18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip hopu

~LegendarnyZiom • 2012-10-16, 11:28
Wywiad z ziomami z Zielonej Góry. :amused:


qhash

2012-10-16, 11:34
jakimś dziwnym trafem większość sympatyków hh ma niesamowicie bogaty zasób słów ;]

xts

2012-10-16, 11:41
ciężkie życie, blokowisko, jesteśmy pato, hwdp

rockface123

2012-10-16, 11:46
przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.

mr_9mm

2012-10-16, 11:48
Kiedyś kumpel opowiadał, jak jechał autobusem, i siedział w kącie koleś: z wyglądu gimbus, chudy, blady, pryszczaty, taki ćpun prawie, z założonym kapturem i puszczał na cały autobus ten o to utwór (oczywiście głośnik trzeszczał):

Starszy-Nasze bloki
Nie ma co, ambitny utwór :amused:

lapps

2012-10-16, 12:00
ha ale to stare jest

Cytat:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.



to idz sobie przypie**ol heroiny i sie potarzaj w blocie

Roszp

2012-10-16, 12:24
"Jestem w stanie założyć się że ten, osiemdziesiąt polskiej młodzieży w liceach pali marihuanę bynajmniej raz w tygodniu"
"takie koncerty bardzo wpływają na charakterystykę polskiej młodzieży"
"powiem że powinna być legalizacja, nie, bo z tego polska ma piniondze"

Cytaty-perełki z pamięci - mogą być odrobine niezgodne z rzeczywistością ale oddają poziom intelektualny rozmówców. Wiesz o co chodzi?
:amused:

yahym

2012-10-16, 12:44
wrzucał już kiedyś :koopa @ 2009-11-17, 12:57
ale jakoś mi się skojarzyło :mrgreen:


rockface123

2012-10-16, 13:02
lapps napisał/a:

ha ale to stare jest



to idz sobie przypie**ol heroiny i sie potarzaj w blocie



właśnie o takiej patologii jak ty pisze! gratulacje nie ma to jak zatwierdzić czyjś komentarz, albo to zrobiłeś specjalnie albo jesteś idiotą.

xts

2012-10-16, 13:44
rockface123 napisał/a:



właśnie o takiej patologii jak ty pisze! gratulacje nie ma to jak zatwierdzić czyjś komentarz, albo to zrobiłeś specjalnie albo jesteś idiotą.



sadistikowe pato

lapps

2012-10-16, 13:51
rockface123 napisał/a:



właśnie o takiej patologii jak ty pisze! gratulacje nie ma to jak zatwierdzić czyjś komentarz, albo to zrobiłeś specjalnie albo jesteś idiotą.



no to kurewsko spudlowales bo hip hop mi srednio podchodzi. a moj post byl dokladnie tym samym co twoj tylko wymierzony w druga strone ale ty dalej masz wrazenie, ze twoja wypowiedz byla "na poziomie", co? :szczerbaty:

BongMan

2012-10-16, 14:35
Nawiązując do ludzi, którzy krytykują innych ze względu na to jakiej muzyki słuchają, zacytuję Rahima:

Ci mali i duzi, i intruzi,
którzy z butami cisną w życie innych ludzi.
Każdy potworny wstręt we mnie budzi,
najchętniej rozpieprzyłbym ich z Uzi.

PS:
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę sk***ysynów w dresach.


Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę sk***ysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.

duzy_przemo

2012-10-16, 15:37
Nie rozumiem Hip Hopu, który nie rozumie ludzi !

Pater patriae

2012-10-16, 17:02
Jeny, hh można słuchać, albo i nie, jak w każdej muzyce tu też występuje banda idiotów, którzy grają właśnie dla tej głupszej części społeczeństwa, ale są także raperzy którzy grają z przekazem i naprawdę zmuszają do myślenia, żeby nie być gołosłowny:


ProVVe

2012-10-16, 17:03
Piniondze... I wszystko na temat... Jeszcze trochę takich mądrych wypowiedzi i będzie trzeba zdelegalizować hip hop...