18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko! Dzwoń na psy

Flodzia • 2020-10-17, 19:28
Sprzedawca społeczniak :lol:


~sensualna

2020-10-17, 20:28
Daniel01 napisał/a:

naruszenie nietykalności cielesnej i dziękuję, jak są siniaki to uszczerbek na zdrowiu dochodzi......



jaki k***a uszczerbek? xd

Imperator_Jan

2020-10-17, 20:30
sensualna napisał/a:

jaki k***a uszczerbek? xd



Sraki. Podstawa do wytoczenia procesu z prawie pewną wygraną.
Widać, że ten koleś jest jakiś nadpobudliwy i niedoj***ny.

maciek1403

2020-10-17, 20:38
Imperator Jan ty to taki giertychowy dzban kawalarz jesteś

czorny711

2020-10-17, 20:40
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Ale kapuściany łeb

chervoo

2020-10-17, 20:44
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Ale k***a pie**olisz , jak Ci zabronią ubierać spodni to też się przykładnie obnażysz lemingu?

Daniel01

2020-10-17, 21:01
sensualna napisał/a:

jaki k***a uszczerbek? xd



sraki.....siniaki już się do tego zaliczają.

xXx5226

2020-10-17, 21:07
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Twój komentarz dowodzi że ćwoków bez rozumu i godności tutaj nie brakuje.

Recydywista napisał/a:

k***a, tepa zaj***na amebo. Sklep jest PRYWATNY tak k***a prywatny jak wlasciciel sobie zazyczy zebys mu opie**olil gale po wejsciu do jego sklepu to albo polykasz albo wypie**alasz
gowno zrobi nawet najlepsza papuga. Jego wizerunek jest jego dobrem osobistym, p*zda nagrywajac narwanca popelnia wykroczenie.



Ty to chyba wszystkie pały w swojej okolicy opie**oliłeś że taki bystry jesteś.

pyotreck

2020-10-17, 21:10
Jerzy_Owsik napisał/a:

ch*j mu w dupę i to murzyński w argentynskim więzieniu



A co ma argentyńskie więzienie wspólnego z murzynami? Czy po prostu jesteś głupkiem?

Recydywista

2020-10-17, 21:10
chervoo napisał/a:

Hahaha, fajnie masz w domu , klło wciągnął ja do sklepu ,a Ty go jeszcze bronisz . Czyli jak wciągnę Cię do swojej chałupy wpie**olę i zadzwonie na psy ,oskarżę o wtargnięcie to będzie ok? A od ameb to ty się odpie**ol bo jeszcze ci dużo brakuje do tych jakże przy tobie zaawansowanych umysłowo żyjątek.



zlapie cie zaciagne do swojej piwnicy ujebie do ruly cieplowniczej zgwalce ze 3 razy potem rozwiaze zak***ie barana we framuge zaczne nagrywac i zadzwonie na psy ze mi wyj***les jak bylem u siebie w piwnicy.

chervoo

2020-10-17, 21:20
Recydywista napisał/a:

zlapie cie zaciagne do swojej piwnicy ujebie do ruly cieplowniczej zgwalce ze 3 razy potem rozwiaze zak***ie barana we framuge zaczne nagrywac i zadzwonie na psy ze mi wyj***les jak bylem u siebie w piwnicy.



Czyli jednak pedał z Ciebie . To wszystko wyjaśnia . Nie pozdrawiam

Recydywista

2020-10-17, 21:22
chervoo napisał/a:

Czyli jednak pedał z Ciebie . To wszystko wyjaśnia . Nie pozdrawiam



nawet jesli by tak bylo, to mi laska pale wciaz moze objebac, a ty tego i tak nie ogarniesz. Smutny los debila.

kawior2007

2020-10-17, 21:24
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Nie podoba się prawo? To nie otwierał sklepu :) wielce oburzony pan z szybką na twarzy

chervoo

2020-10-17, 21:34
Recydywista napisał/a:

nawet jesli by tak bylo, to mi laska pale wciaz moze objebac, a ty tego i tak nie ogarniesz. Smutny los debila.



Pięknie to ująłeś, twój los jest przesądzony ,ale debil to cię zrobił. Jesteś wydmuszką niedorozwoja , a laske oprócz wujka to ci może ksiądz na kazaniu opie**olić.

Irenvelle

2020-10-17, 21:37
gosciu nie powinien tak zeagowac i byc agresywny, ale gowniara sie nasluchala madki i konkubenta albo starszego brata ze chwdp nie bede nosic maseczki yolo, na czerwonym tez przechodze pieszy ma pierwszenstwo i specjalnie sie afiszuje ksiezniczka ze maseczki ma prawo nie nosic krolewna, tak jak by to byla jakas ujma, zalozenie j***nej maski, jak pis nak***ial do konstytucyjnego swoich ludzi z ktorymi chodzi sobie kaczynski na obiadki to kazdy mial wyj***ne a teraz kazdy obronca konsytutucji sie stal i wolnosci

Recydywista

2020-10-17, 21:43
chervoo napisał/a:

Pięknie to ująłeś, twój los jest przesądzony ,ale debil to cię zrobił. Jesteś wydmuszką niedorozwoja , a laske oprócz wujka to ci może ksiądz na kazaniu opie**olić.



ale nikogo nie interesuje tu historia twojego odbytu, daruj.