18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin dzwoni do telewizji chrześcijanskiej

krzeminiak • 2013-04-22, 21:29
Idealne podsumowanie muzułmanina dzwoniącego do telewizji. Tak mi się to spodobało że musiałem to tutaj wrzucić. Polecam :)

Dobrutro

2013-04-23, 12:43
cruoris napisał/a:

@Dobrutro

I co, słyszałeś o tym, żeby muzułmanie w Rosji wpier*dalali się do życia innych? Bo tam człowiek czy tam władza nie wykłóca się między sobą, jacy oni źli, tylko jak podskoczą, to dostają wpier.



Mają swoje autonomiczne okręgi przecież, więc po co mają podskakiwać?

kidi1 napisał/a:


Chodzi chyba o wyprawy krzyżowe? Inkwizycja i wyprawy krzyżowe nie były zgodne z chrześcijaństwem, były sprzeczne z przykazaniem "nie zabijaj". Religia moim zdaniem wynika ze słabości ludzkiej, która sprawia, ze człowiek sam nie jest w stanie kierować własnym życiem i potrzebuje z góry narzuconych zasad i przywódcy. Stąd właśnie sekty i religie, guru, bogowie i zasady, które nie zawsze są dobre dla człowieka tak jak w przypadku radykalnych wyznawców.



Religia musi być agresywna, bo stanowi o ekspansji danej cywilizacji. Katolicyzm dawno odszedł o wczesnochrześcijańskiej postawy nastawiania drugiego policzka. Gdyby nadal byli tacy pobłażliwy zostali by zmieceni z powierzchni ziemi w średniowieczu.

To dzięki agresywnej religii katolickiej powstrzymała Europa ekspansje Islamu z Iberii. To dzięki inkwizycji zasymilowano ten region do kultury europejskiej. To dzięki wyprawom krzyżowym rycerstwo wracało do swoich domów z nowinkami cywilizacyjnymi, kiedy Arabowie stali na wyższym poziomie rozwoju. A Europejczycy stali na niższym poziomie, nie przez religię. Ale przez to, że hordy tępych barbarzyńców zniszczyły cesarstwo na zachodzie, Ci tępi barbarzyńcy pozakładali swoje królestwa w jego granicach. I Ci tępi barbarzyńcy nie interesowali się wiedzą, tylko złotem. To dzięki kościołowi przetrwała wiedza starożytnych, bo nawet księgi zakazane trzeba było kopiować i katalogować. A na czymś w późniejszych wiekach musieli się oprzeć renesansowi myśliciele. Aż po wiek kolonializmu gdy Europa władała większością świata. Dzięki katolicyzmowi w Ameryce Łacińskiej żyją potomkowie dawnych Indian - Metysów. Nie zostali wytrzebieni, asymilowali się z kolonistami. Stanowią w niektórych państwach 3/4 ludności. W porównaniu do protestanckiego USA, gdzie mieszanie z miejscowymi było źle postrzegane i skutecznie wybito i wyobcowano rdzenną ludność.

Jestem ateistą, ale historia przedstawia takie, a nie inne fakty. Starożytny Rzym też był okrutny i brutalny, ale mimo to nie odbiera się im wpływu na tworzenie kultury europejskiej w pozytywnym znaczeniu.

Kn...........at

2013-04-23, 13:35
Piwa nie będzie, jedna i druga retoryka jest głupia. Żadna z tych religii nie należy do pokojowych. Prowadzący zajmują się wyjętymi z dupy problemami teologicznymi. Nie da się polemizować z czymś u czego podstawy leży dogmat. Wychodzą z tego tylko bezsensowne kłótnie przypominające dzieci wydzierające sobie wiaderko w piaskownicy.

sadorg

2013-04-23, 13:51
Jedni nie lepsi od drugich... Kozojebca chciał wytłumaczyć, że pomimo sporów religijnych chciał się zachować jak cywilizowany czlowiek i się przywitać a z drugiej strony ulicy katol go zj***ł. No idzie się wk***ić. A po chwili psychokatole na wizji wmawiają mu już jakieś j***ne wersety jak wg ich książki POWINIEN się zachować... Idźcie w ch*j z jednymi i drugimi, jakby bycie dobrym człowiekiem dla drugiego nie mogło wystarczyć...

