18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip hopu

~LegendarnyZiom • 2012-10-16, 11:28
Wywiad z ziomami z Zielonej Góry. :amused:


Bugini

2012-10-16, 17:08
Z dresem nie zamieniliście nigdy słowa, z rapu znacie 3-4 kawałki na krzyż a się wypowiadacie, posiedźcie sobie w temacie trochę i dopiero można mówić o opinii

caiprissima

2012-10-16, 18:10
Koniec świata, ludzie O WIELE starsi ode mnie powinni chyba wiedzieć, że nieładnie uogólniać, nie? :( W zasadzie... Wk***iają mnie przeogromnie ludzie z przerośniętym ego.
Gościu, masz białe skarpetki i błyszczący dresik - musisz być idiotą! ;) Żałosny tok myślenia, dorośnijmy...?

kszysztoff

2012-10-16, 18:14
A mnie wk***iają j***ne dzieci, co latają w koszulkach JP i HWDP a jak widzą policjanta to:
"Dzień dobry panie Władzo"


maxboats

2012-10-16, 18:15
A sp***alać pedały od ogólników, większość z Was ocenia ludzi po tym jakiej muzyki słuchają, jakim samochodem jeżdżą , gorzej pustego rozumowania nie ma żadne inne stworzenie na tym świecie.


Sosna Wam w dupę.

caiprissima

2012-10-16, 18:16
kszysztoff napisał/a:

A mnie wk***iają j***ne dzieci, co latają w koszulkach JP i HWDP a jak widzą policjanta to:
"Dzień dobry panie Władzo"




Ale Ty myślisz, że tylko na tym polega ta muzyka? Bo widzę tu strasznie dużo uogólnień - rap jest ble, bo zdziecinniałe, przećpane dresy. WTF???

MaszSziwe?

2012-10-16, 18:18
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.



Nie nienawidzisz tylko się boisz i tyle ! Podbij i im to powiedz a nie przez internet pie**olisz. Ogólem nie chodzę w dresach ani nic,ale nic do nich nie mam bo wole ich niż j***nych plejasów i pedałów w rurach . !

Pleso93

2012-10-16, 18:18
pie**olone jołjołki.
Ale ja tego nie rozumiem :roll:
jakiś jołjołek napisał/a:

Hip-hop nakręca to wszystko. Dzięki niemu chce się żyć i palić.


Dno i metr mułu :facepalm:

Ten cały hiphop kojarzy mi się tylko z chlaniem, jaraniem, bujającymi się k***ami i pajacami w dresikach, którzy patrzą na kobiety jak na mięso, oraz z rozumowaniem typu: "mam markowe ciuchy - jestem fajny" ...
DNO i metr mułu!

FryzjerZG

2012-10-16, 18:19
to jest wlasnie kultura Hip hopowa, HH jest dla płytkich :P

szanujzielen

2012-10-16, 18:20
nie wiem co to za idiota idzie na koncert i przeprowadza wywiad,aby wyśmiać tych chłopaków.Myśli k***a ze wszystkie mózgi pozjadał.nie każdy jest k***a Einsteinem i nie musi świetnie się wysławiać.chłopaki przyszli się dobrze pobawić, nikogo do niczego nie zmuszają.Tak jak powiedział ziomek na końcu "ten kto wie o co chodzi, ten zrozumie." nie czujesz tego klimatu nie przychodź .

Pietraso

2012-10-16, 18:20
Stwierdzam, że to akurat jest prowokacja. Bo od kiedy Wielkie Joł ma przekaz blokowo - narkotykowy : d ?

le...........ce

2012-10-16, 18:22
Jak ja lubię wrzutki na temat hip hopu, uwielbiam czytać te spiny w komentarzach. Który k***a gatunek muzyki jest lepszy, nie ma takiego. Każdy ma swój gust i podoba mu się coś innego, a drugiemu ch*j do tego.
Kiedy zrozumiecie, że bez sensu jest się o to kłócić?

Słucham rapu kilka dobrych lat. Nie jestem przygłupem który leci za tłumem.

I myślę, że Słoń jest raperem który wniósł coś nowego, innego na polską scenę HH. Jest też wielu innych dobrych, ale na ch*j będę się rozpisywał.

Darkstep

2012-10-16, 18:32
Macie uprzedzenia do rapu jak do dubstepu, no rozumiem że te kolesie co tu gadają to chyba byli garnkiem skrobani na porodówce no ale do ch*ja - czy wy oprócz rocka nic nie widzicie ? Nazwijcie mnie niedojebem, upośledem czy czymś innym - wbijam w to. Nie szata zdobi człowieka a przez takich idiotów jak ci co gadają, reszta jest postrzegana jako gimnazjaliści i patole. Lubię dres, dubstep, rap, nie pale fajek, nie pale zioła, nie ćpam, jestem spokojny i ogarnięty choć pewnie za to wszystko co wymieniłem dla was nie jestem ogarnięty

Dziękuje i pozdrawiam, a teraz chętnie poczytam negatywne opinie użytkowników Sadola :)

P.S. Nie mam nic do Rocka/Metalu itp, ale na tym muzyka się nie kończy...

@up - Słoń jest ch*jowy :hitler:

Marcelmucia2

2012-10-16, 18:37
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.



HH to nie tylko dresy a patologia to waszka g itp

sarkazm

2012-10-16, 18:41
Starsze niż internet. Ziomów z ZG mialem kiedyś na kasecie magnetofonowej