18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin dzwoni do telewizji chrześcijanskiej

krzeminiak • 2013-04-22, 21:29
Idealne podsumowanie muzułmanina dzwoniącego do telewizji. Tak mi się to spodobało że musiałem to tutaj wrzucić. Polecam :)

jadzionator99

2013-04-23, 22:46
Fatum93 napisał/a:

Z całym szacunkiem dla wierzących. Każda religia dla mnie jest posrana i wymyślona przez zwykłego człowieczka. Chrześcijanie pie**olą jacy to oni pokojowi są i jaka ich religia jest miła, k***a a jakieś poj***ne kamieniowanie, czy wyprawy krzyżowe gdzie mordowali tych którzy nie chcieli przyjąć wiary ?? i niby ta religia jest lepsza od innych ?? Chrześcijaństwo w swoich czasach było jedną z najbrutalniejszych religii gdzie jeden drugiego zabijał bo nie wierzył w jezusa, więc nie pie**olcie, że kozojebcy mordują przez religie bo wasza religia robiła to samo, więc niczym się nie różnicie. I tak jak napisałem na początku nie śmieję się z religijnych ludzi, wierzcie w co chcecie bo nie mam prawa wam zabraniać, ale popatrzcie wpierw na siebie zanim macie zamiar oceniać innych. PS. fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.




i o tym właśnie mowa, nazywasz chrześcijanami ludzi którzy kamieniowali i mordowali.Oni nie byli chrześcijanami i nie mają z chrześcijaństwem nic wspólnego.Jezus nie nauczał kamieniowania i mordowania , to jedynie zła interpretacja ludzi , jak zwykle.Jezus i całe chrześcijaństwo nie może odpowiadać za ludzi którzy myśleli że zabijanie innych niewiernych jest dobre, źle to rozumiesz. a Biblia nawet jako zwykła księga bez nawiązania do religii zawiera mnóstwo mądrych rzeczy, i bez wątpienia gdyby każdy żył zgodnie z biblią , świat byłby idealny i każdy siebie miłował. Ale to niemożliwe, bo jest jeszcze szatan

Re...........ms

2013-04-23, 23:02
i właśnie dlatego czarnego zniosę, żyda znisę, śkośnego też zniosę, ale ciapatego wykrzykującego kutachu akbarachu zajebię od razu.

Damian=D

2013-04-24, 16:14
Nie mam pojęcia dlaczego nikt nie widzi , że to jest najnormalniejsza manipulacja. Jakiś czas temu na pewno widzieliście filmik z panią z telegry, która wyraźnie mówiła - nie wierzcie w nic co widzicie w telewizji.
Ciapaty przytacza dokładnie takie argumenty na jakie nasi "dobrzy" chrześcijanie potrafią idealnie odpowiedzieć, przy okazji pokazując jaka to jego religia jest zła. Ponadto końcówka ciapatego:"wy ignoranci, nie wierzę wam" na pierwszy rzut oka wygląda jak gra aktorska, która ma pokazać jego zaślepienie i niechęć, co również idealnie odpowiada naszym chrześcijanom.

Tw...........ir

2013-04-29, 03:03
kozojebca tempa strzala gorzej jak jehowy... ciekawe co allah z jehowym by ugadal:D