Kazisqrwiel

2013-04-23, 13:58
h*j z wami, żaden bóg nie istnieje. :plzdie:

xts

2013-04-23, 14:03
wszelka religia to choroba psychiczna.

lisu.cht

2013-04-23, 14:22
Fatum93 napisał/a:

Z całym szacunkiem dla wierzących. Każda religia dla mnie jest posrana i wymyślona przez zwykłego człowieczka. Chrześcijanie pie**olą jacy to oni pokojowi są i jaka ich religia jest miła, k***a a jakieś poj***ne kamieniowanie, czy wyprawy krzyżowe gdzie mordowali tych którzy nie chcieli przyjąć wiary ?? i niby ta religia jest lepsza od innych ?? Chrześcijaństwo w swoich czasach było jedną z najbrutalniejszych religii gdzie jeden drugiego zabijał bo nie wierzył w jezusa, więc nie pie**olcie, że kozojebcy mordują przez religie bo wasza religia robiła to samo, więc niczym się nie różnicie. I tak jak napisałem na początku nie śmieję się z religijnych ludzi, wierzcie w co chcecie bo nie mam prawa wam zabraniać, ale popatrzcie wpierw na siebie zanim macie zamiar oceniać innych. PS. fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.





faszyzm wcale nie jest taki zły :mrgreen:

a chrześcijaństwo właśnie takie było jak sam napisałeś, więc nie spinaj dupy i się tak nie rozpisuj bo już nie jest

Prophet

2013-04-23, 14:49
To show jest tak żałosne, że nie wiem czy nie bardziej niż wasze wywody pod tym filmikiem jak to katol pocisnął muzola czy na odwrót, wszystko jedno... Sprowadzacie wszystko do tego samego :D IGNORANCJI... A to największa oznaka tępoty :)

normale

2013-04-23, 15:02
Jak zaczął cytować to się zdziwiłem, że nie powiedział Allah akkabar...

hyzioo

2013-04-23, 15:11
Szczerze. Każdy tu pisze o religii,o wojnach religijnych itp... Wszystko to gówno prawda. OK, ciapate mordy zabijają, gwałcą, porywają... ale od kiedy? Zawsze tak było ? W średniowieczu to nikogo nie obchodziło bo tam mordowali się wszyscy nieważne czy katol, ciapaty, żyd czy pogan - każdy przeciw każdemu. I wielką nieprawdą jest że religia stanowi o ekspansji danej cywilizacji. Spójrzcie tylko na indian - bardzo wierzący w swoich bogów, i jakoś k***a nikt mi nie powie że ich cywilizacja się jakoś zajebiście rozrosła. Wręcz przeciwnie - prawie wyginęli. Katole, żydzi i muzułmanie to następna kategoria - mocno wierzący ale myślący trochę bardziej, więc jakiś postęp jest. Prawda jest taka że gdyby nie religia to już napie**alalibyśmy w chowanego po planetach układów słonecznych, a nie k***a do teraz nie wiadomo prawie nic o kosmosie. Idąc dalej - Chiny. Żółtki jakoś z tą techniką i cywilizacją zapie**alali równo, nie uważacie ? A słyszeliście coś o jakiś głośniejszych wojnach RELIGIJNYCH w tamtych obszarach? Nie sądzę, 90% z Was nigdy nic nie słyszała. Dlatego że tam nie było takich wojen zbyt dużo. Tam się po prostu zapie**alali żeby zdobyć terytorium, surowce - a to wszystko żeby się k***a ROZWIJAĆ. A nie być 100 lat za murzynami jak 80% populacji hameryki i europy. Gdyby nie religia to nie mielibyśmy takich popie**olonych systemów politycznych, bo to wszystko wyszło z rządów religijnych. Teraz strach pierdnąć na ulicy żeby Cie nie zamknęli za zatruwanie środowiska. Wszystko przez te j***ne zabobony, nieważne czy katoli, żydów, muzułmanów czy innego h*jstwa. Taka prawda.
Wracając do wątku - kto jest odpowiedzialny za to że muzułmani się tak wyżywają na wszystkich innych? No kto? Nie wiecie ?

AMERYKA k***A!

