18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masowe protesty w Australii i Austrii- media milczą.

satariel • 2021-11-15, 03:11
Nie będziesz zaszczepiony dwoma (gdzieniegdzie już trzema, a nawet jest mowa o czterech) dawkami szczepionki, nie pójdziesz do pracy, nie wyjdziesz z domu. Takie prawa wprowadzono w Austrii i Australii (na razie), co wywołało masowe protesty, o których oczywiście nie usłyszycie w mediach.
Nie ukrywajmy, prawa wprowadzone w tych krajach trącą już mocno tyranią lub faszyzmem.

Sprawa robi się jeszcze ciekawsza, zważywszy na to, że tłumy nie są małe, liczone w dziesiątkach tysięcy ludzi, dochodzące nawet do stu tysięcy.
Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL, albo gdzie podział się covid wg lewaków, którzy chcą wpuścić nam do kraju dziesiątki tysięcy imigrantów na granicy białoruskiej?

Czy to wszystko dla naszego dobra?
Jak się ma to do stanów w USA, które zakazały paszportów covidowych i wymagania masek i życie toczy się tam normalnie?
Dlaczego nie testuje się na covid osób z niewydolnością oddechową spowodowaną infekcją, jeżeli są zaszczepione?
Pytań narasta, a cyrk się rozpędza coraz bardziej.

Polecam również wpisać w google frazę "Let's Go Brandon", dla nieogarniających co się zaczyna powoli odpie**alać na świecie i gdzie będziemy za jakieś 5-10 lat.
Jak dla mnie, jest już dawno za późno i zrobią z nami co chcą, a nowy globalny komunizm i cenzura w imię zdrowia, ratowania planety i poprawności politycznej idzie w najlepsze.
Oczywiście w komentarzach dalej będą pojawiać się głosy ludzi, że to "dla naszego dobra", nie podając konkretnych argumentów takich działań, które wprowadzono w wyżej wymienionych krajach.
START!

Na koniec dodam film, w którym gubernator Florydy, wypowiada się o maskach tak: "Politycy zmuszają was byście nosili maski, jako sposób na chronienie swoich tyłków". - tłumaczenie dosłowne, wydźwięk negatywny w stosunku do masek. Maski zostały tam zniesione oczywiście.
Reporter CNN, mocno lewicowy, mówi, że Pan Gubernator Florydy pie**oli, bo to dla dobra i ochrony dzieci, po czym złapany jest na wakacjach na FLORYDZIE, bez maski, ciesząc się urlopem . Oczywiście ucieka.
W lewicowej Kalofornii też protesty, z powodu wprowadzenia durnych nakazów, których elity się oczywiście nie trzymają poza kamerami.
Ale pamiętajcie, to dla waszego dobra...Danonx

2021-11-15, 12:13
Wszyscy grubo podzieleni..
Nadal po prawie dwóch latach tej propagandy wysokiego szczebla aczkolwiek niskich lotów są ludzie którzy wierzą w przekaz mainstreamu?
k***a wiem że to sadistic, ale mordy szanujmy się i nie róbmy k***y z logiki. Na końcu wszyscy zostaniemy sami z problemem i jeszcze będziemy jeden na drugiego szczekać.

Wychodźcie ze swoich baniek informacyjnych i próbujcie zrozumieć obie strony. I wsadźcie sobie w buty obelgi typu "nieszczep, foliarz" i w drugą stronę "barany"

Smacznej kawusi.

kane84

2021-11-15, 12:15
Naprawdę ktoś myśli, że rządy i korporacje robią to wszytko z troski o nasze zdrowie? To dosyć naiwne. Oczywiście chodzi o hajs ogromny. Jak ktoś słusznie napisał, jest dużo już danych na temat szkodliwości szczepień mRNA, mniej na temat wektorowych, które wydają się bezpieczniejsze (sam taką wybrałem i polecam jeśli ktoś się chce szczepić), średnio rozgarnięty człowiek sobie znajdzie np w magazynie Nature, gdzie za badaniami tam publikowanymi stoją ludzie wyedukowani w temacie.

Problem jest innego zgoła nurtu, niż same szczepienia. Chodzi o to, że jeśli pozwolimy korporacjom i rządom na odbieranie ludziom praw w zależności od tego, czy kupili produkt danej korporacji czy nie, to przekraczamy pewną barierę, za którą ciężko będzie się cofnąć. Demokracja liberalna sobie zdycha, bo przeszkadza i cała ta pandemia jest jednym z wielu narzędzi do tego celu.

Korporacji farmaceutycznej nie zależy, żebym umarł, ale żebym przewlekle chorował i kupował jej leki - jak najbardziej. I poważne badania szczepionek mRNA wskazują na to, że takie będą efekty. Mówimy o bilionach dolarów na leki antyzakrzepowe, insulinopochodne etc. Nie będę się rozpisywał, średnio rozgarnięty człowiek, który szuka informacji poza Facebookiem/TVP/TVN bez trudu dojdzie do podobnych wniosków. Dowie się też, że odporność po przechorowaniu COVID jest o wiele dłuższa i lepsza niż po szczepieniu i wydaje się rozsądne, żeby człowiek mógł wybrać te formę zabezpieczenia się, jeśli taka jego wola.

