18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko! Dzwoń na psy

Flodzia • 2020-10-17, 19:28
Sprzedawca społeczniak :lol:


illuminati220

2020-10-18, 03:05
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



W sumie tak ale jednak konstytucja jest ponad prawem.. Wystarczy przeczytać 31 i 52 art, tak że praktycznie możesz wejść bez maski wszędzie. Ja sam w mieście chodzę bez maski ale w sklepach zakładam dla świętego spokoju.

jakkajk11

2020-10-18, 03:12
Recydywista napisał/a:

nawet jesli by tak bylo, to mi laska pale wciaz moze objebac, a ty tego i tak nie ogarniesz. Smutny los debila.



Czy Ty właśnie przyznałeś się do tego że jesteś pedałem, pedale ?

psarnack

2020-10-18, 04:00
Insaner napisał/a:

To wszystko to prawda, ale o ile noszenie tych maseczek i przyłbic jest kompletną bzdurą na świeżym powietrzu i w samochodzie jak się z kimś jedzie o tyle w kolejkach w sklepie i stłoczonej komunikacji miejskiej to na sezon jesienny akurat takie głupie nie jest. Oczywiście, że kawałek szmaty nie filtruje w ŻADEN sposób powietrza, ale jak ci przylezie ktoś charczący, kaszlący i kichający to przynajmniej nie napie**oli w powietrze w autobusie miejskim zarazków na odległość 5 metrów od siebie, tylko może z metr. Nie mam tu na myśli wirusa koronagłupoty, tylko całej palety innych wirusów i bakterii atakujących ludzi jesienią.
W tym przypadku akurat dobrze, że taki wymóg mają.. nie mniej jednak ta pandemia pokazuje jak kurewsko głupi są ludzie. Maseczki i przyłbice w samochodach... jedziesz z kimś 3 godziny, żeby nie oddychać tym samym to musielibyście mieć profesjonalne maski z filtrami i własne obiegi powietrza. Żadna taka zwyczajna maseczka nie sprawi, że nie wciągniesz zakażonego powietrza do płuc. Pomijam już w ogóle przyłbice, bo to jest sprzęt służący zabiegowcom do tego, aby chronić twarz i oczy przed np. dostaniem się krwi czy śliny pacjenta do oka. Może się nie sprzedawały, a jakiś "narciarz" miał trochę więcej na magazynie to minister zdrowia postanowił dopisać je do środków ochrony osobistej w przypadku epidemii..
Co jest jakimś fenomenem. Nie wiem z czego to wynika - ludzie, którzy tego typu rozporządzenia wydają nie są jakimiś życiowymi idiotami i chyba mają świadomość tego w jaki sposób działają tego typu osłony twarzy. Tak jak napisałem już wyżej - maska nadaje się tylko do ograniczenia zasięgu wykrztuszanych produktów układu oddechowego i śliny. Powinno się o tym wprost mówić ludziom. Rządzący natomiast ogłupiają prostych obywateli i utrzymują ich w przekonaniu, że maska z porami widocznymi pod lupą (a czasem i gołym okiem) w jakiś magiczny sposób powstrzymuje przez swoje włókna przepływ cząstek wirusa - tutaj cytat z wikipedii:
"Ze względu na rozmiar (od 60 do 140 nm) wirus jest przepuszczany przez maski z filtrami FFP1, P1,FFP2, P2, N95, N99, FFP3, P3, N100 (filtracja wszystkich cząstek o średnicy 0,3 mikrona lub większych)".
Pozostaje tylko rozłożyć ręce i obserwować sytuację.



tia ... tylko virusy same nie "lataja" a w kropelkach sliny , dlatego mowi sie zarazenie droga kropelkowa , pozatym powiedz to japonczykom , ktorzy maski nosza gdy tylko poczuja lekkie przeziebienie bo nie chca zarazic innych. a .. i wydaje se ze im jakos te maseczki nie szkodza ...

notak

2020-10-18, 05:38
jego sklep, ma prawo się obawiać o zdrowie, jest nakaz,
ale k***a jakaś zawsze się znajdzie, zresztą
już od dawna widzę , że współczesne nastolatki tak około 20 są nieźle posrane

GranDzisław

2020-10-18, 05:48
Nie może mu nie sprzedać bo ma wymóg że trzeba maseczki mieć na ryju.