Bo jakby się do nas wpie**olili z wojskiem z "misją pokojową" i wymordowali tyle ludzi pod pretekstem pokojowych działań, a i tak wszyscy wiedzą że chodziło o pie**oloną ropę naftową, jakby się do nas wj***li to też byśmy zaczęli ich mordować. To AMERYKANIE puścili takie ploty że ciapaci mordują w imie allaha, zaczęli obrażać ich religię. Dlatego właśnie teraz ciapaci robią wyj***ne wybuchy za swoją religię - bo tak im k***a nakazuje koran, ale nie robiliby tego gdyby nikt im się nie wpie**alał w interesy wewnątrzpaństwowe tylko po to żeby zapie**olić w h*j ropy.
Mam w dupie w sumie zarówno jednych jak i drugich, mam wyj***ne w co wierzysz, bo ja i tak w to nie wierze. Jestem zajebiście tolerancyjny, wszystkich mam tak samo głęboko w dupie i tego nie ukrywam. Ale k***a nie piszcie że ciapaci źli najgorsi bo mordują, bo na ich miejscu robilibyście dokładnie to samo, o ile nie gorzej (znam Waszą sadystyczną wyobraźnię ^^). Swoją drogą i tak długo nie poczekamy na następną wojnę, a czy to będzie z ciapatymi, z koreą czy z ufoludkami to już jeden h*j. Może po takiej wojnie się uspokoi ten burdel.


KamilAW napisał/a:

@Koniec świata - Jesteś trochę nie uprzejmy, wyjaśnię Ci pewną rzecz. Wnioskuję że jesteś ateistą, ja jestem wierzący, ale czy ja piszę żeby wszyscy ateiści wypie**alali na księżyc - nie. Jak często nie licząc gości w sutannach i moherów spotykasz się z potępieniem swojego braku wiaru, sądzę że rzadko. Ja natomiast k***a non stop mam do czynienia z ludźmi którzy imputują mi swoje przekonania, ale zrozum jedno, to w co wierzysz jest tak bardzo osobistą sprawą jak to, komu wkładasz swojego ku*asa...
Pozdrawiam, peace.



@KamilAW - o jeju... proszę, opowiedz mi jak bardzo masz non stop do czynienia ze złymi ludźmi obrażającymy Twoją wiarę... w telewizji ? w internecie ? jebnij się w łep. Nie wiem czy zauważyłeś ale Ci ludzie którzy "imputują"(Chyba troszkę źle dobrałeś słowo, nie pasuje ni w h*j do kontekstu) to raczej w małym stopniu ateiści. W większości albo księża, albo politycy, albo ciapaci, albo jehowi. Jeden h*j, mam to w dupie. Faktycznie Ty nie piszesz żeby ateiści wypie**alali na księżyc, miło. Ale podaj mi k***a jakiś KONKRETNY przykład gdzie takie zachowanie realnie wpływa na Twoje życie w jakiś sposób który przysparza Ci problemów. Masz taki ? Od razu zaznaczam że obraźliwe komentarze w internecie się nie liczą.
Piszę tak bo ja, jako ateista mam pie**olone powody żeby tak pisać. Bo przez to że jestem ateistą mam problemy, mam ograniczenia. i nie mówię tu o pedofilach w sutannach czy moherach. Bo jak na przykład chcę wziąć ślub z moją dziewczyną, to myślisz że łatwo wytłumaczyć jej rodzinie że kościelnego nie będzie bo jestem ateistą, nie mam bierzmowania itp ? Myślisz że fajnie słuchać komentarzy na temat tego że na bank wpie**alam koty, bo nie wierzę w jakiegoś tam typa który spadł z krzyża? Ten filmik jest zajebistą projekcją następnego argumentu - próbowałeś kiedyś rozmawiać z chrześcijaninem podając się za ateistę na tematy religijne? k***a, jehowi wymiękają. ŻADEN, dosłownie ŻADEN z Twoich konkretnych, niepodważalnych argumentów nie znajdzie posłuchu u takiego typa. W ostateczności robią to co ci prowadzący na filmiku - ucinają rozmowę, nie dają dokończyć bo wiedzą że wpie**olili się tak że już z tego gówna nie wybrną - więc lepiej powiedzieć że jestem szatanem i że pójdę do piekła. Tyle k***a.

p.s. Wiem że jestem nieuprzejmy. Też mi miło.

p.s.2 wyłączcie cenzurę, chyba że lubicie dużo gwiazdek :)

defcon1

2013-04-23, 16:32
Jakże ten świat byłby piękny bez chrześcijaństwa i również bez islamu, judaizmu czy czegokolwiek innego.