Oczywiście można założyć, że to pierwszy przypadek w historii świata, w którym bogaci i wpływowi ludzie chcą bezpieczeństwa prostych mas.

Komentarze typu „głupi ludzie ze wsi nie chcą się szczepić” wskazują na ostre niedowartościowanie piszącego. Każdy powód, by się czuć lepszym od kogoś jest dobry dla niektórych…

Niech się każdy szczepi lub nie wedle wiedzy, którą ma lub intuicji. Tak, jak dotąd. Szczekanie nasze na siebie nawzajem to dokładnie to, czego chcą media, korporacje i politycy.

Danonx

2021-11-15, 12:19
zbynekmaslanka napisał/a:

Co wam szkodzi się zaszczepić ... za darmo, chroni przed chorobną, chronicie pośrednio innych (to jest etyczne). Do lockadown-ów to doprawadzają ludzie którzy mają to w dupie. Co byście zrobili na miejscu rządzących jakbyscie zobaczyli trupy i opinie ekspertów a nie Januszy z facebooka

Eurokolchoz zamówił po 9 dawek dla każdego. Wliczając moje masz ich 18. Baw się dobrze.

Perdurabo

2021-11-15, 12:27
Sąsiad jeździ tirami międzynarodowo zaszczepiony - rozchorował się. lekarz powiedział grypa albo covid ale już zaszczepionych nie testują. Żona nie szczepiona wzięła testy Jemu wyszedł pozytywny a jej nie. I On mógłby Latać samolotami po świecie a onia nich*ja. Ale Nadal są tępaki które krzyczą PASZPORTY COVIDOWE


Marcinqqq

2021-11-15, 12:29
Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL

oho kolejnej lewackiej k***ie przeszkadza marsz niepodległości

barni123pl

2021-11-15, 12:45
kolego co ty pie**olisz pracuje w szpitalu i widzę jak ludki padają bo nie są zaszczepieni kup kup sobie od Bożeny Dykiel te okulary bo chyba nie wiesz co mówisz życzę zdrowia

TylerPL

2021-11-15, 12:49
Jestem poj***ny, bo "lubię oglądać trupy w necie" - jak to ładnie kolega kiedyś w alkoholowym przypływie szczerości powiedział, ale mózg mam jeszcze na swoim miejscu i ze zgrozą patrzę na tych jełopów antyszczepionkowców, którzy sobie do łba wpie**olili jakieś k***a wolności... Za ryj takich i nie wpuszczać k***a nawet po wódkę do monopola przez "okno życia"w nocnym...

Danonx

2021-11-15, 12:58
barni123pl napisał/a:

kolego co ty pie**olisz pracuje w szpitalu i widzę jak ludki padają bo nie są zaszczepieni kup kup sobie od Bożeny Dykiel te okulary bo chyba nie wiesz co mówisz życzę zdrowiaKolejny co pracuje w szpitalu. Chyba k***a w prosektorium.

Mechanik widzi zepsute samochody to Ty widzisz chorych ludzi chyba k***a zawsze tak było..

Isstred95

2021-11-15, 13:05
Ja się zaszczepiłem, ale jak wprowadzą taki zamordyzm w Polsce to bede pierwszy który wyjdzie na ulice

satariel

2021-11-15, 13:31
Marcinqqq napisał/a:

Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL
oho kolejnej lewackiej k***ie przeszkadza marsz niepodległościTo była ironia idioto, chodziło o to, że własnie pewnie nikt nie umarł po marszu na covid, tak samo jak lewackie media mówiły podczas protestów dżordża florydy w USA, że te protesty akurat nie przenoszą covid. Ja pie**ole, jacy ludzie z tej drugiej strony tez mają sprane mózgi. Lewak czy prawak, oba półgłowki widzę.

TylerPL napisał/a:

Jestem poj***ny, bo "lubię oglądać trupy w necie" - jak to ładnie kolega kiedyś w alkoholowym przypływie szczerości powiedział, ale mózg mam jeszcze na swoim miejscu i ze zgrozą patrzę na tych jełopów antyszczepionkowców, którzy sobie do łba wpie**olili jakieś k***a wolności... Za ryj takich i nie wpuszczać k***a nawet po wódkę do monopola przez "okno życia"w nocnym...kolejny co ma dziadków albo starych sbeków, czy innych zjebów, bez merytorycznych argumentów. Mundur ubierz i z pałą po mieście biegaj, sprawdzając certyfikaty.

Angevil napisał/a:

No i znowu naczytacie się komentarzy szurów o jakichś wynikach badań z dupy wężowej skórki portfela ordynatora kliniki Schorzeń Umysłowych w Niedojebańsku Wielkim.
I pamiętajcie należy "włączyć myślenie" i zdjąć ten kaganiec bo się nie da oddychaćpamiętaj, ostatnie rondo, zaraz wszystko będzie po staremu... ta k***a jasne.

