18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko! Dzwoń na psy

Flodzia • 2020-10-17, 19:28
Sprzedawca społeczniak :lol:


Frerus

2020-10-18, 11:23
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



Po pierwsze nie głupia p*zda i ma racje sorry ale no ale teraz to co się dzieje to jest chore on powiniene inaczej zareagowac a ona nie powinna robić tego na złość, nie ma takiego prawa że Ty MUSISZ nosic maseczke w sklepie czy też na powietrzu a jak jest to proszę mi pokazac paragraf albo artykul na ten temat. nie pisze tego złośliwie tylko pisze po to że sami jestesmy przeciwko sobie nakrecani jedna glupia przeciwko drugiemu glupiemu on mógł jej powiedziec ze on sobie nie zyczy a ona mogla nie robic tego zlosliwie a kolejan rzecz nie wiem czy wczesniej czegos ona nie robila ze sie gosc nie wkurzyl bo dla mnie odrazu jak ktos dobiega do klienta na progu sklepu to nie jest normalne zachowanie. Dziekuje i pozdrawiam was forumowicze :)

Ivraas

2020-10-18, 11:40
Frerus napisał/a:

Po pierwsze nie głupia p*zda i ma racje sorry ale no ale teraz to co się dzieje to jest chore on powiniene inaczej zareagowac a ona nie powinna robić tego na złość, nie ma takiego prawa że Ty MUSISZ nosic maseczke w sklepie czy też na powietrzu a jak jest to proszę mi pokazac paragraf albo artykul na ten temat. nie pisze tego złośliwie tylko pisze po to że sami jestesmy przeciwko sobie nakrecani jedna glupia przeciwko drugiemu glupiemu on mógł jej powiedziec ze on sobie nie zyczy a ona mogla nie robic tego zlosliwie a kolejan rzecz nie wiem czy wczesniej czegos ona nie robila ze sie gosc nie wkurzyl bo dla mnie odrazu jak ktos dobiega do klienta na progu sklepu to nie jest normalne zachowanie. Dziekuje i pozdrawiam was forumowicze



Bo ludzie są obsranie po same pachy i zaczęli zwyczajnie na siebie napuszczać zamiast się solidaryzować, tak sobie wychowali mentalnych niewolników jak ten pan z filmiku powyżej, jak jedna pani z warzywniaka, wprost mi powiedziała że...
Sprzedawczyni napisał/a:

Przepraszam pana, ale ja się boję wirusa i pana nie obsłużę bez maseczki


to ja to mogę uszanować, jak zarzucę te gacie na ryj to dla takiej sprzedawczyni a nie systemu i jakiś wymyślonych bezprawnych przepisów. Jak ktoś się rzuca tak jak ten dziadek, czy motorniczy, albo te dwie pały z tego filmu wczoraj, no to nie ma opcji że nie będę dla nich złośliwym padalcem.
Ale gdzie się da to wchodzę bez i praktycznie nikt mi uwagi nie zwraca.

kasztaniuk

2020-10-18, 12:01
Jej nic nie zrobią bo nie ma obowiązku noszenia maseczki . Taki ustawowy obowiązek noszenia maski ma dopiero zostać ustalony na kolejnym posiedzeniu sejmu. Projekt został napisany przez posłów lewicy. Kto ma trochę mózgu, to doskonale wie, że rozporządzenie prezesa RM jest bez podstaw prawnych. Koleś który dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej tej dziewczyny może mieć przej***ne i to bardzo.

Dukenstein

2020-10-18, 12:55
j***ny śmieć konfident.. po zachowaniu widać że komuch pie**olony. Ma dziewczyna prawo nie nosić szmaty na gębie, a szmaciarz pedofil pie**olony nie ma prawa jej wciągać siłą do sklepu i kraść telefonu. Mam nadzieję, że ktoś mu sklep przemebluje i ryja przemodeluje... sk***ysyn zaj***ny.

CrookerS

2020-10-18, 13:04
Jerzy_Owsik napisał/a:

Ale jest j***nym chamem a kobita nie wlazła do sklepu tylko ja tam wciągnął



No bo jak go trollowala to przejal chlop inicjatywe. Piwo dla sklepikarza 8-)

Justynka99

2020-10-18, 13:57
Jeszcze raz powtórzę, bo tępoty antymaseczkowe problemy z czytaniem mają bardzo poważne.

