18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin dzwoni do telewizji chrześcijanskiej

krzeminiak • 2013-04-22, 21:29
Idealne podsumowanie muzułmanina dzwoniącego do telewizji. Tak mi się to spodobało że musiałem to tutaj wrzucić. Polecam :)

korinogaro

2013-04-22, 23:44
Ech... żeby taki niewierzący ludź jak ja musiał bronić chrześcijan...
@taos, cuter87. Gdzie tam było dowalanie na siłę? Na siłę to by było gdyby naciągali fakty. Oni dali mu goły tekst i udowodnili, że jest w błędzie i że popełnił herezję.
Czy jeśli ktoś powie że 2x2=7, a ktoś inny mu powie, że to jest 4 i mu na palcach to udowodni to mu na siłę chce doj***ć? Nie i zero socjotechniki w tym będzie.
Gdyby pierwszy delikwent powiedział, że 2.1x2=7 a drugi że że to 4 i udowadniał to na siłę to wtedy byłaby manipulacja i naciąganie faktów.

generalissimus

2013-04-22, 23:51
Cytat:

chrzescijanstwo i islam to takie samo ścierwo



Znów napinka na tematy religijne. Ja pie**olę, czy ludzie powariowali?
1. Ten program jest chory: to są ludzie od dokumentów, którzy wychwytują potknięcia, niewiedzę innych, aby udowodnić swoją -znaną im jeszcze przed wejściem "na żywo" - rację. Takiego postępowania bóg na pewno nie pochwala.
2. Religia jest sprawą indywidualną i każdy będzie jej interpretatorem. Jeżeli ktoś nie potrafi wypracować sobie norm moralnych, to "10 Przykazań" jest dla niego skarbem: "o k***a, to tak mam postępować w życiu". Znam wielu ludzi, w tym "prostych" czy nawet "tępaków" (jak można by ich niekulturalnie nazwać) którzy -gdyby nie religia wpajana od dziecka- pewnie kradliby, napadali itd, ale im się religia przydała.
3. wyobraźcie sobie sytuację kryzysową (wypadek, tragedia) i pomaga wam ktoś ogarnięty: nie stoi, nie gapi się tylko robi coś co odnosi pozytywny skutek, np ratuje życie Twoje, twojej starej. I może mi powiecie, że zastanawiacie się "a k***a, czy to przypadkiem nie chrześcijanin??"
4. Co do ciapatych - niech żyją sobie tam, na pustyni. Za 20 lat historia się powtórzy, tylko, że tym razem ZSRR/ Rosja wybawi świat przed Islamem.

brzezniak

2013-04-22, 23:55
"Mój wymyślony przyjaciel jest milszy niż twój!". Rzeczywiście zniszczony racjonalnymi argumentami...

doob888

2013-04-22, 23:58
religia - opium dla mas...

kidi1

2013-04-23, 00:02
Ludzie sami sobie tworzą bogów, a później się sprzeczają który jest lepszy... idiotyzm

bogdanznosa

2013-04-23, 00:04
ten koleś co do nich dzwoni ma akcent i głos podobny do tego kolesia co groził wszystkim "hejtero" ze im pozakłada hasła na płytach głównych i zasilaczach

beju92

2013-04-23, 00:08
Do wszystkich ateistów coś na przemyślenie:
Gdyby wszyscy ludzie na Ziemi żyli według 10 przykazań i Biblii czy byłoby to złe lub niemoralne?
Fakt, przecież była inkwizycja i wyprawy krzyżackie, ale czy to było zgodne z chrześcijańską religią?
Bóg dał człowiekowi to wszystko, aby mu pomóc, a czy to dobrze wykorzysta to już jego sprawa.

psemeq

2013-04-23, 00:08
ja mam nadzieję, że go koledzy słuchali :) i dostanie kamieniem w ryj za bluździerstwo ;)

BTW. może to jest sposób na tych chui, choć pewnie się wykpią takiją... (religijne zezwolenie na okłamywanie innych ludzi)

mo...........et

2013-04-23, 00:10
Rozmowa o tym, czyje urojenia są bezpieczniejsze dla świata. Jezus, hipis miłujący swoich prześladowców, bardziej pokojowym się być nie da. Gdyby tak jeszcze większość katolików brała te urojenia serio i kierowała się naukami swojego wymyślonego przyjaciela na co dzień to miałoby to jakiś sens a i świat byłby lepszym miejscem. Z drugiej strony ringu stoi Mahomet, brutalny sk***iel, jeńców nie bierze i chyba ta krwawa natura przysparza mu tylu oddanych zwolenników.

Woolfer

2013-04-23, 00:15
Ruch Twórczości - jedyna słuszna religia! Reszta to ścierwo..

starykamila

2013-04-23, 00:27
fejk, ciapaty ani razu nie powiedzial allah akbar ;/

Kakushkin

2013-04-23, 00:39
Jedyny prawdziwy i słuszny prorok..



NieWiemZeWiem

2013-04-23, 00:51
Nutaharion napisał/a:


Jeżeli ktoś nie przestrzega prawa nadanego przez Boga to należy mu się kara, którą można wymierzyć mu już na Ziemi. Co lepsza. Pismo Święte wcale nie wyklucza np. kary śmierci. Ba. Nawet obecny Kościół uważa, że taka kara jest słuszna jeżeli dla sprawcy nie innej możliwości sprawiedliwego ukarania.
Co do obrony to prawo katolickie z tego co wiem zachowuje zasadę bellum iustum czyli wojny sprawiedliwej (obrona przed agresorem - nigdy agresja). Katolickie prawo wojny sprawiedliwej można porównać do dzisiejszego prawa do obrony własnej. Zatem jeżeli muzułmanie w jakiś sposób łamią zasadę nieagresji wobec kobiet to należy wykorzystać środki aby te kobiety obronić.



k***a przynajmniej jeden madry ladnie napisal!

Kaprys

2013-04-23, 00:53
Ja doszedłem do wniosku. Religie jak szamani. Otoczyć czczeniem i składać hołdy i ofiary. Aby szamani, księża i inni cwaniaki mieli się dobrze. Mój kumpel jak mi opowiadał, przeczytał biblię, koran, i co tam jeszcze. Mówię mu, jaki debil, po ch*j? Szukał swojej drogi życia, wiary. Nie odnalazł bo wszędzie są niespójności, nic się nie trzyma kupy, wszystko opiera się na dogmie. Masz wierzyć i ch*j. Coś się nie zgadza? CUD. Złożył apostazję. Oficjalne oszczanie wszelkiej religii, że tak to ujmę.

korinogaro

2013-04-23, 01:16
@beju, a nie zauważyłeś że jedno z przykazań jest dość konfliktowe w przypadku ideowego istnienia więcej niż 1nego boga?