Ciekawy_Zycia

2021-11-15, 13:50
Jestem za tym aby osoby, które się nie szczepia nie musiały tego robić ale wtedy nie wzywajcie pogotowia i spokojnie umierajcie w domu, bo zajmujecie łóżka chorym na inne cieżkie, przewlekłe choroby. To dzieki sceptykom inni umierają bo nie maja dostępu do pełnej opieki medycznej z zakresu onkologii i podobnych chorób!
PŁAĆĆIE za siebie lub w zaciszu domowym umierajcie - macie racje NIE SZCZEPCIE SIE

bania88

2021-11-15, 14:08
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Jestem za tym aby osoby, które się nie szczepia nie musiały tego robić ale wtedy nie wzywajcie pogotowia i spokojnie umierajcie w domu, bo zajmujecie łóżka chorym na inne cieżkie, przewlekłe choroby. To dzieki sceptykom inni umierają bo nie maja dostępu do pełnej opieki medycznej z zakresu onkologii i podobnych chorób!
PŁAĆĆIE za siebie lub w zaciszu domowym umierajcie - macie racje NIE SZCZEPCIE SIEA oddasz mi za 20 lat płacenia na NFZ?

satariel

2021-11-15, 14:16
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Jestem za tym aby osoby, które się nie szczepia nie musiały tego robić ale wtedy nie wzywajcie pogotowia i spokojnie umierajcie w domu, bo zajmujecie łóżka chorym na inne cieżkie, przewlekłe choroby. To dzieki sceptykom inni umierają bo nie maja dostępu do pełnej opieki medycznej z zakresu onkologii i podobnych chorób!
PŁAĆĆIE za siebie lub w zaciszu domowym umierajcie - macie racje NIE SZCZEPCIE SIE80% przechodzi to łagodnie, albo bezobjawowo, w tym takie osoby jak ja, więc na ch*j mam się szczepić, jak to są 3dni przeziębienia. Brak dostępu do onkologii a wszystko przez niezasczepionych? Jaki debil, ja pie**ole, tacy właśnie są covidioci xD Się szczep jak chcesz, ja tam nikomu nie zabraniam, bo nie jestem antyszczepionkowcem, ale się odpie**ol od tych, co przechodzą to lżej niż ty okres xD na ch*j im szczepienia się pytam?

Grzesiek923 napisał/a:

Cenzura jest wprowadzana bo takie barany jak autor tego posta łykają jak młode pelikany wymysły płaskoziemcow, foliarzy i innych odklejeńców. A potem idzie taki pajac na wybory i zdziwienie że rządzący robią ich w ch*ja. Jak się nie znasz to siedź cicho, albo pisz na forum dla odklejenców.no argumenty w ch*j, standardowe pie**olenie. Coraz więcej ludzi ma w piździe takich jak ty i niedługo będziemy większością i olejemy cię cienkim moczem. co, nagle połowa świata to płaskoziemcy? ja pie**ole, debilowo.

Adrian92

2021-11-15, 14:26
Przeraża mnie fakt, że po blisko 2 latach, nadal są osoby które wierzą w tą całą farse i co gorsze, mam wrażenie że daliby sobie obciąć rękę za to co im mówią politycy.
I bynajmniej nie mam tutaj na myśli samego wirusa, a całej otoczki i tych wszystkich decyzji podejmowanych przez polityków.
Czy ktoś z Was pamięta jak straszyli Nas w TV i pokazywali ludzi przewracających się na ulicy w Chinach czy masowe groby w USA i ciała wywożonych w ciężarówkach? No popatrz jak czas elegancko zweryfikował, że to była jedna wielka ściema.
Nie wiem gdzie wy żyjecie, czy pracujecie czy nie, ale ja pracuję i szczerze mówiac, gdybym nie miał dostępu do internetu i TV to bym nie zauważył, że walczymy z jakims wirusem. Poważnie, ja nie widzę żadnego zagrożenia.
I nie mówię, ze tego zagrożenia nie ma, ale jest ono niewątpliwie bardzo niskie. Śmiertelność jest bardzo niska.
Objawy są bardzo słabe a szczepionka tak naprawdę niewiele zmienia w Twoim życiu. A na podstawie tego segregują ludzi i szczepionka na dobrą sprawę ma działaś jako przepustka. Nie wydaje Ci się to dziwne?
Ja Ci nie powiem, ze wirusa nie ma. Nie powiem Ci, że masz się nie szczepić. To twoje życie, Twoje wybory. Ale bycie za segregacją ludzi to czyste sk***ysyństwo.
To jest zamach na Twoją wolność, ponieważ każdy powinien mieć prawo decydować o swoim ciele. Nikogo tak naprawdę nie interesuje czy zmagasz się z jakąś chorobą i że szczepionka może z Nią kolidować, masz się szczepić bo jesteś j***ną statystyką.