Zwiastun

2013-04-23, 17:58
No nie sądziłem że religijne pie**olamento zatrzyma mnie kiedyś na tyle minut, ale ,,głównemu" Panu z tv muszę postawić browara. Miło się słucha, nawet takich tematów, kiedy ktoś jest tak zajebiście do rozmowy przygotowany, wręcz aż nazbyt. A ciapatka nie ma się co czepiać, w każdej społeczności są jakieś fanatyczne popie**ole. Nasze moher komando co krzyża pilnowało samego księdza od innowierców wyzywać zaczęło jak ten w imię Chrystusa kazał im się rozejść.

Koniec Świata

2013-04-23, 19:49
KamilAW napisał/a:

@Koniec świata - Jesteś trochę nie uprzejmy, wyjaśnię Ci pewną rzecz. Wnioskuję że jesteś ateistą, ja jestem wierzący, ale czy ja piszę żeby wszyscy ateiści wypie**alali na księżyc - nie. Jak często nie licząc gości w sutannach i moherów spotykasz się z potępieniem swojego braku wiaru, sądzę że rzadko. Ja natomiast k***a non stop mam do czynienia z ludźmi którzy imputują mi swoje przekonania, ale zrozum jedno, to w co wierzysz jest tak bardzo osobistą sprawą jak to, komu wkładasz swojego ku*asa...
Pozdrawiam, peace.



Napisałem o religii, a nie o ludziach. Dla mnie możesz wierzyć w stos świętych kamieni, ale nie życzę sobie żeby twoja religia i twoi kapłani mieli jakikolwiek wpływ na życie ludzi niewierzących oraz politykę kraju, w którym mieszkam.

myst1cPOWER

2013-04-23, 21:12
Czekałem aż wybuchnie, oczywiście ze złości :>

JohnnyRocketfingers

2013-04-23, 21:41
Koniec Świata napisał/a:



Napisałem o religii, a nie o ludziach. Dla mnie możesz wierzyć w stos świętych kamieni, ale nie życzę sobie żeby twoja religia i twoi kapłani mieli jakikolwiek wpływ na życie ludzi niewierzących oraz politykę kraju, w którym mieszkam.



Jaki ma wpływ na politykę, a wybierasz księdza na prezydenta? To, że jakiś człowiek w parlamencie kieruje się jakimiś zasadami chrześcijańskimi to jest jego sprawa i jest przez kogoś wybierany nie? Więc jak Ci się nie podoba to go nie wybierasz proste? Skoro jest wybrany tzn, że większością głosów co oznacza, że ludzie chcą jego z jego poglądami więc przestań pieprzyć jakieś wymyślone farmazony bo się słuchać Ciebie już nie da. Jaki mają wpływ na Twoje życie? Co Ty w ogóle człowieku gadasz? Wchodzą Ci drzwiami oknami? Czy po prostu próbujesz zwrócić na siebie uwagę?

Flypho

2013-04-23, 22:35
Fatum93 napisał/a:

Z całym szacunkiem dla wierzących. Każda religia dla mnie jest posrana i wymyślona przez zwykłego człowieczka. Chrześcijanie pie**olą jacy to oni pokojowi są i jaka ich religia jest miła, k***a a jakieś poj***ne kamieniowanie, czy wyprawy krzyżowe gdzie mordowali tych którzy nie chcieli przyjąć wiary ?? i niby ta religia jest lepsza od innych ?? Chrześcijaństwo w swoich czasach było jedną z najbrutalniejszych religii gdzie jeden drugiego zabijał bo nie wierzył w jezusa, więc nie pie**olcie, że kozojebcy mordują przez religie bo wasza religia robiła to samo, więc niczym się nie różnicie. I tak jak napisałem na początku nie śmieję się z religijnych ludzi, wierzcie w co chcecie bo nie mam prawa wam zabraniać, ale popatrzcie wpierw na siebie zanim macie zamiar oceniać innych. PS. fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.


I naprawdę wierzysz w to, że to religia jest winna destrukcyjnej naturze ludzkiej? Że to ona wywołała te wszystkie wojny, a nie zwykła chęć dominacji i podboju? Jak nie chrześcijaństwo to znalazłby się i inny powód, tego bądź pewien. Zwróć uwagę jak dużo czasu zajęło białym przejrzenie na oczy i zrzucenie tego religijnego ciężaru jaki ich prześladował? - pesymistycznie zakładając - z rozpoczęciem renesansu (tak naprawdę dużo wcześniej), więc powiedzmy, że 1400 lat od narodzin Jezusa. Islam powstał koło 600 roku naszej ery, więc akurat przypadałoby w tym momencie także 1400 lat. No i gdzie jest ich Da Vinci ja się pytam? 8-) Rozj***ł się na WTC.