topic

Matko! Dzwoń na psy

Flodzia • 2020-10-17, 19:28
Sprzedawca społeczniak :lol:


BrainOsw

2020-10-17, 23:04
Zarzućcie co to za lokal to gościu się zdziwi co internet potrafi. Napaść, pobicie i przetrzymywanie, obraza, próba usunięcia dowodów... j***ć frajera, do normalnego faceta nawet by się nie odezwał, widać odrazu, że damski bokser i coś go boli z przeszłości.

medyklujleczywchuj

2020-10-17, 23:09
jak mnie wk***iaja takie p*zdy. powinni takich cwokow izolowac od spoleczenstwa

LeviathanTm

2020-10-17, 23:21
BrainOsw napisał/a:

Zarzućcie co to za lokal to gościu się zdziwi co internet potrafi. Napaść, pobicie i przetrzymywanie, obraza, próba usunięcia dowodów... j***ć frajera, do normalnego faceta nawet by się nie odezwał, widać odrazu, że damski bokser i coś go boli z przeszłości.Kolejny sie k***a naoogladal amerykanskich seriali na Netflixie i Sedzi Anny Marii Wesolowskiej. xDD

Jokerd

2020-10-17, 23:34
Odnosnie maseczek i "narodowego spisku PIS aby sterowac ludzmi" - pie**olNIJCIE sie wszyscy w głowę. Wcześniej wszyscy wirusolocy, teraz k***a prawnicy, psia wasza w dupe j***na mać. Tacy rzekomo wykształceni, a pie**olicie że PIS PIS PIS i ch*jemuje PIS. Jesteście tak niedoj***ni, że nie zauważacie, że podobne historie dzieją się WSZĘDZIE, również poza granicami, idioci?

burn1878

2020-10-17, 23:53
Kukold w kasku wyładowuje frustracje na jakiejś młodej piździe, która wg prawa nie musi wcale mieć zasłoniętej twarzy. Ciekaw jestem reakcji tego pajaca, gdyby na jej miejscu to był jakiś facet.

host994

2020-10-17, 23:59
Ale chłop ma przej***ne, wciągnął do środka nieletnia, przetrzymuje ją, uuuuu k***a, ale mu dojebią w sądzie, plus za ubliżanie.... Nosz hit

Insaner

2020-10-18, 00:04
abuk napisał/a:

Ta przyłbica temu społecznikowi co się boi tak tego covdia, da tyle co założenie gumki recepturki na ch*ja podczas dymania w celu zapobiegnięcia zapłodnienia. Maseczki przepuszczają wirusy bez większego problemu. Ba, prezerwatywa przepuszcza wirusy HiV, wiec ta szmatka na ryju zupełnie nic nie zmienia. Noszenie tego kagańca w ogóle nie zmniejsza ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, mało tego prawidłowe użytkowanie jej, abstrah*jąc od jej bezużyteczności w tym czasie polega na zmienianiu jej co 20 minut na czystą. A że wirusy najlepiej wchłaniają się przez błonę śluzową to zgodnie z tym wszyscy powinni jeszcze zapie**alać w goglach do pływania.To wszystko to prawda, ale o ile noszenie tych maseczek i przyłbic jest kompletną bzdurą na świeżym powietrzu i w samochodzie jak się z kimś jedzie o tyle w kolejkach w sklepie i stłoczonej komunikacji miejskiej to na sezon jesienny akurat takie głupie nie jest. Oczywiście, że kawałek szmaty nie filtruje w ŻADEN sposób powietrza, ale jak ci przylezie ktoś charczący, kaszlący i kichający to przynajmniej nie napie**oli w powietrze w autobusie miejskim zarazków na odległość 5 metrów od siebie, tylko może z metr. Nie mam tu na myśli wirusa koronagłupoty, tylko całej palety innych wirusów i bakterii atakujących ludzi jesienią.

W tym przypadku akurat dobrze, że taki wymóg mają.. nie mniej jednak ta pandemia pokazuje jak kurewsko głupi są ludzie. Maseczki i przyłbice w samochodach... jedziesz z kimś 3 godziny, żeby nie oddychać tym samym to musielibyście mieć profesjonalne maski z filtrami i własne obiegi powietrza. Żadna taka zwyczajna maseczka nie sprawi, że nie wciągniesz zakażonego powietrza do płuc. Pomijam już w ogóle przyłbice, bo to jest sprzęt służący zabiegowcom do tego, aby chronić twarz i oczy przed np. dostaniem się krwi czy śliny pacjenta do oka. Może się nie sprzedawały, a jakiś "narciarz" miał trochę więcej na magazynie to minister zdrowia postanowił dopisać je do środków ochrony osobistej w przypadku epidemii..

Jokerd napisał/a:

Odnosnie maseczek i "narodowego spisku PIS aby sterowac ludzmi" - pie**olNIJCIE sie wszyscy w głowę. Wcześniej wszyscy wirusolocy, teraz k***a prawnicy, psia wasza w dupe j***na mać. Tacy rzekomo wykształceni, a pie**olicie że PIS PIS PIS i ch*jemuje PIS. Jesteście tak niedoj***ni, że nie zauważacie, że podobne historie dzieją się WSZĘDZIE, również poza granicami, idioci?Co jest jakimś fenomenem. Nie wiem z czego to wynika - ludzie, którzy tego typu rozporządzenia wydają nie są jakimiś życiowymi idiotami i chyba mają świadomość tego w jaki sposób działają tego typu osłony twarzy. Tak jak napisałem już wyżej - maska nadaje się tylko do ograniczenia zasięgu wykrztuszanych produktów układu oddechowego i śliny. Powinno się o tym wprost mówić ludziom. Rządzący natomiast ogłupiają prostych obywateli i utrzymują ich w przekonaniu, że maska z porami widocznymi pod lupą (a czasem i gołym okiem) w jakiś magiczny sposób powstrzymuje przez swoje włókna przepływ cząstek wirusa - tutaj cytat z wikipedii:

"Ze względu na rozmiar (od 60 do 140 nm) wirus jest przepuszczany przez maski z filtrami FFP1, P1,FFP2, P2, N95, N99, FFP3, P3, N100 (filtracja wszystkich cząstek o średnicy 0,3 mikrona lub większych)".

