18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko! Dzwoń na psy

Flodzia • 2020-10-17, 19:28
Sprzedawca społeczniak :lol:


chervoo

2020-10-17, 21:45
Irenvelle napisał/a:

gosciu nie powinien tak zeagowac i byc agresywny, ale gowniara sie nasluchala madki i konkubenta albo starszego brata ze chwdp nie bede nosic maseczki yolo, na czerwonym tez przechodze pieszy ma pierwszenstwo i specjalnie sie afiszuje ksiezniczka ze maseczki ma prawo nie nosic krolewna, tak jak by to byla jakas ujma, zalozenie j***nej maski, jak pis nak***ial do konstytucyjnego swoich ludzi z ktorymi chodzi sobie kaczynski na obiadki to kazdy mial wyj***ne a teraz kazdy obronca konsytutucji sie stal i wolnosci



Ty tak na poważnie ? Aż tak bardzo jesteś za PIS ? W końcu to za ich rządów jest nakaz noszenia maseczek z powodu wirusa grypy. Weź Ty się jebnij w łeb, jak nie pomoże to spróbuj jeszcze raz do skutku.

Panaes

2020-10-17, 21:48
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Problem w tym, że te wymogi są niezgodne z literą prawa.

subwayblaze

2020-10-17, 21:52
Mam nadzieję że ta tępa dzidę zobaczyć będzie można na bardziej :evil:

Je...........ik

2020-10-17, 21:54
pyotreck napisał/a:

A co ma argentyńskie więzienie wspólnego z murzynami? Czy po prostu jesteś głupkiem?



W argentynskim więzieniu gwałcą takich swiezakow kijami od miotły więc to namiastka murzyńskiej pały
Jestem głupkiem

gieie

2020-10-17, 21:56
Jerzy_Owsik napisał/a:

Ale jest j***nym chamem a kobita nie wlazła do sklepu tylko ja tam wciągnął


Najpierw się wpie**oliła do sklepu bez maseczki a jak ją wyprosił to debilka zaczęła z progu filmować i "co jej zrobi ?"

Dlatego powinien wpie**olić porządnie po pysku i dopiero dzwonić.
Telefon zutylizować i wszystko byłoby OK a i uszczerbek na umyśle u gówniary by się naprawił.

Touch_Of_Madness

2020-10-17, 22:03
Gosc za takie zachowanie bedzie mial bardziej przej***ne niz ona za niezalozenie maseczki i upublicznienie jego wizerunku. A jak w dziewczynie zakochany jest jakis sebix to jeszcze sobie klawiature wymieni i sklep odmaluje. 8-)

chervoo

2020-10-17, 22:04
Recydywista napisał/a:

ale nikogo nie interesuje tu historia twojego odbytu, daruj.



Widzę ,że masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc nie rozwodząc się za bardzo wróć do kolegi z celi i zrób to co potrafisz najlepiej ,czyli otwórz się na nowe doznania ,tylko pamiętaj koniecznie w maseczce,żeby czasem Cię ojciec nie poznał.

Bodziosowy111

2020-10-17, 22:13
napluł bym wszystkim. cwaniaczkom w ry... ktorzy jadą po sprzedawcy tfu

chervoo

2020-10-17, 22:16
Bodziosowy111 napisał/a:

napluł bym wszystkim. cwaniaczkom w ry... ktorzy jadą po sprzedawcy tfu



Zesrałbyś się co najwyżej ku uciesze sadolowych użytkowników

tarcer123

2020-10-17, 22:16
No ale zerżnął ja w koncu??? :amused:

23456789

2020-10-17, 22:17
Za chwile zaczniecie się zabijać o te durne maski a rząd zaciera raczki i się cieszy bo skłóconym narodem łatwo sterować.

ŻubrWszechmogący

2020-10-17, 22:21
Oczywiście nagranie zaczyna się totalnie z dupy i nie widać co wydarzyło się przed tą całą akcją... Podejrzewam, że klientka weszła do sklepu bez maseczki, sprzedawca zwrócił na to uwagę i wyprosił ze sklepu co nie spodobało się obrończyni konstytucji i doszło do wymiany słownej. Klientka widząc, że sprzedawca osiągnął limit cierpliwości uciekła na próg sklepu (bo teraz już przecież nie jest w sklepie) i zaczęła dalej mu truć dupę, aż w końcu doszło do zaistniałej sytuacji.

Fakt, sprzedawca nie powinien się tak zachować, jednak trzeba pamiętać, że to też człowiek i należy mu wykazać chociaż odrobinę szacunku. Jeżeli na drzwiach sklepu wisi informacja "obsługujemy wyłącznie osoby z zakrytymi ustami", to nie rozumiem po jakiego grzyba ktoś tak wchodzi, jeżeli taka zasada go uraża i nie chce się do niej stosować.

Niestety ale ludzie często zachowują się gorzej niż zwierzęta. Gdyby koleś postawił przed sklepem wycieraczkę i tabliczkę z prośbą o wytarcie butów przed wejściem do lokalu, to zapewne znalazłby się śmiałek, który wszedłby do środka w kaloszach uwalonych w odchodach krzycząc "nie możesz mi tego zabronić, konstytucja na to nie pozwala"... tragedia

abuk

2020-10-17, 22:23
Ta przyłbica temu społecznikowi co się boi tak tego covdia, da tyle co założenie gumki recepturki na ch*ja podczas dymania w celu zapobiegnięcia zapłodnienia. Maseczki przepuszczają wirusy bez większego problemu. Ba, prezerwatywa przepuszcza wirusy HiV, wiec ta szmatka na ryju zupełnie nic nie zmienia. Noszenie tego kagańca w ogóle nie zmniejsza ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, mało tego prawidłowe użytkowanie jej, abstrah*jąc od jej bezużyteczności w tym czasie polega na zmienianiu jej co 20 minut na czystą. A że wirusy najlepiej wchłaniają się przez błonę śluzową to zgodnie z tym wszyscy powinni jeszcze zapie**alać w goglach do pływania.

Tr...........ty

2020-10-17, 22:24
Intelektualiści i prawnicy z Sadistica cisną na faceta, a nikt nie wie co było wcześniej. Przecież bez powodu nie zaczęła nagrywać. Prawdopodobnie przy pierwszym wejściu kulturalnie facet jest zwrócił uwagę, to postanowiła go podk***ić i sprowokować. Po co tam właziła na chama, jak jej kazał wyjść? W końcu gość wybuchł i niech się zdzira na policji tłumaczy jak taka wyszczekana.

LeviathanTm

2020-10-17, 22:42
k***a na sadole tylu juz sp***olin bialorycerzy? O zatrzymaniu obywatelskim spermiarze nie slyszeli? Wciagnal ja do sklepu i co? I ch*j niech j***na placi teraz mandat za brak szmaty na ryju i co tam jeszcze wczesniej przed nagraniem odpie**alala. Jakis debil tam wczesniej pisal ze dobry papuga go "zaorze" za siniaki xDDD No k***a napewno xDDD Za pobicia sebki wychodza po 24 z aresztu, bo obrazenia nie sa powyzej siedmiu dni hospitalizacji ,a papuga bedzie go niby jebac za niby siniaki xDD Widac pojeby, ze w zyciu nawet sali rozpraw i poj***nego systemu sadowniczego na oczy nie widzieliscie. Ja pie**ole, ze na sadolu tylu juz teczowych rycerzy to sie nie spodziewalem.