18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin dzwoni do telewizji chrześcijanskiej

krzeminiak • 2013-04-22, 21:29
Idealne podsumowanie muzułmanina dzwoniącego do telewizji. Tak mi się to spodobało że musiałem to tutaj wrzucić. Polecam :)

sweetie69

2013-04-23, 01:17
Całość :

watch?v=LfX4SXOxbUc

enjoy ;)

Dobrutro

2013-04-23, 01:22
Koniec Świata napisał/a:

Bez religii jest zdrowiej i normalniej.



Niestety się nie zgodzę, bo w miejsce jednej ciemnoty ludzie wpychają setki innych. Jak horoskopy, pierścienie Atlantów, moce piramid, kreacjonizm przez UFO, reinkarnacje, przepowiednie, podróże po za ciałem, setki teorii spiskowych itp.

Dość często ludzie też zastępują wierzenia ideologią, lub kultem jednostki jak portrety i pomniki Stalina lub Lenina na ten przykład, którzy byli kultywowani jak cesarze w starożytnym Rzymie.

Więc bez religii wcale nie będzie zdrowiej czy normalniej, przynajmniej dopóki ludzie nie będą objawiać postawy sceptyków. I dopóki nie zaczną się wzajemnie szanować. Tylko, że to jest niewykonalne. Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał narzucić swoją wolę innym. I nawet mając szczere intencje nigdy nie dogodzisz wszystkim ludziom. :P

Cała ta rozmowa z filmiku przypomina mi to:

Radysh

2013-04-23, 01:28
Protestanci młodej ziemi vs kozojebca. Każdy swoje przyjmuje za pewnik, choć dowodów nie ma żadnych.
Praedziwy Jezus, i inne majaki. Było by zabawne, gdyby nie to, że te cymbały są zwyczajnie niebezpieczne.

Imper3838

2013-04-23, 01:41
Koniec Świata napisał/a:

Bez religii jest zdrowiej i normalniej.


Dla mnie normalniej i zdrowiej jest wtedy, kiedy ktoś się nie przypie**ala do tego, że ktoś jest chrześcijaninem i chodzi co niedziela do kościoła, czy daje na tacę. Ja się nie przypie**alam do tego, że nie wierzysz. Nie wpie**alam się w Twoje poglądy, ale Ty w czyjeś już tak i to w sposób poniżej wszelkiego poziomu. Stale atakujesz. Dla mnie to jest nienormalne. Przypominasz mi krucjaty, z tym, że nie masz jaj, żeby pójść sprzed monitora i tłuc "wiernych". Dlatego ateizm przypomina mi co raz bardziej nową religię. Szanuję to że jesteś ateistą, ale nie szanuję tego w jaki sposób to wyrażasz.

Może i karmię trolla, ale może parę osób zrozumie co znaczy zdrowiej i normalniej.

Pozdrawiam. ;-)

Zaethrael

2013-04-23, 01:46
Świetnie! Dzieci kłócą się, który obiadek jest mniej smaczny.

Za niewpie**alanie się duże piwo. Problem w tym, że niewpie**alających się jest mało. Problem również w tym, że ci wpie**alający się szkodzą tym normalnym. Niestety może i sama religia katolicka jest aż do bólu dobra o tyle wyznawcy i element reprezentacyjny wypaczył te szlachetne idee. Kościół jako instytucja się wpie**ala. Wpie**ala się w in vitro, w podatki, w styl życia - dosłownie we wszystkich dziedzinach życia kościół ma swoje zdanie które reprezentuje na drodze formalnej czym po prostu szkodzi - również sobie. Nie zanosi się aby Kościół dogadał się z innymi religiami, a tym bardziej one z nim. Nie widzę również szans aby koleś we fioletowym dresie przestał sprawiać wrażenie lepszego od innych. I to wszystko rzutuje na tych niewpie**alających się co daje amunicje również tym "ateistom" co ich mama zmuszała do chodzenia do kościoła aż się na niego obrazili :p Moim zdaniem gdyby każdy wierzący trzymał się tego co jest zapisane w Waszej świętej księdze - nie byłoby żadnego problemu. Nie byłoby, pomników, kościołów, roszczeń ziemskich, podatków :> facetów w drogich samochodach oraz przede wszystkim nienawiści wśród Polaków, która z religią nie ma nic wspólnego. Taki stan rzeczy doprowadziłby jednak do utraty wpływu, wyznawców (tych dobrych i ch*jowych), a ludzie o słabej wierze nie poświęcaliby nawet 5 minut na modlitwę. I tak wszystko wróciłoby do początku.
Niestety instytucja która Was reprezentuje to rozumie i przez to zawsze będzie jak jest dopóki ludzie z tego nie wyrosną.

