18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip hopu

~LegendarnyZiom • 2012-10-16, 11:28
Wywiad z ziomami z Zielonej Góry. :amused:


szalonyziomm

2012-10-16, 19:38
rockface123
w rureczkach dobre,lepiej w rureczkach niż w sutannie jak Twój stary, mam nieodparte wrażenie że on Ci chyba do wanny wchodził za często bo masz ładnie zryty łeb.

Verdourth

2012-10-16, 19:44
j***ne brudasy :D Nie macie pojęcia o słuchaczach hip hopu. Wykonawcy hip hopowi teraz są bardziej elokwentni niż 3/4 punków czy metalów. W każdej grupie znajdzie się jakiś przygłup.

M4RINI

2012-10-16, 19:45
Jakie to smutne, że debile kształtują zdanie ludzi na Hip Hop... Czasami chce mi się płakać, że żyją takie osoby prowadzą legalny żywot. JP, Firma, Bonus RPK itd... Ludzie proszę was. Rap to nie tylko bezmózgi oraz pojeby śpiewające o konfidentach, psach, i jointach, zrozumcie to w końcu. Prawdziwy Hip-Hop jest trudny to zrozumienia, przesłanie często jest zawiłe, teksty trzeba przemyśleć, prawdziwy Hip-Hop to po prostu poezja. Proszę bardzo to utwór na którym się wychowałem .
Pozdrawiam wszystkich, i sięgnijcie po swój własny rozum, a nie ten z mediów :)

Koczi

2012-10-16, 19:46
dla wszystkich znawców, którzy uważają, że rap i hip hop to debile w dresach polecam sprawdzić między innymi takich raperów jak w.e.n.a. te-tris bisz eldo o.s.t.r. vnm smarki smark. tak naprawdę debile większość tych debili w dresach, którzy mówią że słuchają rapu gówno wiedzą o subkulturze hip hopu przez co ją kaleczą.

azerbejdzanification

2012-10-16, 20:15
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.



Takim ogólnikiem to i k***a z ogórków kiszonych zrobisz patologie. :homer:

hycel

2012-10-16, 20:16
Myślenie o hip hopie jak o bandzie dresów z ławki, napie**alających wszystko co popadnie jest prawie tak samo stereotypowe jak krzyczenie "terrorysta!" na widok muzułmanina.

wyrwiszmat88

2012-10-16, 20:19
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.




w Polsce*

Właśnie pokazałeś, że reprezentujesz podobny poziom co "sk***ysyny w dresach". Szufladkowanie to domena ubogich umysłowo. Radzę zapoznać się z tematem ,zanim zacznie ktokolwiek wypisywać takie pierdoły, że hip hop rozszerza patologię. Hip hop to nie JP , Popek i jakieś zaj***ne mułem Bonusy RTV , Hip hop to nie buraki w bluzach CHWDP i wielcy bandyci z osiedlowych podwórek. Uwierz mi, jak my się wk***iamy ,skoro kochając tę muzykę ( mam na myśli rap ,nie popiardywanie w stylu np. Firmy) , taniec , całą hiphopową kulturę, jesteśmy kojarzeni tylko i wyłącznie z takimi j***nymi brudasami w szoxach.

nygas232

2012-10-16, 20:19
To przez patologie rozszerza się hip hop.

PaQ93

2012-10-16, 20:28
BongMan napisał/a:

Nawiązując do ludzi, którzy krytykują innych ze względu na to jakiej muzyki słuchają, zacytuję Rahima:

Ci mali i duzi, i intruzi,
którzy z butami cisną w życie innych ludzi.
Każdy potworny wstręt we mnie budzi,
najchętniej rozpieprzyłbym ich z Uzi.

PS:

Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę sk***ysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.



O Bongman był w kinie :ok***a:

sinjids

2012-10-16, 20:28
BongMan napisał/a:

Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę sk***ysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.





I to mówi człowiek, który nie tak dawno postulował wymordowanie całego narodu niemieckiego, bo każdy niemiec to hitlerowiec i ch*j. O k***a.

rusofil

2012-10-16, 20:31
No k***a, nie chcę brzmieć jak idiota, ale najwięcej patoli jest posród słuchaczy hip-hopu. Mam na myśli tych łysych lub prawie łysych kretynów w drechach, z wąskim zasobem słów i zerowym poziomem kultury. Rzadko kiedy spotykam na swojej drodze słuchaczy tego typu dźwięków, którzy nie pasują do tego stereotypu. I na odwrót: najwięcej drechów (co można zobaczyć na ulicy i w necie) słucha właśnie hip-hopu (i/albo techna).

ru_ziolo

2012-10-16, 20:34
Tyle, że to nie z zielonej góry jest. Było tu już kiedyś w postaci filmiku.

Shinigamix

2012-10-16, 20:46
WWO,Paktofonika,Pokahontaz, 52 Dębiec, 3xklan to jest prawdziwy hip-hop....
Mógł bym wymienić jeszcze pare ludzi rapujących nie w stylu "jp hwdp". A co do dresów sam nie przepadam za bandą dzieciaków noszących ubrania z napisem "Jp hwdp".

iHadToGo

2012-10-16, 20:47
M4RINI napisał/a:

Jakie to smutne, że debile kształtują zdanie ludzi na Hip Hop... Czasami chce mi się płakać, że żyją takie osoby prowadzą legalny żywot. JP, Firma, Bonus RPK itd... Ludzie proszę was. Rap to nie tylko bezmózgi oraz pojeby śpiewające o konfidentach, psach, i jointach, zrozumcie to w końcu. Prawdziwy Hip-Hop jest trudny to zrozumienia, przesłanie często jest zawiłe, teksty trzeba przemyśleć, prawdziwy Hip-Hop to po prostu poezja. Proszę bardzo to utwór na którym się wychowałem .

Pozdrawiam wszystkich, i sięgnijcie po swój własny rozum, a nie ten z mediów :)




No i co tu takiego trudnego do zrozumienia? Słowa powiedziane wprost, czy te śmieszne rymy jak w wierszykach dla dzieci od Juliana Tuwima :mrgreen:

Ven0m*

2012-10-16, 20:51
Wielcy k***a znawcy HipHopu, tacy ludzie jak w materiale nie powinni się wypowiadać w żadnej kwestii.