Pozostaje tylko rozłożyć ręce i obserwować sytuację. :roll:

mackuu

2020-10-18, 00:05
BrainOsw napisał/a:

Zarzućcie co to za lokal to gościu się zdziwi co internet potrafi. Napaść, pobicie i przetrzymywanie, obraza, próba usunięcia dowodów... j***ć frajera, do normalnego faceta nawet by się nie odezwał, widać odrazu, że damski bokser i coś go boli z przeszłości.Brakuje ci "No" na początku Nicka :roll:

hfbnmiuytp

2020-10-18, 00:22
Ciekawe jak to się rozegrało po przyjeździe policji-milicji, na moje gościu ma przej***ne po całości.

Eknen

2020-10-18, 00:27
hah Zgodnie z nowym rozporządzeniem z 8 sierpnia tylko choroby psychiczne zwalniają z obowiązku noszenia maski w sklepach .....XD Zgodnie z interpretacją Głównego Inspektoratu Sanitarnego sprzedawca ma prawo odmówić obsługi klienta bez maski. Szach mat

EdmundKemper

2020-10-18, 00:59
Założenie maseczki na twarz Wam przeszkadza i czujecie się wielce uciśnieni przez władzę, gnębieni przez Policję i krzyczycie, że Wasze prawa konstytucyjne są łamane. Ale jednocześnie jak ta sama władza kradnie od Was pieniądze, rozdaje je patologii w postaci wszelkiego rodzaju socjalu i śmieje Wam się prosto w twarz jak łatwo może Was dymać to jej przyklaskujecie z uśmiechem na mordach. Gardzę Wami Wy j***ni idioci.

abuk

2020-10-18, 01:13
EdmundKemper napisał/a:

Założenie maseczki na twarz Wam przeszkadza i czujecie się wielce uciśnieni przez władzę, gnębieni przez Policję i krzyczycie, że Wasze prawa konstytucyjne są łamane. Ale jednocześnie jak ta sama władza kradnie od Was pieniądze, rozdaje je patologii w postaci wszelkiego rodzaju socjalu i śmieje Wam się prosto w twarz jak łatwo może Was dymać to jej przyklaskujecie z uśmiechem na mordach. Gardzę Wami Wy j***ni idioci.Pogarda, ale z klasą. Wami, Was, Wy :D Ja bym im cisnął z małej

Insaner

2020-10-18, 01:36
Eknen napisał/a:

hah Zgodnie z nowym rozporządzeniem z 8 sierpnia tylko choroby psychiczne zwalniają z obowiązku noszenia maski w sklepach .....XD Zgodnie z interpretacją Głównego Inspektoratu Sanitarnego sprzedawca ma prawo odmówić obsługi klienta bez maski. Szach matTo jest kolejna patologia. "Zgodnie z interpretacją GIS.." - a kim jest inspektor sanitarny, aby interpretować prawo. Od tego są sądy aby orzekać czy popełniony czyn można pod coś podciągnąć czy nie. Nie sprzeciwiam się noszeniu masek w sklepach, ale uważam że sprzedawca dalej nie ma prawa odmówić komuś wykonania usługi, bo ta osoba nie zasłania kawałka twarzy, albo np. nie ma zielonych butów. Gdyby tego typu obostrzenia wprowadzono tak jak należy to nie byłoby połowy z obecnych problemów. Tymczasem w dzisiejszych czasach w naszym kraju z papieru toaletowego prawo jest egzekwowane przez policję chyba na podstawie power pointowych infografik z konferencji Mateusza, które przygotowują mu jacyś stażyści. Te gówno-rozporządzenia które wyglądają jak pisane przez gimnazjalistów w zasadzie z góry od samego początku są anulowane przez inne, ważniejsze akty prawne które wziąć nie zostały zmienione. Było na to ponad pół roku - czy coś zrobiono? Nie, zajmowano się jak zwykle kradzieżą paszy z koryta i wojną o dalsze utrzymanie przy nim miejsca.

Justynka99

2020-10-18, 01:46
Jeżeli tylko sprzedawca faktycznie zadzwonił na policję, a nie przetrzymywał jej w niewiadomym celu, to może mu naskoczyć. Miał prawo wyrzucić ją ze sklepu. Ona otworzyła drzwi, więc próbowała do tego sklepu wrócić. Zatrzymanie jej do przyjazdu policji jest dopuszczalne. Warunkiem jest właśnie natychmiastowe jej wezwanie. Podobnie jest w przypadku kradzieży - sprzedawca ma prawo zatrzymać złodzieja, ale nie ma prawa go przetrzymywać bez wezwania policji.

mohito

2020-10-18, 03:05
Baba niepotrzebnie go nagrywała, a facet niepotrzebnie ją wciągnął. Głupia ona, głupi on.