tbst25

2013-04-23, 02:15
czytając wasze niektóre komentarze śmiać mi się chcę!!! Ruskie potrafią sobie poradzić z obcej rasy zarazą a MY?? Wskakujemy przed kompa i się wykłócamy przez jakiś czas i dalej obserwujemy co się dzieje, Zaglądnąć trochę, zobaczyć, przeczytać zrozumieć sens Wypraw Krzyżowych, albo jeszcze inaczej...Co te muzułmańce osiągneły ?? Jaki mają dorobek cywilizacyjny?? Dlaczego ja niedługo na swojej ziemi, w swoim kraju będę musiał zginąć w imię ich boga?? Nie zgadzam się na to ! Niech siedzą sobie u siebie, wyniszczą się nawzajem ale dlaczego taki pajac ma przyjeżdżać do Europy i wysadzać ludzi w imię własnej religii ?? Jestem rasistą ok, ale ja żyje zgodnie z konwencjami i nie będę paprał historii i tego o co dążyli moi przodkowie żeby się nie sypać z kim popadnie, aby tylko mieć dla siebie, PATRIOTYZM wam to trzeba niestety przypominać, mam dość tej Polski i tych ludzi którzy są niedouczeni ale chwała tym co pamiętają i wiedzą skąd się wywodzą!!!

Dobrutro

2013-04-23, 02:59
Rosjanie, że niby z kim sobie potrafili poradzić? Jak w Rosji od wieków żyje najwięcej muzułmanów w Europie. Spadek pozostawiony przez tatarskie zagony.

cruoris

2013-04-23, 06:47
@Dobrutro

I co, słyszałeś o tym, żeby muzułmanie w Rosji wpier*dalali się do życia innych? Bo tam człowiek czy tam władza nie wykłóca się między sobą, jacy oni źli, tylko jak podskoczą, to dostają wpier.

Se...........xe

2013-04-23, 08:00
Aż miło popatrzeć jak taki kozojeb dostaje swoje zawsze jak inni mają racje wobec jego religii ci jak idioci zaczynają wrzeszczeć i pie**olić o wojnach.

ProfessorHix

2013-04-23, 08:56
Ciapaty got PWNED!

Jassne...

Podniecacie się tą naiwną manipulacją. Gdy chcieli to go wyciszali a ja akurat byłem ciekaw, jak by się turban bronił. Wobec krzykaczy mających kontrolę nad konsoletą dyskusji się wygrać nie da.

kidi1

2013-04-23, 10:22
beju92 napisał/a:

Do wszystkich ateistów coś na przemyślenie:
Gdyby wszyscy ludzie na Ziemi żyli według 10 przykazań i Biblii czy byłoby to złe lub niemoralne?
Fakt, przecież była inkwizycja i wyprawy krzyżackie, ale czy to było zgodne z chrześcijańską religią?
Bóg dał człowiekowi to wszystko, aby mu pomóc, a czy to dobrze wykorzysta to już jego sprawa.


Chodzi chyba o wyprawy krzyżowe? Inkwizycja i wyprawy krzyżowe nie były zgodne z chrześcijaństwem, były sprzeczne z przykazaniem "nie zabijaj". Religia moim zdaniem wynika ze słabości ludzkiej, która sprawia, ze człowiek sam nie jest w stanie kierować własnym życiem i potrzebuje z góry narzuconych zasad i przywódcy. Stąd właśnie sekty i religie, guru, bogowie i zasady, które nie zawsze są dobre dla człowieka tak jak w przypadku radykalnych wyznawców.

orzeszwmorde

2013-04-23, 10:28
Religia=wiara nie jest czymś złym, zła jest jej interpretacja, nieważne czy to islam, katolicyzm, judaizm itp.
Nawet ateiści w coś wierzą, wiara pozwala dążyć do jakiegoś, sprawia ze stajemy sie bardziej cywilizowani.
Czyli światem nie rządzi religia tylko odwieczna walka dobra ze złem.
To że niektórzy porównują dobro do jednego boga a zło do drugiego to już niestety nasza słabość.

"Bóg z nami i niech zwycięży lepszy..."

moskalowy

2013-04-23, 10:59
spodziewałem się na końcu słów alahakbar i KAMBUM a tu nic :D

brzezniak

2013-04-23, 11:58
orzeszwmorde napisał/a:

Religia=wiara nie jest czymś złym, zła jest jej interpretacja, nieważne czy to islam, katolicyzm, judaizm itp.
Nawet ateiści w coś wierzą, wiara pozwala dążyć do jakiegoś, sprawia ze stajemy sie bardziej cywilizowani.
Czyli światem nie rządzi religia tylko odwieczna walka dobra ze złem.
To że niektórzy porównują dobro do jednego boga a zło do drugiego to już niestety nasza słabość.

"Bóg z nami i niech zwycięży lepszy..."



W co wierzą ateiści?

fifif

2013-04-23, 12:10
Nie wierzę w żadnego Boga, ale Ci goście widzę są po pierwsze inteligentni, po drugie obeznani ze Swoją (i nie tylko) religią. Szacun dla nich, bo to są prawdziwi chrześcijanie, podążający za biblią.