18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip hopu

~LegendarnyZiom • 2012-10-16, 11:28
Wywiad z ziomami z Zielonej Góry. :amused:


Mr Dan

2012-10-16, 18:42
-Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip hopu.
-A co jest w przeklinaniu do zrozumienia?
-Nie wiem

:homer: Brawo. A myślałem, że gimnazjaliści w Realu na palecie (temat wyżej) to dzisiejszy debil nr 1.

Pokahontaz

2012-10-16, 18:44
W każdej muzyce są dobrzy artyści, artyści którzy robią coś dla hajsu i idioci których utwory są denne i rozumiane tylko przez niż intelektualny. No dobra, może nie w każdej. Ja osobiście lubię sobie zapuścić jakieś hiphopowe kawałki, są ludzie którzy robią to z sercem i głową. A to co prezentowane jest na tym filmiku to jest niedoj***ny odłam hiphopu, ludzie którzy niszczą tą subkulturę. Nie patrzcie na stereotypy tworzone przez uliczny rap i ludzi którzy nie skończyli gimnazjum.

MUodyy

2012-10-16, 18:49
Eh jestem przedstawicielem tej kultury, i bardzo mi przykro, że tacy ludzie reprezentują go w mediach. W każdej subkulturze znajdą się jakieś wyjątki i nie da się tego uniknąć.

PS. "Inne sample, inne słowa ciongle som" :idzwch*j:

Tak te błędy w linijce wyżej zostały popełnione celowo.

senor_peralta

2012-10-16, 18:52
BongMan napisał/a:


Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę sk***ysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.



I napisał to człowiek, który w każdym Niemcu widzi ssmana :idzwch*j:

lesny05

2012-10-16, 18:59
Raperky sie zbulwersowały i piszą "bo uogólniacie" albo "jak wszędzie znajdą się idioci"... Akurat w tym momencie sytuacja wygląda tak, że WIĘKSZOŚĆ osób z subkultury rapu i hip hopu to debile. Wiem co mówię, bo miałem wiele razy do czynienia z dresami. Chodze z jednymi do klasy, do szkoły, widuje ich w mieście i wszędzie, znam ich logikę i tok myślenia przez to, że wiele razy miałem z nimi na pieńku przez to, że niby oni mówią "Liryka to jest to" itp, a nie potrafią zrozumieć ani ułożyć poprawnie prostego zdania w języku polskim. Rap to jest śpiewanie, czyli kultywowanie plebsu i wszystkich niemoralnych zachowań takich jak narkotyki, przemoc, głupota, kurestwo itd...

adris

2012-10-16, 19:04
BongMan napisał/a:

Nawiązując do ludzi, którzy krytykują innych ze względu na to jakiej muzyki słuchają, zacytuję Rahima:

Ci mali i duzi, i intruzi,
którzy z butami cisną w życie innych ludzi.
Każdy potworny wstręt we mnie budzi,
najchętniej rozpieprzyłbym ich z Uzi.

PS:

Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę sk***ysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.


Własnymi słowami nie potrafisz się określić tylko cytować kolejnego rapera ? Może mnie interesuje twój pogląd na ten temat, a nie chcę wyciągać wniosków z kilku zdań kolejnego Pseudo-Artysty. Czytając ciebie widzę przed sobą obraz łebka jakich wielu, któremu powiesz ,,Słuchaj, ciężko w tym kraju jest'' A on ci odpowie jakimś znakomitym wersem.

Ale w porządku, zagram w twoją grę, z tego co zacytowałeś, mogę wywnioskować że Rahim powinien ,,rozpieprzyć z uzi'' większość swoich fanów, bo teraz po premierze ich GENIALNEGO WCALE NIE KOMERCYJNEGO filmu ,,Jesteś bogiem'' w Autobusach da się słyszeć po 10 razy dziennie PFK, czy inne ich smrody z noki 3510. Nie uważasz że puszczając to nijako ingerują w moją przestrzeń osobistą, bo nie wiem jak inni, ale ja nie umiem wyłączyć uszu.

reflex7

2012-10-16, 19:14
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.



az sie zalogowalem zeby postawic piwo.

Patriot91

2012-10-16, 19:15
@Rockface123
Idąc twoim tokiem rozumowania przez metal w Polsce rozszerza się pryszczata cera i długie brudne przetłuszczone włosy :P

szalonyziomm

2012-10-16, 19:19
patologia to może jest u Ciebie na osiedlu prostaku, nie wiem skąd w ogóle skojarzenie rapu i dresiarzy naoglądałeś się pierdół w internecie i siejesz bzdury, skąd oni wzięli tych dwóch lekkopółśmiesznych kolesi do tej "sondy ulicznej" bo inaczej tego nazwać nie można, niestety w dalszym ciągu niektóre gatunki muzyki są kojarzone przez gimbusów z określonymi standardami medialnymi... matka wie że klniesz

czaspogardy

2012-10-16, 19:22
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.



przez burze piaskowe na saharze rozszerza się epidemia grypy... nienawidzę rodzynek w makowcu

Słowem: W dupie byłeś, ch*ja widziałeś :idzwch*j:

Br...........ki

2012-10-16, 19:22
Zrozumcie że rap to nie jest tylko bujanie się tępych dresów.
Jak wy chcecie na podstawie paru naj***nych kretynów oceniać całą kulturę to ja pie**ole!
HH mieści wszystko, od płytkich tekstów o dupie marynie po naprawdę wartościowe teksty które poruszają poważne tematy.
Rap =/= dresy, ale żeby to zrozumieć trzeba trochę go poznać a nie, wy chyba słyszycie go tylko w tedy jak ktoś go puści z telefonu.

Majkel212

2012-10-16, 19:23
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.


No tak, lepiej oglądać szerzące się pedalstwo w zgejonych rureczkach

qhash

2012-10-16, 19:25
mnie najbardziej śmieszy przeżywanie tekstów w piosenkach a już największą tragikomedią są szczyle, które chodzą po ulicy i na cały regulator puszczają zajebiste hh bity ze swoich fonów, no i to gibanie na boki ;]
ema ziom!

M4rkOPL

2012-10-16, 19:28
Po tonie głosu tego pierwszego łebka już słychać że inteligencją to on nie grzeszy. A najbardzej mnie bawi gdy jakiś gimus mi zwróci uwage "Rap to muzyka, HipHop to kultura" To jest takie żałosne. :roll:

czub1789

2012-10-16, 19:29
na metalu muzyka sie nie konczy teraz powiem do was tak jak wy do nas wy brudasy z przetluszczonymi wlosami wstrzyknijcie sobie kolejna dawke hery pomachajcie lbem przy rzepoleniu i wokaliscie dracego ryja do mikrofonu FAJNIE k***A UOGÓLNIAC W p*zdU?sluchacze metalu wcale o was tak nie mysle jak tu napisalem ale chcialem zwrocic wam uwage ze wielokrotnie mowicie o tym ze nie jestescie satanistami nie jecie kotow itp itd i czujecie sie dotknieci tym stereotypem wiec k***a kogos tez dotykaja stereotypy chcecie byc postrzegani w dobrym pozytywnym swietle to uszanujcie czyjs gust inny ubiór czy subkulture kazdy ma swoj gust jeden woli brunetki inny blondynki a jeszcze inny dziewczyny z ku*asami kazdy niech patrzy na siebie i bedzie obiektywny to wszyscy zaczniemy siebie nawzajem zrozumiec