budynkach), połączona z masowymi kradzieżami (na filmie widać wnętrza splądrowanych sklepów). Czarni tylko szukają pretekstu do zrobienia dymu. Czy winny był ten, którego policja przycisnęła czy nie. Dla mnie mało prawdopodobne jest, żeby był niewinny. Większość policjantów na patrolach w USA ma obecnie kamery na mundurach i to studzi ich nadgorliwość. Do tego wszędzie tam jest CCTV.

Zawulon

2020-05-28, 22:29
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Kiedyś to miejsce było pełne dystansu. Ale od jakiegoś czasu dystans zastępowany jest przez takich ludzi jak Ty. Z takim podejściem nie mógłbym oglądać tu absolutnie nic bo "ojej a jakby to była moja mama" ? No panie. Nie załamuj mnie. j***ć murzyna prądem i tyle.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-28, 22:34
TranzystorWyklęty napisał/a:

Przecież na filmie widać, że te "zamieszki"....



No tak, super argument. Usprawiedliwiasz morderców, bo po zabójstwie doszło do zamieszek... pardon, do plądrowania i niszczenia mienia. No k***a nie rozpie**alaj systemu...

dżonyłojlker

2020-05-28, 22:40
Zawulon napisał/a:

Kiedyś to miejsce było pełne dystansu. Ale od jakiegoś czasu dystans zastępowany jest przez takich ludzi jak Ty. Z takim podejściem nie mógłbym oglądać tu absolutnie nic bo "ojej a jakby to była moja mama" ? No panie. Nie załamuj mnie. j***ć murzyna prądem i tyle.



Przecież jest tu cała "armia" p*zdeczek, które z automatu stawiają siebie lub swoich bliskich w roli ofiary. Trzeba jednak przyznać, że ten obsrał się w wyjątkowo śmieszny sposób.

zerwikaptur

2020-05-28, 22:48
[quote="satariel"]"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?[/


Dziś oglądałem konferencje burmistrza i jasno stwierdził ze to było morderstwo i winni pójdą siedzieć
Czy się szarpał czy nie nie mieli prawa go zabić był nie uzbrojony a pies w USA wtedy nie może poprostu zabić .

razak

2020-05-28, 23:26
mygyry napisał/a:

Zobacz sobie ile ci grozi za fałszerstwo
A poza tym to coś mi się wydaje, że nie o uduszenie chodzi, ale zablokowanie dopływu krwi do mózgu?



ej kumpel zwolnij... To jest sadistic. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce w Polsce to oczywiście, żę j***ć psa k***e. Na filmiku jest ameryka i zawsze jebiemy czarnych o ch*j sie przypie**alasz ? Co już na matki wjeżdżasz co ?

rayner1790

2020-05-29, 00:08
satariel napisał/a:

"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypie**oli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: j***ł was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?




zaśmiałem się i zapłakałem

tarkos16

2020-05-29, 01:16
tutaj macie nagranie z monitoringu


jajkob

2020-05-29, 01:36
pie**olone psy. Tak jak mówi ten gość który kręci że jego język ciała mówi że ma z tego satysfakcję. To jest k***a chore, murzynek wogóle nie stawiał oporu. Odj***ć takie gnidy.

pioter84

2020-05-29, 07:56
Nagrywający gwiazdorzy zamiast powiedzieć policjantom, że gościowi prąd już odcięło. Jeszcze to "bro" co 2-3 słowo, jakby się jąkał.