Sprzedawca ma prawo nie wpuścić do sklepu i ma prawo ustalić dowolne warunki wejścia do danego lokalu. Podobnie jak do klubu mogą nie wpuścić w adidasach, podobnie jak do restauracji nie wpuszczą w stroju kąpielowym (też niektóre zjeby lamentowały). Zasady wejścia do lokalu nie mogą tylko dyskryminować np. ze względu na kolor skóry, czy płeć. Nie mogą też niestety dyskryminować ze względu na chorobę psychiczną i tylko w ten sposób antymaseczkowiec może się w tej sytuacji bronić.

Wejście do sklepu również należy do sklepu. Tak, jak stoisz w drzwiach i blokujesz przejście sprzedawca też może Cię wyrzucić.

Jeżeli klient popełnia wykroczenie to sprzedawca ma prawo go zatrzymać do przyjazdu policji i to już policja ustala, czy do wykroczenia doszło. Reakcja sprzedawcy jest jak najbardziej.

Przepisy dotyczące maseczek faktycznie są nieprecyzyjne i faktycznie istnieje możliwość nieprzyjęcia mandatu i wygrania takiej sprawie. Policja jednak poza zwykłym mandatem może również wysłać zawiadomienie do Sanepidu, który może nałożyć grzywnę. Grzywna z Sanepidu ma rygor natychmiastowej wykonalności i oznacza to, że już za tydzień do antymaseczkowca może zapukać komornik. Owszem, antymaseczkowiec może wygrać sprawę i mieć taki mandat anulowany po miesiącach łażenia po sądach, ale i tak najpierw od niego ściągną do 30000 zł. Policja wnioski do sanepidu kieruje natomiast chętnie, jeżeli taki antymaseczkowiec się wykłóca, zamiast po prostu założyć maseczkę.

Cichy2509

2020-10-18, 14:00
Gość trochę za agresywnie postąpił, aczkolwiek to rozumiem. Gowniara pewnie weszła do sklepu bez maski, podk***ila gościa, a później z kamerą dalej go wróciła prowokować, to się typ przestał pie**olic i ja wciągnął do sklepu, by się wyprostowala.

niegrzech

2020-10-18, 14:18
Ci co organizują marsze "STOP COVID" nie ma epidemii, nie nosimy kagańców to pożyteczni idioci terrorystów lub świadomi terroryści.
Mam kumpla płaskoziemce. Na początku jak mi pie**olił farmazony o tym, że "woda zawsze znajdzie poziom" i dlatego nie ma kuli ziemskiej bo woda się nie wygina na powierzchni to się wk***iałem i starałem dyskutować. Potem zacząłem się zastanawiać po ch*j ktoś robi filmiki i strony o tym, że ziemia jest płaska. Opcję dla beki odpuściłem bo ile można się śmiać z tego samego?! Pozostała opcja przerażająca... Jeśli jesteś w stanie przekonać człowieka, że ziemia jest płaska jesteś w stanie przekonać go do wszystkiego! Na dodatek jest to zajebiste pole treningowe do sprawdzania jak się bzdura szerzy w necie, jak podsycać temat, jak obalać racjonalne argumenty, jak utrzymać uwagę ociemniałych.
Teraz wytresowani płaskoziemcy, reptalianie, masoni i inne świry zostali użyci do prawdziwej akcji terrorystycznej czyli negowania COVIDA.
Praktycznie bez nakładów finansowych można rozj***ć kraje dzięki takim debilom jak ta laska. Bo oczywiście nie jest odpowiedzialna za wzrost zakażeń w całym kraju ale jakąś suchą gałązkę dorzuca do stosu na jakim zaraz wszyscy możemy spłonąć.
Najgorsze jest to, że mam świadomość jak to daleko zaszło, jaki lud jest ciemny, i że nic nie jest w stanie tego powstrzymać.

