18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na drodze się nie leży !

Duczki1234 • 2022-12-28, 15:41
Pijany mężczyzna siedział wieczorem na jezdni. Wjechał w niego kierowca. Tłumaczy się, że nie miał szans go zauważyć, ale… na filmie widać, że ulicą prowadzącą wśród domów jechał ponad 70 km/h!



ellsworth

2022-12-28, 19:37
mygyry napisał/a:

Wiesz, że przy każdym wypadku z pieszym dowiesz się, że widocznie twoja prędkość była zła?
Nie ważne ile jechałeś, szybko się dowiesz, że mogłeś zachować szczególną ostrożność, bo "ch*j wie co".
Do mnie się nawet biegły przyj***ł, dlaczego nie miałem świateł drogowych w terenie zabudowanym, gdzie były latarnie.



Nie jest to prawda. Wiele jest wypadków z udziałem pieszych, gdzie kierowca jest albo uniewinniany albo w ogóle nie ma stawianych zarzutów, natomiast w TYM KONKRETNYM przypadku jechał ewidentnie za szybko. Szybciej niż odległość widoczności na zatrzymanie przy prędkości z jaką się poruszał.

35i

2022-12-28, 19:38
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

To czym ty tak zapie**alasz że tak skręca jak po szynach, wątpię żeby SUV, chyba że jakaś G Klasa utwardzona i obniżona na kołach 24 cali?



Zapie**alał na ręcznym, jednocześnie grając w "Need for speed".
Nie widzisz, że to aspirujący pisarz s-f.

28marcin03

2022-12-28, 19:41
Te urządzenie zaniża prędkość okolo 8-10km

remi1982

2022-12-28, 19:45
Od siedzenia naj***nym, to jest k***a fotel w domu a nie środek drogi i ch*j.

dżonyłojlker

2022-12-28, 19:55
28marcin03 napisał/a:

Te urządzenie zaniża prędkość okolo 8-10km



To raczej prędkościomierze w starszych autach zawyżają.

donkapusta

2022-12-28, 19:58
Heliar napisał/a:

pie**olicie o energii i fizyce, a pozostałe 20 czynników pomijacie.Z takim argumentem to podrzędna papuga was zje, gratuluję intelektu.



Yesan napisał to co jest faktem niezaprzeczalnym popartym wiedzą. Ty naubliżałeś chcąc podnieść wartość swojej bezwartościowej wypowiedzi. Wymyśliłeś "20 powodów". Wow. Skoro na podstawie tego filmu wskazujesz 20 powodów to wymień je. Prymitywnie, pewnie nawet nieświadomie - manipulujesz.
Nagranie jest jednoznaczne. Fakt, ze był tam "pijany żul" niczego nie zmienia i żadne przekleństwa, wizje, projekcje swojego chciejstwa tego nie zmienią..

mygyry

2022-12-28, 20:00
ellsworth napisał/a:

Nie jest to prawda. Wiele jest wypadków z udziałem pieszych, gdzie kierowca jest albo uniewinniany albo w ogóle nie ma stawianych zarzutów, natomiast w TYM KONKRETNYM przypadku jechał ewidentnie za szybko. Szybciej niż odległość widoczności na zatrzymanie przy prędkości z jaką się poruszał.



Jeżeli poszkodowany ma uszczerbek powyżej tygodnia (mój był 3 miesiące w szpitalu) to z automatu masz prokuratora i jesteś oskarżony.
Fakt, że mnie uniewinnili (z czego moja adwokat była zdziwiona, bo mówi, że zawsze cokolwiek kierowcom do jebią) to prokurator pomimo TRZECH opinii biegłych i tak się odwoływał do wyższej instancji, chłopie oni są poj***ni.

AbsolutnyBrakKarku

2022-12-28, 20:04
35i napisał/a:

Zapie**alał na ręcznym, jednocześnie grając w "Need for speed".
Nie widzisz, że to aspirujący pisarz s-f.



No może naiwny jestem, a może tu się objawił talent na miare Kubicy co dodatkowo posiada LaFerrari albo McLarena Lmp1 choć nawet nimi przy 200 szybko przeszkode "szykanować" to też nie łatwo wyjść, a chłop takie rzeczy robi. Aktor Paul Walker już nie potwierdzi, że Carrera GT to wredna suka przy mniejszej prędkości.

35i

2022-12-28, 20:05
mygyry napisał/a:

Jeżeli poszkodowany ma uszczerbek powyżej tygodnia (mój był 3 miesiące w szpitalu) to z automatu masz prokuratora i jesteś oskarżony.
Fakt, że mnie uniewinnili (z czego moja adwokat była zdziwiona, bo mówi, że zawsze cokolwiek kierowcom do jebią) to prokurator pomimo TRZECH opinii biegłych i tak się odwoływał do wyższej instancji, chłopie oni są poj***ni.



Cała kasta prawnicza jest zj***na, to są typy, którym za młodu wujek wchodził do wanny.
Wiem coś o tym, bo się rozwodziłem.

kapacotka

2022-12-28, 20:08
Gówno prawda, że 70 czy 50 by nic nie zmieniły. Oczywiste jest to, że kierowca po pierwsze miałby więcej czasu na reakcję i hamowałby z mniejszej prędkości. Komentujący, że nie dałoby to nic chyba prawko zdawali w burdelu, a na codzień jeżdżą tylko w NFS.

zeus6

2022-12-28, 20:13
70mai to nie jest urzadzenie służące do pomiaru prędkości, kierowca jechał 40-50 a urządzenie 70mai moze se wskazywać nawet 200 km/h

djted

2022-12-28, 20:16
Ten z naprzeciwka powinien mu mrugac , albo go jakos ostrzec. Niestety ale w tym kraju nie ma kultury jazdy

metyoo

2022-12-28, 20:24
korowiow777 napisał/a:

Jak widzisz reklamy w tv nie zawsze kłamią. 10 km za dużo w takich warunkach to dodatkowe kilkanascie metrów więcej hamowania. Tylko tego nie zrozumiesz, więc zbędny mój wysiłek...



owszem, ale w tym wypadku inna prędkość oznaczałaby, że kierowca dojechałby do tego puntu później, przez co nie musiałby wybieracz, czy pie**olnąć pijusa, czy rozj***ć się na czołówce! sama prędkość w chwili zdarzenia miała tyle, że pijus dostał mocniej, bo na hamowanie i tak nie było czasu, skoro zobaczył go 2m od maski.

kumak3

2022-12-28, 20:26
Duczki1234 napisał/a:

Opis z strony KPP . Zastanawiam się czy prędkość mierzona przez chinska kamerkę z Ali będzie dowodem w sprawie , w Pislandzie wszystko możliwe ....



Być może zrobią test czy kamera dobrze mierzy prędkość .
Dwojw