18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin dzwoni do telewizji chrześcijanskiej

krzeminiak • 2013-04-22, 21:29
Idealne podsumowanie muzułmanina dzwoniącego do telewizji. Tak mi się to spodobało że musiałem to tutaj wrzucić. Polecam :)

Patrysio

2013-04-22, 21:40
Ten po lewej to ten z cipres hill?

WP...........PR

2013-04-22, 21:50
Poskładał kozojeba aż miło. :D

grzesiekstaw

2013-04-22, 21:54
@up dobre:)
Tak słuchając chrześcijańskich argumentów, choć sam jestem chrześcijaninem zauważyłem pewną niespójność. Skoro mamy miłować naszych wrogów to dlaczego walczymy z nimi na froncie? wg. Ew.Mateusza w momentach kiedy np. muzułmanie przeprowadzają zamachy powinniśmy nic robić i modlić się za nich? Kiedy porywają kobiety i zmuszają je do przyjęcia innej wiary robić to samo? Jak widzicie realia to wszystko weryfikują i nie ma potrzeby wywodzenia się nad tym. Każdy to zinterpretuje jak będzie chciał.

Oczywiście nie jestem za muzułmaninami. Chciałem tylko aby ludzie podchodzili do religi z głową. I tak większość chrześcijanów robi bo o ile więcej jest fanatyków wśród islamu a w chrześcijaństwie...

YoogiGoogi

2013-04-22, 22:21
ciekawe, co ludzie musieli ćpać, żeby coś takiego napisać :amused:

ale jeszcze bardziej mnie ciekawią zapiski w Biblii Zakazanej.. może i muzułmanie wydają się bardziej patologiczni, ale powszechna wersja Biblii jest zbyt okrojona, z tego co słyszałem żyjąc na tym świecie... tak więc... pozdro chrześcijanie 8-)

NieWiemZeWiem

2013-04-22, 22:35
@grzesiekstaw

Ja natomiast zauważyłem że każda osobe nazywa sie chrześcijaninem... Dobra bibla mowi jedno ale nasz mozg drugie. Chrześcijanin to ktos kto chodzi co tydzien do kosciola, nie r*cha(tylko po slubie), nie wali konia, nie kradnie itd itd itd. Więc jak nasi żołnierze jada na wojne rozj***ć brudasów to to nie jest wojna religijna tylko porpsotu jakis niechrześcijanin wydal rozkar i h*j...w ogole powino powstac nowe pojecie ktore utozsamia wiekszosc ludzi. Ja proponuje aby to sie nazywało SADOL- osoba która jest chrześcijaninem mało w ch*j praktyującym, przeklina, wali konia, oglada laski z ku*asami itd itd.

Chcialbym tez zauwazyc jedna rzecz. Kilkaset lat temu chrzescijanie rozjebywali kazdego kto byl nie wierny Bogu(piwo dla panów).Świat pposzedl do przodu, ludzie stali sie mądrzejsi i teraz mamy jakas logike. Spójrzmy na ciapatych? zabijają k***a jego mac nie wiernych! Wniosek! ciapaci są niedorozwinięci o kilkaset lat! Wiem wiem male to odkrycie no ale k***a jest porządny argument ;)

Cz...........as

2013-04-22, 22:37
@Koniec Świata <- piwo dla kolegi.


" lā ʾilāha ʾillā l-Lāh " fajnie to wypowiedział :)

Br...........ki

2013-04-22, 22:40
To powinien być obowiązkowy filmik dla tych wszystkich "nowoczesnych" którzy twierdza że islam jest pokojowy haha

Koniec Świata

2013-04-22, 22:44
Bronisław_Komorowski napisał/a:

To powinien być obowiązkowy filmik dla tych wszystkich "nowoczesnych" którzy twierdza że islam jest pokojowy haha



Jestem nowoczesny i uważam, że islam i chrześcijaństwo mogą wypie**alać na księżyc.

qbsol

2013-04-22, 22:44
Szacun za wiedze kolesi o religii

zagiel1111

2013-04-22, 22:47
Ten łysy mówi te cytaty jak Jules z Pulp Fiction :D

kniga84

2013-04-22, 22:49
dobre meczet na przeciw kosciola, hmm a w Londynie muzulmanskie patrole strasza ludzi po nocach i nie daja im chodzic po ulicy na ktorej jest meczet...

Fatum93

2013-04-22, 22:59
Z całym szacunkiem dla wierzących. Każda religia dla mnie jest posrana i wymyślona przez zwykłego człowieczka. Chrześcijanie pie**olą jacy to oni pokojowi są i jaka ich religia jest miła, k***a a jakieś poj***ne kamieniowanie, czy wyprawy krzyżowe gdzie mordowali tych którzy nie chcieli przyjąć wiary ?? i niby ta religia jest lepsza od innych ?? Chrześcijaństwo w swoich czasach było jedną z najbrutalniejszych religii gdzie jeden drugiego zabijał bo nie wierzył w jezusa, więc nie pie**olcie, że kozojebcy mordują przez religie bo wasza religia robiła to samo, więc niczym się nie różnicie. I tak jak napisałem na początku nie śmieję się z religijnych ludzi, wierzcie w co chcecie bo nie mam prawa wam zabraniać, ale popatrzcie wpierw na siebie zanim macie zamiar oceniać innych. PS. fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.

Ar1xxxx

2013-04-22, 22:59
co za brudasy.. najpierw sie poplul, ale jak dostal odpowiedz (ktora jest zgodna z prawda) to poprostu zaczal sie rzucac.. taki cwany juz nie byl bo Ci z telewizji nie byli zwiazani pod sciana na kolanach z workami na glowie a ten brudas nie trzymal pistoletu.. te k***y nawet nie umieja rozmawiac. wogole te zacofane malpy powinnismy zamknac w meczetach i podpalac je jeden po drugim.. :D