Bodziosowy111

2020-10-18, 14:54
chervoo napisał/a:

Zesrałbyś się co najwyżej ku uciesze sadolowych użytkowników



jak u Ciebie w domu sie tak robi to bardzo mi przykro

chervoo

2020-10-18, 14:57
Bodziosowy111 napisał/a:

jak u Ciebie w domu sie tak robi to bardzo mi przykro


To niewiem co tu robisz na tym portalu jak Ci przykro. Zwykła p*zda jesteś i tyle.

Markuswarkus

2020-10-18, 16:08
donkapusta napisał/a:

Głupia p*zda. Nie podobają się wymogi w sklepie? To sp***alaj w podskokach paniusiu.



JESZCZE jest cos takiego jak konstytucja, prawo karne i kilka innych podmiotow ktore reguluja jak przedsiebiarca musi zachowywac sie wzgledem swoich klientow, wiec ty mozesz wypie**alac w podskokach.

Justynka99

2020-10-18, 16:14
Markuswarkus napisał/a:

JESZCZE jest cos takiego jak konstytucja, prawo karne i kilka innych podmiotow ktore reguluja jak przedsiebiarca musi zachowywac sie wzgledem swoich klientow, wiec ty mozesz wypie**alac w podskokach.



To przeczytaj te przepisy kretynie zanim się zaczniesz na nie powoływać :D

kamilja

2020-10-18, 18:28
Frerus napisał/a:

Po pierwsze nie głupia p*zda i ma racje sorry ale no ale teraz to co się dzieje to jest chore on powiniene inaczej zareagowac a ona nie powinna robić tego na złość, nie ma takiego prawa że Ty MUSISZ nosic maseczke w sklepie czy też na powietrzu a jak jest to proszę mi pokazac paragraf albo artykul na ten temat. nie pisze tego złośliwie tylko pisze po to że sami jestesmy przeciwko sobie nakrecani jedna glupia przeciwko drugiemu glupiemu on mógł jej powiedziec ze on sobie nie zyczy a ona mogla nie robic tego zlosliwie a kolejan rzecz nie wiem czy wczesniej czegos ona nie robila ze sie gosc nie wkurzyl bo dla mnie odrazu jak ktos dobiega do klienta na progu sklepu to nie jest normalne zachowanie. Dziekuje i pozdrawiam was forumowicze



Nie tylko nie ma prawa zmuszającego do noszenia maseczki - ale go nie będzie, bo trzeba byłoby zmienić konstytucję. Dworczyk obiecuje ustawę ale i ona nie zmusi nikogo do noszenia maseczki. Konstytucja zapewnia każdemu obywatelowi prawo do swobodnego oddychania i nikt nie może ZDROWEMU obywatelowi tego prawa ograniczyć zakładając na siłę maskę na mordę. Mamy obecnie w kraju stan okupacji polaka przez polaka, bo polak polakowi gorszym oprawcą niż Hitler żydowi. To jest tragedia narodowa. Ten bandyta dokonał napaści na dziewczynę, pozbawił ją wolności, naruszył jej nietykalność osobistą, dokonał rewizji i zaboru mienia i ... Sprawa karna z urzędu i kilka lat bezwzględnej odsiadki dla bandyty. Inaczej jutro zrobi to komuś innemu - może moim bliskim. Mam nadzieję, że ogromną większość powyższych komentarzy napisali przestępcy aktualnie odsiadujący długoletnie wyroki w ciężkich więzieniach, bo nie wyobrażam sobie, żeby napisali je normalni ludzie przebywający na wolności. Polska staje się obozem koncentracyjnym i życie tu będzie się zmieniało szybko w coraz większy koszmar. Zakładam maseczkę wchodząc do budynków publicznych dla własnego bezpieczeństwa ale na zewnątrz nie noszę.

lalka97

2020-10-19, 12:59
Dukenstein napisał/a:

j***ny śmieć konfident.. po zachowaniu widać że komuch pie**olony. Ma dziewczyna prawo nie nosić szmaty na gębie, a szmaciarz pedofil pie**olony nie ma prawa jej wciągać siłą do sklepu i kraść telefonu. Mam nadzieję, że ktoś mu sklep przemebluje i ryja przemodeluje... sk***ysyn zaj***ny.



Powiem tak sam byłem w tym sklepie z parę miesięcy temu właściciel z filmiku bardzo nie miły i opryskliwy