Irenvelle napisał/a:

gosciu nie powinien tak zeagowac i byc agresywny, ale gowniara sie nasluchala madki i konkubenta albo starszego brata ze chwdp nie bede nosic maseczki yolo, na czerwonym tez przechodze pieszy ma pierwszenstwo i specjalnie sie afiszuje ksiezniczka ze maseczki ma prawo nie nosic krolewna, tak jak by to byla jakas ujma, zalozenie j***nej maski, jak pis nak***ial do konstytucyjnego swoich ludzi z ktorymi chodzi sobie kaczynski na obiadki to kazdy mial wyj***ne a teraz kazdy obronca konsytutucji sie stal i wolnosci



Na jakiej podstawie prawnej mam ubierać maseczkę, rozporządzenie to nie ustawa. W konstytucji masz nawet napisane że nie możesz zakrywać twarzy.

wioletkak

2020-10-18, 06:12
donkapusta napisał/a:

wymogi



Niczym nie różnisz się od tego tepego sprzedawcy.
Nie chce ubrać to nie, jej sprawa. Podałbym o napaść i mooestowanie. Ciekawe co by zrobił furiat glupi

mr.moose

2020-10-18, 06:14
Ale dyskusja odnosnie jakies pustej mlodej karyny i frustrata...jprd!

Olashenco

2020-10-18, 08:50
No i to jest efekt na jaki władze liczyły - człowiek człowiekowi wilkiem, zobaczcie że za coś tak absurdalnego i k***a głupiego jak maski ktoś potrafi się rzucić na dziewczynę. Siedzi taki typ w sklepie radio 24/h a po robocie TV i słucha i ogląda w kółko tą dezinformacyjną propagandę i jeszcze przytakuje, podpie**alając na psy. Ludzie k***a nie bądźcie owcami.
Zaraz rzuci się fala hejtu UUU OO NIE ŁATWIEJ MASKE ZAŁOŻYĆ NIŻ BORUTĘ ROBIĆ - łatwiej, ale ludzie którzy znają prawo i dostrzegają syf, jaki odpie**ala się w tym kraju (i nie tylko) chcą jakoś naświetlić sytuacje tym, co srają w pory z przerażenia przed telewizorem. Ludźmi jest tak łatwo manipulować bo większość ma tendencje do skrajności i nie potrafi filtrować informacji i złapać balans między prawdą a gównem.

donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Dla Ciebie i Pana ze sklepu ewidentnie należy się medal wzorowego obywatela.
Oby Pis dalej nas j***ł w dupę.

yoyobart

2020-10-18, 08:53
nikt z sadoli nie zwrócił uwagi, że babiszon twierdzi,iż nie musi nosić maski? bo może nie musi,ma zaświadczenie i ch*j, ja np. mam i gliny mi mogą naskoczyć, a takiemu burakowi nawet ch*ja w dupę szkoda

psykop

2020-10-18, 09:35
Ludzie, którzy pochwalają bezprawne działania nie proście o pomoc, gdy ktoś będzie miał w dupie wasze prawa.

PhantomMask

2020-10-18, 09:45
wioletkak napisał/a:

Niczym nie różnisz się od tego tepego sprzedawcy.
Nie chce ubrać to nie, jej sprawa. Podałbym o napaść i mooestowanie. Ciekawe co by zrobił furiat glupi



To mówisz, że na jedyne życie seksualne na jakie możesz liczyć to napaść i molestowanie :wyj***ne:

mia

2020-10-18, 10:19
Facet ma 100% racji, jego sklep i miał prawo ją wyprosić. Powinna po prostu sobie pójść i po sprawie, ale ona musiała go jeszcze drażnić i nagrywać. Każdy by się wk***ił. W większości krajów na świecie jest nakaz noszenia maseczek więc nie wiem o co lewacy macie taki wielki ból dupy?

cz...........ek

2020-10-18, 10:36
abuk napisał/a:

Ba, prezerwatywa przepuszcza wirusy HiV, wiec ta szmatka na ryju zupełnie nic nie zmienia.


Chyba mordo za długo chodziłeś na wychowanie seksualne na plebanię

JezTuptajacyNoca

2020-10-18, 10:53
Nie rozumiem. Ona 'ma prawo' nie nosić maseczki. On też 'ma prawo' wyj***ć ją ze swojego sklepu. Głupie, ograniczone mentalnie k***iszcze.

Zapominacie o jednym - ktoś powiedział, że 'miejsce przed wejściem' jeszcze nie przynależy do tego sklepu/magazynu? Po co ma przeszkadzać klientom, skoro i tak nie wejdzie?

EDIT: I zanim zaczniecie coś pie**olić, to widać, że nagranie wyrwane z kontekstu. Srajcie się z obroną jak Ci od Floyda, ale jak policja udostępniła 30 minutowe nagranie z całej akcji, to już nikt nie komentował jak spizgany typ był.

beanfasola

2020-10-18, 10:58
donkapusta • Wczoraj 19:31
Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.

Przeciez nie weszla do sklepu. slepy k...a jestes?